Bizim Hikaye

Bizim Hikaye 6. Bölüm 19 Ekim Fragmanı ve Özeti

Bizim Hikaye 19 Ekimde yayınlanacak olan bölümde neler olacağından bahsetmeden evvel geçtiğimiz bölümü kısaca değindikten sonra  Bizim hikaye 19 Ekimde neler olacağını yazının en altında kalın yazı ile yazılacaktır.

Bizim Hikaye 6. Bölüm 19 Ekim Resmi 1

Bizim Hikaye 6. Bölüm 19 Ekim Fragmanı ve Özeti

Filiz Barış’ın vale olarak çalışmadığını hatta karanlık işler ile uğraştığını duyunca Barış ile tüm bağını koparmak ister. Vale’nin kendisine söylediklerini aynen Barış’a aktarıp hayatından çıkmasını söylese de kalbi öyle demez. Barış yalanını ortaya çıkaran Vale görevlisini Filiz’in çalıştığı yere getirip Vale’ye ezberlettiği cümleleri söylese de Filiz Barış’ın kendisine yalan söylediğini için konuşmak istemez ama Barış inatçıdır. Filiz’in iş çıkışını bekleyip yeniden yalvar yakar konuşup kendisini affettirmeye çalışır. Kiraz ise ablası Filiz’e beraber parka gitmek isteyince Filiz’de yarın götüreceğini söyleyince Kiraz Filiz’in telefonundan Barış’a mesaj atıp beraber gitmek istediğini söyleyince Barış’da affedilmiş oldu.

Bizim Hikaye 6. Bölüm 19 Ekim Resmi 2

Ailenin sorumsuz babası Fikri ise kan vererek para kazanmak istese de verdiği kişilerden bahşiş alamadığı için çok sinirlenir. Bu sırada hastane verdiği kan sayımı sırasında kanser şüphelisi olduğunu Fikri duyar. Fikri hemen mahallenin imamına günahlarından nasıl kurtulacağını sorar. Mahallenin imamı evlatlarının hayır duasını alması gerektiğini anca bu şekilde kurtulabileceğini söyleyince Fikri evlatlarına karşı daha farklı davranmaya başlar. Barış kendini affettirmeyi başarır ve Bir daha aralarına yalan girmemesi konusunda birbirlerine söz verdiler.

Bizim Hikaye 6. Bölüm 19 Ekim Resmi

Bizim Hikaye 6. bölüm 19 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Tülay Tufan’ın evli olduğunu duymuş ve hayatından Tufan’ı çıkarmak istemiş ama olaya babadan kalan miras girince annesine Tufan ile gerçeği söylememiş. Tülay bu parayı alabilmek için annesine oyun yapacak Bu arada Tufan ile de ayrılmayacak. Filiz ise yine bir şok yaşar. Hırsız Cenk Barış’ı tanımış ve beraber çalıştıklarını söylemişti. Ancak Barış durumu başka yalanla kurtarır. Hikmet ise Asım’a karşı diş bilemeye devam eder. Gelecek Bölümde Hikmet Asım’a zarar verecek. Fikri ise kanser olmadığını öğrenecek gene eski halini alacak.

Bizim Hikaye 6. Bölüm 19 Ekim Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu