Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Barış’ın Annesi Kimdir? İşte Ayrıntılar

Fox Tv’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye her bölümüyle seyirciyi meraklandırmaya devam eder. Reytinglerdeki sırasıyla da sosyal medyada trend topic olmasıyla da ne kadar çok beğeni aldığını bizlere göstermiş oldu. Reha Özcan gibi usta bir oyuncunun alkolik bir babayı canlandırdığı dizide Hazal Kaya da evin annesi haline gelmiş Filiz’e hayat vermekte. Bu hafta diziye bir usta isim daha katılacak. Barış’ın annesi karakteriyle dizinin oyuncu kadrosuna eklenecek olan isim Sema Atalay. Peki kimdir nerelidir hangi dizilerde rol aldı gibi sorularınızın cevapları haberimizin devamında..

sema atalay resmi 5

 

Bizim Hikaye Barış’ın Annesi Kimdir?

Yönetmenliğini Serdar Gözekli’nin yaptığı Burak Deniz, Hazal Kaya ve Reha Özcan’ın başrollerini paylaştığı Bizim Hikaye’de ailesiyle ilgili hiç konuşmamış olan Barış’ın annesiyle tanışacağız. Cannes’de adından başarı ile söz ettiren iki diziden biri olan Bizim Hikaye’de Barış’ın annesine hayat verecek olan isim ise Sema Atalay.

sema atalay resmi 3

Hayat Sevince Güzel adlı dizide Şefika karakteriyle adını duyduğumuz oyuncu, 1965 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Ankara Üniversitesi Antropoloji bölümü mezunu olan oyuncu daha önce Hayat Sevince Güzel, Kara Kutu, Kertenkele, Yeşil Işık, Fikrimin İnce Gülü, İpsiz Recep, Mahallenin Muhtarları adlı yapımlarda yer almıştır. TRT’de dublajlar da yapmıştır. Reklem filmlerinde yer alan usta oyuncu sunuculuk da yapmıştır. Yeşil Işık adlı sinema filmindeki oyunculuğu ile Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüyle başarısına başarı katmıştır. 

Sema Atalay Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu