Bizim Hikaye 5. Bölüm 12 Ekim Fragmanı ve Özeti

Bizim Hikaye geçtiğimiz bölümde Filiz Barış’ın sahildeki davetini kabul eder. Artık Filiz ile Barış karşılıklı bu ilişkiden beklentilerini ve ne yapmamaları konusunda başta konuşurlar. Filiz’in Barış’tan en çok yalana söylemesini ister ama Barış işini doğru söylememiştir. Bizim Hikaye 5. Bölüm 12 Ekimde yayınlanacak olan bölümün Özeti yazının en altındadır.

Bizim Hikaye 5. Bölüm 12 Ekim Özeti

Bu arada kiraz ise sokaktan geçerken babası çocuğunu severken kıskanıp alıp eve getirir. Filiz ilk başta çok kızsa da Kiraz’ın eksik kalan baba sevgisinin olmadığını bildiğinden bir şey diyemez. Çocuğu geri verme planları yapar bu sırada fikri kaldığı evde Müjde’nin babasına arkadaşları Fikri yengenin evinde kaldığı haberini verince delirmişcesine eve gelir Fikri’yi evde basıp yerden yere vururken içeriye Polis gelip kaybolan Seda solmaz’ı ile alakalı soru sormaya gelmiştir. Müjde babasının mahkemeden uzaklaştırma kararı olduğu söyleme ile tehdit edip babasının cinayet işlemesine engel olur.

 

Müjde’nin babası evden kaçarcasına giderken cep telefonunu da evde unutur. Müjde’nin babası polis gittikten sonra tekrar gelip cep telefonunu almak ister ama evin kapısını açmazlar. Fikri ise kızların önünde şekil yapmak için Müjde’nin babasını okulun yanındaki parka 1 saat içinde oraya geleceğini söyler. Fikri ise Müjde’nin babasının telefonundan kaçırılan kızın babasını arayıp fidye istediğini ve okulun orada ki parka getir der. Polis parkta Müjde’nin babasını çocuk kaçırmak ve fidye istemekten Gözaltına alır. Fikri elindeki cep telefonu da başkasına okutarak olaydan sıyrılır. Bu arada Barış ve Filiz’in planları tıkır tıkır işlemiş ve Seda anne ve babasına sağ salim ulaşmıştır. Barış Kiraz’ın morali düzelsin diye doğum günü pastası almıştır. Filiz de Tülay’ın zorlaması ile Barış’a aldığı doğum günü pastasında iş yerine götürüp ikram etmesini ister. Filiz Barış’ın çalışıyorum dediği Restoranta gidip pastayı ikram etmek ister ama orada bulamaz. Çalışanlara Barış’ı sorar ve gerçeği öğrenir.

Bizim Hikaye 5. Bölüm 12 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Filiz Barış’ın kendisine söylediği yalanı affedemez. hele ki orada ki görevli Barış’ın karanlık işler ile uğraştığını söylemesi Filiz’in uzun zamandır hayatına girmeye çalışan Barış’ı bir gün tekrar gider diye hayatına sokmak istemiyordu ama geçtiğimiz bölümde artık Filiz Barış’ı hayatına sokmaya karar vermiş ve en önemli kriterin asla birbirlerine yalan söylemeyeceklerdi. Şimdi Filiz Barış’ın yalanını yakalamış oldu. 12 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Barış Filiz’e kendisini affettirme ile uğraşcak. Tufan ise Tülay’a söyleyemediği evli olduğunu artık saklayamayacak duruma gelecek. Hikmet ise gizli aşkı iş yeri sahibinin hanımı artık her şeyden koruma hatta kocasından bile korumaya kalkacak. Fikri ise hastanede ölüm kendisine bir adım daha yaklaştığını görünce babalık vazifelerini yapmaya başlar. Ev halkı ise Fikri’nin bu haline pek alışkın değildir.

Bizim Hikaye 5. Bölüm 12 Ekim Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın