Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Ersin Kim? Fikri’nin Yeğeni Zihni’nin Oğlu Ersin Karakterini Canlandıran Oyuncu Ve Oynadığı Diziler

Bizim Hikaye Dizisi 62. bölümü ile Fox TV ekranlarına 21 Mart Perşembe günü geldi. Diziden ayrılan Nesrin Cevadzade’den sonra eski tadında olmadığı yönünde eleştiriler alan ve ilk gün verdiği duyguyu veremediği yönünde eleştirilerde bulunan dizinin oyuncu kadrosuna iki önemli isim katıldı. Bunlardan ilki Bizim Hikaye Ersin kim olduğunu sizlere tanıtacağız. 

Reytinglerin düşmesi sadece ayrılan Hülya karakterine bağlamasak da bazı olayların yenilenerek anlatılması seyirciyi sıktığını bir miktar reytinglerde gerilediğini düşünüyorum. Tam da bu nokta da dizinin oyuncu kadrosuna çok önemi isimler katıldı. Bu isimlerden, Zihni’nin oğlu karakterine hayat verecek oyuncuyu sizlerle tanıtacağız. Saklın bir yere ayrılmayın. 

Bizim Hikaye Dizisi Ersin Kim?

17 Eylül 2017 yılında ilk bölümü ile karşımıza çıkan ve o dönem oldukça popüler bir dizi olan, geçtiğimiz sezon iyi reytinglerle sezonu kapatan ve Vatanım sensin’in reytinglerini önemli ölçüde azaltan, Bizim hikaye gerileme dönemine mi girdi? Perşembe rekabetine ardı ardına gelen dizilerden sonra, geçtiğimiz yılda aldığı reytingleri arayan dizinin kadrosuna yeni isimleri katılması ile gündemde kalmaya ve dikkat çekmeye devam ediyor. Bizim hikaye dizisi Ersin kim olduğuna geçmeden, kısaca hikayeye nasıl dahil olduğunu anlatmak gerektiğini düşünüyorum.Bizim Hikaye Ersin

Fikri istemeden Murtaza’nın halasının oğlunu istemeden öldüren ve hayatta kalmak için ailesi ve Barış ile birlikte ev siz kalan ve kaçacak ve sığınacak yerleri olmadığını düşündükleri anda yıllarca görüşmediği Zihni’nin yanına gitmeye karar verirler. Yılarca Fikri ile Zihni’nin arası bozuk olduğu için görüşmeyen iki kardeşi bu olay sayesinde bir araya geldiler.

Zihni’nin oğlu Ersin ise, hiç bilmediği akrabalarını görünce, çok mutlu olsa da ilerleyen zamanlara da çok pişman olacak diyelim. Sözlerimi daha fala uzatmadan Bizim hikaye dizisinde Ersin karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adını ve daha önce yer aldığı dizi ve filmler hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Bizim Hikaye Ersin’in Gerçek Adı

Dizinin 62. bölümünde yayınlanan 21 Mart 2019 Perşembe günü ekrana gelecek olan bölümde Ersin karakteri ile katılan oyuncunun gerçek adı Cankat Aydos’dur. Kasım 1992 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açan Cankat akrep burcudur. Oyunculuk üzerine Konya da bulunan Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü başarı ile tamamlayan Cankat, 2011 yılında ilk kez kamera karşısına geçmiştir.Bizim Hikaye dizisi Ersin

En son yer aldığı proje ile adını ülke çapında duyurmayı başaran Cankat Aydos, Hakan: Muhafız isimli İnternet dizisinde oynadığı rol ile popüler bir oyuncu haline geldi. Bu zamana kadar 9 ayrı projede yer alma başarısı gösteren 27 yaşındaki oyuncunun projeleri alt kısımda verilmiştir. 

Cankat Aydos’un Yer Aldığı Dizi Ve Filmler


Yıl İsmi
2018 Hakan: Muhafız
2018 İnsanlık Suçu
2017 Hayati Ve Diğerleri
2017 Bir Deli Sevda
2016 Arkadaşlar İyidir
2015 Maral
2014 Karışık Kaset
2014 Emanet
2011 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

Sadece kamera önü değil, tiyatro oyunlarında da oynayan genç oyuncu yakın zaman de dönemin en popüler dizilerinde yer alacaktır. Kendisine başarılar dileriz. 

Bizim Hikaye Zihni’nin Oğlu Ersin’in Diziye Katıldığı Bölüm

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu