Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Dizisine Çağatay Akman Konuk Oyuncu Olacak

Çağatay Akman bizim hikaye de hangi rol canlandıracak? Çağatay Akman bizim hikaye de ne zaman oynayacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Çağatay Akman Bizim Hikayede Konuk Oyuncu Oldu

Çağatay Akman Son zamanlara damgasını vurmuş ve gün geçtikçe herkesçe tanınmaya başlamıştır Çağatay Akman ilk söyledi bu Gece Gölgenin Rahatına Bakı rap şarkısı ile ün yapmıştı. Yaptığı şarkıyı youtube de günlük milyonlara ulaşan  bir sanatçı olmuş öldü. Şöhretin başlamalarını tırmanmaya başlayan Çağatay Akman’a Bizim Hikaye adlı dizinin müziğini yapması istenince bu teklifi sevinçle karşılayıp diziye çok güzel “Bizim Hikaye” adında rap Şarkı yaptı. Bu Şarkı da günlük milyonlara ulaşmayı başarmış oldu. İlk çıkardığı rap şarkı olan gece gölgenin Rahatına bak adlı şarkı şu anda 242 milyon kişiye, Bizim Hikaye için yaptığı jenerik rap şarkı sun an kontrol ettiğimde 86 milyonu aşmak üzerindedir.

ağatay Akman Resmi

Bizim hikaye perşembe gününün galibi olabilmek için  en yakın rakibi olan Vatanım Sensin ve Siyah İnci ye fark atabilmek için dizinin jenerik müziğinin yapımcısı ve gençler tarafından çok sevilen Çağatay akmanı konuk oyuncu olarak diziye dahil ettiler bakalım Çağatay Akman dizinin izlenme oranlarını nasıl etkileyecek Ancak şunu da belirtmeliyim ki Çağatay Akman’ın diziye dahil olacağını çok geç duyurdular keşke Çağatay Akman’ın katılacağını bir hafta öncesinden belli olsaydı dizide aldığımız habere göre Çağatay Akman bizim hikayenin jenerik müziğini söyleyeceğini Yani yine Bir müzisyen rolünde oynayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

ağatay Akman Resmi1

Çağatay Akman ile Barış yani savaş sahilde bir araya gelecek. Çağatay ile Barış daha önceden birbirlerini tanıyan iki arkadaşı canlandıracak.    Peki Çağatay Akman kimdir nerelidir Kaç yaşındadır Bu soruların cevabını merak ediyorsan yazımızın devamında bulabilirsiniz

Çağatay Akman kimdir?

Bizim hikaye altta dizide 30 Kasım’da ekranlara gelecek olan 12. bölümünde Çağatay Akman diziye konuk oyuncu Bir müzisyen olarak katılacak dizide bizim hikayenin jenerik müziğini söyleyecektir Peki Çağatay Akman kimdir Çağatay Akman Temmuz 1998 tarihinde hayata gözlerini açmıştır Aslen Çankırılı olan Çağatay halen İstanbul’da yaşamaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu