Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Fox Tv ekranlarına merhaba demeye hazırlanan bir yeni dizi de Bizim Hikaye dizisi. Shameless dizisinin Türkçe uyurlaması olan Bizim Hikaye dizisi baş rollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan gibi güçlü bir oyuncu kadrosunu barındırmakta. İzleyicilerin merakla beklediği dizi 14 Eylül Perşembe günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında başlayacak. İzleyicinin merak ettiği Bizim Hikaye’nin konusu ve oyuncuları haberimizin devamında sizlerle

Bizim Hikaye Dizisi Konusu

Ekranlara 14 Eylül Perşembe günü merhaba diyecek olan Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği Bizim Hikaye dizisinin jenerik müziği de Çağatay Akman tarafından yapıldı. Dizinin başlamasıyla bu müzikte dijital ortamda aynı gün hizmete sunulacak.

Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nejat Uygur, Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı gibi oyuncuların rol alacağı dizi annesi tarafından terk edilmiş beş kardeş ve alkolik bir babayla hayat mücadelesi veren ve hayatın zorluklarına karşı dimdik duran Filiz’in hikayesidir. İstanbul’un kenar mahallerinde beş kardeşin sorumluluğu alan Filiz oldukça metanetlidir. Kardeşleri de yaşadıklarından ötürü olsa gerek problemlerini kendi başlarına çözmek zorunda kalmıştır.

Her şeye rağmen yüzlerinden gülümsemeyi eksik etmeyen Filiz günlük işlere giderek evin geçimini sağlamaktadır. Filiz’in hayatına oldukça yakışıklı olan Barış girerek hem Filiz’in gönlünü kazanmaya çalışır hem de ailenin bir ferdi olarak o aileye katılmaya çabalar. Barış oldukça ketumdur ve bu durum bu ilişki açısından problemler yaratmaktadır. Uzun süredir Filiz’e gönlünü kaptırmış polis Cengiz de işin içine eklenince Barış’ın Filiz’in gönlünü kazanması zorlaştırmıştır.

Bizim Hikaye Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları

Hazal KAYA (FİLİZ)

Bizim Hikaye Oyuncuları Hazal Kaya Resmi

1990 Gaziantep doğumlu olan ünlü oyuncun tam adı Leyla Hazal Kaya’dır.  İstanbul’da büyüyen Hazal Hukukçu bir aileden gelmektedir. Anne ve babası Avukattır. Ümit Çırak Modern oyunculuk teknikleri atölyesinde oyunculuk eğitimini aldı. Hafızalarımıza Aşk-ı Memnu adlı dizide Hazal karakteri ile yer etmiştir. Bir çok sinema, dizi ve reklam filmlerinde rol almıştır. Bunlardan bazılarını yazacak olursak; 2006 yılında Sıla Acemi Cadı Taşların Sırrı 2008 Aşk-ı Memnu 2010 Behsat Ç. ile dizilerde, 2011 yılı yapımı Çalgı Çengi 2012 Bu Son Olsun ile Otostop adlı sinema filmlerinde rol almıştır.

Burak DENİZ (BARIŞ)

Bizim Hikaye Oyuncuları Burak Deniz Resmi

1989 yılı İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu 18 Mart Çanakkale Üniversitesi mezunudur. İlk oyunculuk tecrübesini Kolej günlüğü adlı dizi ile ekran karşısına çıkmıştır. Daha sonra yıldızı parlayan Burak 2012 yılında Sultan adlı dizide 2013 kaçak adlı dizde 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar 2016 yılında Aşk Laftan Anlamaz adlı dizilerde rol almıştır.

Reha ÖZCAN (FİKRİ)

Bizim Hikaye Oyuncuları Reha Özcan Resmi

1965 yılında Bingöl’de dünyaya geldi. Liseyi Kartal Anadolu Lisesi’de okudu. Üniversite eğitimi olarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesini 1987 yılında tamamladı. İlk ekranların karşısına “Naciye Kimi Sevmez” adlı dizi ile çıkmıştır. Bir çok tiyatro da oynamıştır. Antalya, İstanbul ve Trabzon Devlet Tiyatrolarında görev yapmıştır.

Nesrin CEVADZADE (TÜLAY)

Bizim Hikaye Oyuncuları Nesrin Cevadzade Resmi

1982 Azerbaycan doğumludur. 1993 yılında annesi ile beraber İstanbul’a gelerek yerleşmiştir.Özel Bilgi Koleji’nde liseyi okurken tiyatroya yöneldi. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olan oyuncu, üniversitede okurken pek çok kısa film çekerek başarılı adımlarla ilerlemiştir.

Dört dil bilen oyuncu, Yersiz Yurtsuz dizisinde başrol oyuncusu olarak rol almıştır. Dilberi’in Sekiz Günü adlı sinema filmiyle En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Samanyolu, Alınyazım , Ağır Roman Yeni Dünya, Küçük Ağa dizilerinde Yangın Var, Güzel Günler Göreceğiz, Kuzu, Annemin Şarkısı, Son Mektup filmlerinde rol alan oyuncu, en son Kış Güneşi dizisinde rol almıştır.

Yağızcan Konyalı (Rahmet)

Bizim Hikaye Oyuncuları Yağız Konyalı Resmi

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Mimar Sina Üniversitesi Devlet Konservatuvar mezunudur. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Aydın olarak izleyiciyle buluşan oyuncu Adı Mutluluk dizisinde de rol almıştır.

Alp Akar (Fikret)

Bizim Hikaye Oyuncuları Alp Akar Resmi

2006 İstanbul doğumlu olan Alp, Canım Ailem, Ezel, Geniş Aile, Umutsuz Ev Kadınları, Hayat Dediğin, Kertenkele, Çifte Saadet dizilerinde rol almıştır. En son olarak ise Show tv’nin Güldüy Güldüy Show adlı programında seyirciyle buluşmuştur.

Zeynep Selimoğlu (Kiraz)

Bizim Hikaye Oyuncuları Zeynep Selimoğlu Resmi

2007 doğumlu olan Zeynep Doğa Koleji öğrencisidir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan Zeynep dans eğitimi de almıştır. İlk deneyimi bu dizi olacaktır. Dizide duyarlı kendini savunan bir karakter olan Kiraz’ı canlandırmaktadır.

Ömer Sevgi (İsmet)

Bizim Hikaye Oyuncuları (İsmet) Ömer Sevgi Resmi

2015 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Ömer Sevgi, sahnelere bu dizi ile merhaba demiştir. Dizide de evin en küçük yaramaz çocuğunu canlandırmaktadır.

Bizim Hikaye 1. Bölüm (14 Eylül Perşembe) Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu