Bizim Hikaye

Bizim Hikaye 2. Bölüm 21 Eylül Özeti Ve Fragmanı

Fox tv ekranlarına yeni bir soluk getiren ve ilk bölümü 14 Eylül perşembe günü ile yayınlanan Bizim Hikaye adlı dizi yayınlandığı gün sosyal medyada en çok konuşulanların arasına girmeyi başardı.

İlk bölümden itibaren seyirciyi kendisine bağlayan Bizim Hikaye adlı dizi 2. bölümde yani 21 Eylül Perşembe günü bizleri neler bekliyor? Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz… :-)  

Bizim Hikaye 2. Bölüm Resmi

Bizim Hikaye 1. Bölümde Neler Yaşanmıştı

Filiz ve Tülay eve giderken Barış hızlıca önlerine çıkar. Barışın hızlı gitmesi kızları rahatsız etmiştir.  Barış kızlardan özür dilerken Filiz kapkaça uğrar. Kahramanımız Barış hırsızın peşine düşer zor bela yaralanarak çanta ile geri döner. Tülay hemşirelik okulunu yarıda bıraktığı için Savaş’a pansuman yapmak için Filiz’in evine götürür.

Savaş burada ev ahalisi ile tanışır. Evin durumu içler acısı olduğunu görür. Tam evden çıkacağı sırada baba Fikri ayyaş bir halde polis ekibi tarafından eve getirilir. Filiz hem evin durumundan hem de babası Fikri’nin ayyaş halinden dolayı Savaş’tan utanır ve mahçup olur. Barış ise Filiz’e vurulmuştur.

ertesi gün yemek daveti yapmaya eve gider. kapıda konuşurken Filiz birden içeri hızla koşar. Savaş ise durum karşısında şaşkına döner o da hemen Filiz’in arkasına eve girer. Filiz eski çamaşır makinesi çok fazla gürültü yaptığı ve düzgün çalışmadığı için makinenin üzerine bastırmaya gelmiştir.

Barış yemek teklifini yapar ama Filiz reddeder. Barış evden çıktıktan sonra eve sıfır çamaşır makinası alır ama kendi getirmez servis kurulum yapmak için geldiğinde Filiz bir kere daha ezilir. Komşularına rezil olmamak için Makinanın kurulumunun yapılmasına müsade etsede içi rahat değildir.

Baba Fikri eve gelip yeni makineyi görünce çok kızar. Savaş ile ilk karşılaşmasında Savaşı darp etmeye kalksa da ayyaş hali ile bir şey yapamaz. Savaş kafayı Filiz’e takmıştır ne yapar eder Filiz’i yemeğe çıkarır. Lüks bir yerde yemek yerler. Filiz Savaş’a peşini bırakmasını bu sevdanın olmayacağını zengin biri ile evlenemeyeceğini söyler. Barış ise bir plan yapıp yemek çıkışı kendisinin Restoran da Vale olarak çalıştığı yalanını söyler. Filiz’in kalbi Savaş’a karşı biraz yumuşar.

Bizim Hikaye 2. Bölüm Resmi 1

Bizim Hikaye 2. Bölüm 21 Eylül’de Neler Olacak?

Bizim Hikaye ilk bölümü sürükleyici akıcı ve seyirciyi kendisine bağlamayı başarabilmişti. Bakalım 2. Bölümü ile bu başarısını devam ettirebilecek mi? Bizim Hikaye de işler biraz daha karışıyor. Fikri Rahmet’in tşörtünü giyer. Rahmet için değerli olan tşört için babası fikri’ye kızar. Ancak baba Fikri özürdilemek yerine oğlu Rahmet’e kafa atar. araya girenler sayesinde baba oğul kavgasını ayırırlar. Filiz babası Fikri’ye çok kızar öfke ile babasına “ne kadar uzak olursan o kadar iyi bizim için” der.

Bizim Hikaye 2. Bölüm Resmi 2

Bunu duyan Savaş baba Fikri’yi sarhoş halde alıp Yunanistan’a götürür. Babasının eve gelmediği için meraklandığını gören Savaş gerçeği anlatır. Duruma çok kızan Filiz Savaş’a tokadı basar. Fikri ise Yunanistan da mülteci olmuş ve polise yakalanmıştır. Filiz ve Savaş baba Fikri’yi geri Yunanistan’dan kurtarmaya giderken Savaş’ın planı ile yolda benzin biter. Savaş her fırsatta biraz daha Filiz’e kendisini Sevdirmeye çalışacaktır.

Bizim Hikaye 2. Bölüm 21 Eylül Perşembe Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu