Bizim Hikaye Dizisinin Sevilen İsmi Hikmet Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

Fox Tv’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye seyirciden tam not almayı başaran dizilerden biri. Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan gibi sevilen usta oyuncuların bulunduğu dizinin sevilen karakterlerinden biri de Hikmet.  Bizim Hikaye fanlarının merak ettiği isimlerle ilgili gerçek adı nedir, nerelidir, hangi dizilerde rol almıştır gibi bütün detaylar haberimizin devamında…

Bizim Hikaye ekranların yeni dizilerinden biri olmasına karşın oldukça sevildi. Bu sevginin arka planında tabiki konusu ve oyuncuların görevlerini severek ve başarıyla icra etmeleri var. Alkolik bir baba ve beş kardeşi ile başa çıkmak zorunda olan Filiz’in hikayesinin anlatıldığı seyirciyi hem güldüren hem düşündüren dizide evin beş kardeşinden biri de Hikmet’tir.

Hikmet’in gerçek adı Nejat Uygur. Evet okuduğunuzda şok olup aklınıza ilk gelen usta oyuncu Nejat Uygur ve hatta oğulları Behzat ve Süheyl Uygur gelmesi gayet normal. Zira o da Uygur ailesinin bir ferdi. Behzat Uygur’un yakışıklı oğlu Nejat Uygur dedesinin adını taşımakta. Babaannesi, dedesi, amcası ve babası kısaca aile boyu sahne tozunu yutmuş isimlerin arasında yetişen Nejat Uygur, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Daha önce 2016 senesinde Kaçma Birader adlı sinema filminde rol alan oyuncunun dizideki başarısı da göz doldurmakta.

Dizide kendinden büyük olan ve hatta evli olan birine deli gibi aşık olan biri. Sevdiğinin eşi tarafından dövülmesi karşısında eriyip biten ama sevdasını içine gömüp susan biri Hikmet. Hayatın zorluklarına inat ablasına destek olan ailesine sımsıkı bağlı biri Hikmet. Ted Koleji mezunu olan ve gitar çalmayı seven oyuncu, Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan gibi sevilen usta oyuncuların bulunduğu dizideki oyunculuğu sayesinde eminiz ki gelecekte de farklı yapımlarla biz seyircilerin karşısında olacak. 

Nejat Uygur Fotoğrafları

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın