Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Barış’ın Kardeşi Kim? Gerçek Adı Ne? Bir Litre Gözyaşı Oyuncusu

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye oyuncu kadrosuna Bir Litre Gözyaşı dizisinin güzel oyuncusu dahil oldu. Barış’ın kardeşi rolüyle diziye dahil olan güzel oyuncu hakkında hazırladığımız bu yazımızda detaylar sizlere sunulacak.

  • Bizim Hikaye Barış’ın  kardeşi kim, neden geldi?
  • Bizim Hikaye Barışın kardeşinin gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli?

Yukarıdaki sorularınızın cevaplarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Geçtiğimiz günlerde “Bir Litre Gözyaşı” dizisinden pek çok oyuncunun ayrıldığı ile ilgili haber yaptığımızda “Bir Litre Gözyaşı Hande’nin yeni dizisi ne?” diye merak edip soran takipçilerimiz olmuştu. Güzel oyuncunun Perşembe günlerinin sevilen dizisi Bizim Hikayeye transfer olduğunu fragmanın yayınlanmasının ardından öğrendik.

MedYapımın yapımcılığını üstlendiği Bizim Hikaye dizisinde Barış’ın kız kardeşi tam bir servet avcısı desek yeri var. Zira gelir gelmez abisi Barış’a servete giden anahtarımsın, seni bırakmam diyerek gelme amacını da aslında söylemiş oldu. Bizim hikaye 54. bölüm fragmanında Barış’ın kardeşi o kadar ileri gidiyor ki Filiz’den seni kurtarayım diye teklifte bile bulunuyor. Tabi Barış da ona tepki gösteriyor. 

Bizim Hikaye Barış’ın kardeşinin gerçek adı Nurberfin Çiroğlu. Son olarak Star Tv ekranlarının Karamel Yapım imzalı günlük dizisi Adını Sen Koy dizisinde geçtiğimiz sezon İpek karakterine hayat vermiş olan Nurberfin Çiroğlu’yu yakından tanıyalım. Oyunculuk dışında mankenlik de yapmakta olan oyuncu İstek Vakfı Bilge Kağan Fen Lisesi 2010 mezunudur.bizim hikaye merve kim nurberfin çiroğlu resmi Daha sonra Boğaziçi Üniversitesini kazanan oyuncu üniversitenin kendisine sağladığı tüm imkanları kullanmış ve kendini geliştirmek için uğraşmıştır. Medium.com adlı bir sitede nasıl para kazandığı hakkında bilgileri paylaşan oyuncu bu sitede yazılarıyla beğeni almayı başarmıştır. Halen Boğaziçi Üniversitesi öğrencisidir. Hatta sosyal medya hesabında kendisiyle ilgili yapılan haberlerde düzeltme yapılmasını istemiştir. 

Soccer oynamayı oyuncu, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Bunun sayesinde de yurt dışında pek çok yeri gezme imkanı bulmuştur. Adını Sen Koy ile ilk defa dizi sektörüne adım atmış olan oyuncu daha önce reklam filmlerinde yer almıştır.  Voleybol, basketbol,plates ile vaktini değerlendiren oyuncu spora çok ilgilidir. ask oyuncuları nurberfin çiroğlu resmi 1 Bilgisayar mühendisi olan Efe Helvacı ile sevgilidir. Sevgilisi İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. Güzel oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan “Bir Litre Gözyaşı” dizisinde Hande karakterine hayat vermiştir.

Nurberfin Çiroğlu Bizim Hikaye Merve Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu