Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Duygu Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Detaylar

Bizim Hikaye dizisinde Duygu kim? Bizim Hikaye dizisinde Duygu’nun gerçek adı, yaşı ve daha önce hangi dizide oynadığı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Bizim Hikaye Duygu Kim?

Bizim Hikaye dizisinde 13. Bölümde Duygu Diziye dahil olmuş ancak oynadığı karakter adına çok fazla bilgi sahibi olamamıştık bu hafta ise yani Bizim hikaye 14. Bölümünde Üniversite öğrencisi, Ayrıca Rahmet’in tanıdığı Erkan hocanın da öğrencilerinden biridir. Matematik alanında başarılı olan bir genç kızı canlandırmaktadır. Bizim hikaye adlı dizinin 14. Bölümünde bana kalırsa Rahmet’i bilerek çocukluk arkadaşları dövdürttü.

Bizim Hikaye Duygu Aygün Aydın Resmi1

Bunun altında yatan sebebini ilerleyen bölümde açıklığa kavuşsa da aslında tahmin etmek zor değil matematik yarışmasında soruların cevabını karşı takıma sattığı için intikam almak için yaptığını bunu  Duygu’nun karakola da Rahmet’i yalnız bırakması ayrıca doğum günü partisininde lavaboya giderken kavga çıkaracak olan yakın arkadaşına kaş göz işareti ile anlayabiliyoruz. Bu kavga olayını Duygu başka ne şekilde kullanacağı şimdilik merak konusu olurken, Bizim Hikaye dizisinde Duygu karakterine hayat veren Kimdir? Gerçek adı nedir? birazda onlardan bahsedelim.

Bizim Hikaye Duygu (Aygün Aydın)

Bizim Hikaye adlı dizde Duygu karakterine hayat veren Aygün Aydın‘dır. 1994 senesinde kültür başkenti İstanbul’da hayata gözlerini açan Aygün çocukluğundan beri kendisini ekranlara da görmek ve bu alanda geliştirmek ister. Bunun için Özel bir Üniversite de Televizyon ve haberleşme bölümünü başarı ile tamamlar. Aygün Tv sektörüne en iyisini yapmak için oyunculuk eğitimi ile birlikte modellik de yapar. İlk Tv karşısına ise Mustafa Ceceli’nin “Şeker” pop şarkısının klibinde oynar. Burdaki performansı bir çok kişinin dikkatinden kaçmaz. Daha sonra modellik konusunda aldığı eğitimlerin meyvelerini toplamak için “Bu tarz benim” ve Gardırop Savaşları” adlı yarışmalara katıldı.

Bizim Hikaye Duygu Aygün Aydın Resmi2

Dizi sektörüne ise “İnadına Aşk” adlı dizi ile bu alanda da göstermiş olduğu oyunculuk başarı ise “Muhteşem Yüzyıl Kösem” kadrosuna dahil olmayı başardı. Aygün Aydın’ın kariyerinin en önemli ve ülkede daha çok tanınmasına Muhteşem Yüzyıl Kösem ile oldu. Artık dizi sektörü de Aygün Aydın’ı bilinene bir oyuncu olmuş oldu. İlerleyen dönemde de Aygün’ü Sinema Filmlerinde de kendisini rahatlıkla görebiliriz.

Bizim Hikaye Duygu Aygün Aydın Resmi

Son olarak dizi alanında Bizim Hikaye adlı diziye dahil oldu. buradaki performansı ile şimdiden beğeni toplamaya başladı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu