Bizim Hikaye 4.Bölüm 5 Ekim’de Neler Yaşanacak?

Başrollerinde Hazal Kaya,  Burak Deniz ve Reha Özcan gibi sevilen usta oyuncuların bulunduğu “Bizim Hikaye” heyecanlı bölümleriyle sevenlerini bir kez daha kendine bağlıyor. 5 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 4. bölümünde Bizim Hikaye’yi kendi hikayesi kadar çok seven seyirciyi özellikle Barfi severleri sürpriz dakikalar beklemekte. İşte  Bizim Hikaye’nin 5 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 4. bölümünde neler yaşanacak hakkında merak ettiğiniz soruların cevapları…

Fox Tv’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye’de Filiz Barış’tan ne kadar kaçsa da ona o kadar bağlanıyor. Geçtiğimiz bölümde evde su gider, acıkan İsmet’e ablası Kiraz yumurta pişirmek istediğinde yumurta kırılır. Ağlarken telefon çalar ve telefonun ucundaki Barış’tır. Barış’a zor durumda olduğunu söyleyince Barış soluğu onların yanında alır ve döner yedirir. Filiz bu durumu öğrenince hem Kiraz’a hem de Barış’a kızar. Sonrasında Kiraz’ın da sözleri ile hatasını anlar.

 

 

Fikri ise halasının ölmesine rağmen yıllardır bankadan para almayı başarsa da bu defa alamaz zira banka kartı eskidir. Kartın eline geçmesi içinse halası yoktur.Halasının yerine alzeimer hastası olan birini bulup bankacıları kandırmayı planlayan Fikri’nin planını Filiz bozar ve bankacıların kartı vermesini engeller. Filiz’e talip olduğunu açık açık itiraf eden polise inat Filiz bölüm sonunda Barış ile buluşma yerine gider. Onun gelmeyeceğini düşünen Barış çok mutlu olur. 

5 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 4. bölümünde Bizim Hikaye’de Barış- Filiz çiftini daha da yakınlaşmış göreceğiz. Filiz’in tavrında yumuşama olması ona sarılmasından aşikar.Gelecek bölümde Kiraz çok güzel küçük bir kız çocuğunu kaçırmıştır. Filiz kızsa da kızı saklamaya çalışırlar. Çare olarak ise Filiz’in arkadaşına kızı verirler. Önce erkek arkadaşı şok olur sonra kızın annesi eve gelince hem erkek arkadaşını hem de çocuğu görünce bayılır. Fikri ise başı beladadır zira dışarı çıkmada problem yaşayan Mine’nin annesi Şeyma’ya yardımcı olmaya çalışmaktayken kadının eşi gelir. Dayak yiyen Fikri zor kaçar. 

Bizim Hikaye 5 Ekim 4.Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın