Bizim Hikaye

Bizim Hikaye 26 Ekim Fragmanı 7. Bölüm Özeti

Bizim Hikaye’nin  7. Bölümünü 26 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Filiz ile Barış’ın durumu ne olacak. Hikmet iş yeri sahibine açılabilecek mi? Detaylar haberimizin devamında…

Bizim Hikaye 26 Ekim 7. Bölüm Resmi 4

 

Bizim Hikaye 26 Ekim 7. Bölüm Özeti

Bizim Hikaye 26 Ekim 7. Bölümde Barış Cenk’i karakoldan avukatı girişimleri ile çıkarınca Polis Cemil Barış’ın araba işinde olduğunu kanıtlamak için yakın takibine girer. Asım ise sattığı kolyenin tekrar karısı Esra’nın boynunda görünce çılgına dönecek Ama Esra Hikmeti koruyacak. Hırsız Cenk ise Ziya’nın kışkırtması ile Kendilerini ihbar eden  kişinin Barış olduğunu düşünürler. Cenk artık Barış için daha tehlikeli olacak. Cenk, Barış’ın bu işleri Filiz için bıraktığını bildiği için Barışı Filiz üzerinden vurmaya çalışacak. Hikmet ise Esra’ya açılma konusunda bir adım daha yakın. Kiraz ise Barış’ın telefonundaki gördüğü mesajı ablasına söylemeyecek. Filiz’de mesajı fark etmeden Barış telefonunu alacak.

Bizim Hikaye 26 Ekim 7. Bölüm Resmi 1

Geçtiğimiz bölümde yaşananlara şöyle bir bakacak olursak : Hırsız Cenk Filiz ile Barış’ın karşısına çıkmış Filiz ise Hırsız Cenk’in kendisi ile muhatap olmasını bile istemez ve Barış’ın bile muhatap olmasını istemez. Barış ilk fırsatta Cenk’i köşeye çekip gözünü korkutur. Aradan çok geçmeden garajı polisler basar Barış’ın çalışanı Cenk ve Ali Gözaltına alınır. Cenk Barış’a haber gönderir ve avukat göndermez ise sorguda konuşacağını söyler. Bu arada mafya Fikri’yi aramak için evine gelir.

Bizim Hikaye 26 Ekim 7. Bölüm Resmi 2

Parayı vermez ise canını alacağını söyleyince Filiz babası Fikri’yi kahvede bulur ve adamların geldiğini söyler. Mafya da Filiz’i takip edip Fikri’yi bulur ama Fikri bir yolunu bulup adamlardan kaçar. Tülay ise babasının parasını almak için Tufan ile sahte evlilik yapmaya karar verir. Asım ise marketten gene para almaya gelir ama istediği kadar parayı bulamayınca karısının boynundaki kolyeyi alıp kuyumcu Kazım’a satar Hikmet ise Kuyumcuya gidip kolyeyi satın almak ister ama parası yeterli gelmez.

Bizim Hikaye 26 Ekim 7. Bölüm Resmi 3

Kuyumcu Kazım’a kolyeyi kendisinin alacağını söyleyip geceleri Fırıncı Hasan’ın yanında işe başlar. Ama kimseye de söylemez. Hikmet artık yorgunluktan uykusuzluktan bayılır. Polis Cemil Tufanın sahte nikahına gelip Barışa imali bir şekilde araba hırsızlarının başını yakalaması an meselesi olduğunu söyleyince Barış gerçekleri anlatmak için Filizi sahil kenarına götürür ama ilk başta filiz Barışa hayatında olduğu için teşekkür edince Barış Filize gerçekleri söylemez. Hikmet okula gitmez gece gündüz çalışıp kolyenin parasını biriktirir. Fikri ise mafyadan kurtulmak için kendisini öldü olarak gösterir ve mafyadan kendisini kurtarır.

Bizim Hikaye 26 Ekim 7. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu