Bizim Hikaye

Bizim Hikaye 28 Eylül Fragmanı Ve Özeti

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye adlı dizi Shameless dizisinin Türkçe uyurlaması olduğunu daha önceden sitemizde duyurmuştuk.  Bizim Hikaye adlı dizi baş rollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan gibi güçlü bir oyuncu kadrosunu barındırmakta. Bizim Hikaye adlı dizi  hayranları her hafta Perşembe günlerini merakla bekler oldu. 28 Eylülde yayınlanacak olan bölümde bizleri neler bekliyor, Bizim Hikaye 28 Eylül Fragmanı ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Bizim Hikaye 28 Eylül Resmi

Bizim Hikaye 3. Bölüm 28 Eylül Özeti

Bizim Hikaye adlı dizi geçen bölümde Filiz’in babası Fikri oğlunun tşört meselesi yüzünden oğluna kafa atınca Filiz babasına resmen patlamıştı. Barış ise Filiz’in babasına karşı ettiği lafları kendine ders edinip baba Fikri’yi Sarhoş halde iken gizlice Yunanistan’a kaçırır.

Bizim Hikaye 28 Eylül Resmi 1

Filiz beklenmedik bir tepki  gösterip babasını aramaya koyulup üzülünce Barış dayanamayıp babasını Yunanistan’a kaçırdığını söyler.Filiz babasını Yunanistan’a kaçırdığını söyleyen Barış’a okkalı bir tokat atar. Filiz hemen babasını getirmek için Yunanistan yolunu tutar. Yolda aksilikler peşlerini bırakmaz. Yolda benzini biter. dört km benzinliğe tabanvay ile giderler ama benzinci bidon ile benzin vermek istemez ama Filiz pompadaki görevliyi tehdit edince pompa görevlisi bir bidon benzini vermek zorunda kalır.

Bizim Hikaye 28 Eylül Resmi 2

Benzini alıp tekrardan yola koyulurlar. Sınıra yaklaştıklarında Filiz gizli bölmeye saklanır. Barış’ın Yunanistan gümrük görevlileri ile İngilizce diyalog kurması Filiz’in gözünden kaçmaz ama  ortam müsait olmadığından üzerinde pek durmaz. Yunanistan’a gizlice girerler. Sabah’ın olmasını bekleyen Filiz ve Barış ikilisi Fikri’yi karakoldan çıkarıp kurtarırlar.

Bizim Hikaye 28 Eylül Resmi 3

Bizim Hikaye 3. Bölüm 28 Eylülde yayınlanacak Bölümde Fikri aşka yelkenlerini açar ama yanlış kişiye. Evli bir kadın, Rahmet’in ders verdiği kızın annesi  Şeyma hanım, Fikri’nin etkilemeye çalışacağı kişi. Şeyma hanım agorafobi hastası yani dışarı çıkınca bir şey olacağından korkar. Fikri de buradan yürüyecek Şeyma’ya. Barış ise Fikri’yi Yunanistan’a kaçırdığı için Filiz ile arası bozuktur. Kendini affettirmek için özür mektubu yazsa da kabul görmez. Her şey bittiğini düşünürken Filiz’in küçük kardeşi Kiraz Barış’ın yayına gelerek Barış’a ablasının onu sevdiğini söyler. Barış bunu duyunca çok sevinir ve nereden duyduğunu sorunca ablasının hislerini anlayabildiğini ama sözlü olarak bir şey söylemediğini barışa anlatır. Barış Filiz’in kalbini kazanmak için ve kendini affettirmek için plan yapacak ama kati kural Filiz hemen yumşamayacak. Doğru yolda olduğunu düşünen Barış kendini affettirmek için her yolu denerken Filiz ayrı dünyaların insanı olduğunu düşündüğü Barış, peşini bırakması için  mahallede ki Polis Cemil’in Polis gününü kutlamak için davet etmişti. Filiz daveti kabul eder. Barış bunu duyunca ne yapacak? 

Bizim Hikaye 18 Eylül 3. Bölüm 1. Fragmanı

 

 

Bizim Hikaye 18 Eylül 3. Bölüm 2. Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu