Bizim Hikaye 2 Kasım Fragmanı 8. Bölüm Özeti

Bizim hikaye 2 Kasım’da yayınlanacak olan 8. Bölümde neler yaşanacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz Barış Cenk’in elinden nasıl kurtulacak?

Bizim hikaye 8. Bölüm Özeti

Bizim hikaye 2 Kasım’da yayınlanacak olan 8 bölümde; Barış karşısında kirazı görünce e yapacağını bilemez ama gerçeği anlatmak zorunda kalır. Barış Filiz’e karşı bir daha yalan söylemeyecekleri konusunda birbirlerine karşı söz vermişti. Gelecek bölümde Kiraz artık her şeyi bildiği için verdiği sözü boşa çıkarmak istemez ve Kiraz’ı gördükleri karşısında ablası Filiz’e söylememesi konusunda ikna eder. Kiraz Filiz’in annesi Ayla ile tanışır. Konuya artık Ayla hanımda dahil olur. 

Gelecek bölümde neler olacağını bilmek adına bu bölümde neler yaşandı kısaca bahsetmek gerekirse; Cenk varsa bir tuzak kurar bir daha bu işleri terk ediyorum diyememesi adına hırsızlık yaparken kayda almak ister Filiz ise evi geçindirmek için gece kulübünde servis görevlisi olarak part-time işe girer alacaklılarına kandırdığını Düşünsene adamlar peşini bırakmamış ve Fikriye kıskıvrak yakalar Fikri bir yolunu bulur adamların elinden kurtulur eve gitmeyip birkaç gün kendimi unutturmak ister ancak cebinde beş kuruş parası yoktur dilenmeye karar verir ama kimsede para vermez aklına Şirin mi şirin oğlu İsmet gelir.

 

İsmet Filiz yokken eve gider ve İsmet’i alır ve dilenmeye götürür Bu arada alacaklılar fikrinin kaçtığını anlayınca fellik fellik aramaya başlar Trafik ışıklarında  ismetle Fikriyi dilencilik yaparken yakalarlar İsmet rehin alan borçlular Fikriye borcunu getirmezse oğlunu vermeyeceklerini söylerler Tülay ile Tufan Babadan kalan parayı almak için bankaya giderler ancak bankada beklediğini bulamazlar Çünkü bankada 500 TL vardır Kiraz ise Barış’ın cep telefonunda gördüğü numarayı araştırır birisine ulaşır internet kafeye gidip bulduğu isimle alakalı bir araştırma yapsa da netice alamaz aklında polis Cemil gelir Kiraz polis Cemil’in yanına gidip annesinin kaybolduğunu bildiği için bir iz bulduğunu ve annesinin birisinin yanında yaşadığını tahmin ettiğini Eğer annesini bulabilirse Filiz ablası da mutlu olacağını söyler

 

Cemil zaten Filiz yanık olduğu için Kiraz’a yardım eder ve cep telefonuna ait numaranın adresini Kiraz’a verir bu sırada ismet in rehin düştüğünü Filiz öğrenir ve kurtarmak için peşine düşerler durumu sonradan haber alan Barış Cenk’in kurduğu tuzağa gitmeyip Filiz’in durumu ile alakadar olur. Filiz’in İsmet’i kurtardıktan sonra adamların yanına gidip Fikrinin borcunu tamamen kapatılır daha sonra

 

Barış son iş diye cenk’in kurduğu tuzağa gider ve arabayı çalar. Ancak Barış daha uyanık çıkar ve kurdukları kamera kayıtlarını değiştirir. Kiraz ise polis cemil’den aldığı adrese tek başına gider.

Bizim Hikaye 2 Kasım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın