Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Filiz’in Annesi (Monika) Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Ayrıntılar

Fox Tv’nin her Perşembe günü ekranlara gelen ve oldukça fazla seven kitlesine sahip dizisi Bizim Hikaye’de oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Geçtiğimiz hafta Barış’ın annesi karakterinin girdiğini sitemizden sizlere duyurmuştuk. Bu hafta yani 8. bölümde Filiz’in annesi Monika karakteri de diziye dahil oldu. İşte oyuncuyla ilgili tüm sorularınızın cevabı dizicenter. net farkıyla en hızlı ve en doğru şekilde sizlerle…

filizin annesi resmi 1

Bizim Hikaye Filiz’in Annesi Kimdir?

Bizim Hikaye‘nin ilk bölümünden itibaren Filiz’in annesi kim? Diziye dahil olacak mı? soruları sosyal medyada çok konuşulmuştu. Bizim Hikaye adlı dizinin 2 kasımda yayınlanacak olan 8. bölümünde Monika ismi ile diziye dahil olacak. Monika yıllar evvel Fikri’nin sorumsuzca davranmasına dayanamayıp yurt dışına gider. Monika yurt dışında kendisine bir yuva kurar ancak evi terk etmeden evvel İsmet çok ufak olduğu için aklı en küçük oğlu İsmet‘te kalmıştır. Artık hasreti bitirip oğlu ismet’i de alıp yurt dışına gitmek ister.  Filiz ise kendisi bile çok küçükken hatta çocuk sayılabilecek bir yaşta annesi evi terk etmiş baba Fikri ise ev ile ilgilenmeyen tüm geçim sıkıntısı Filiz’in üzerinde ilen en küçük kardeşi dahil bütün kardeşlerine ablalık değil annelik yapmıştır. Şimdi birden bire ortaya çıkan annesi Monika’ya en ufak kardeşi dahil hiç birini vermek istemez. 

filizin annesi resmi 2

Bizim Hikaye Monika Kimdir?

Bizim Hikaye’nin 8. bölümünde Filiz’in annesi rolüyle diziye dahi olan ve Monika karakterine hayat veren kimdir? İşte sorunuzun cevabı… Monika karakterine hayat veren Esra Bezen Bilgin dir. Esra Bezen Bilgin, Ocak 1973 tarihinde başkentimiz olan Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Oğlak burcu olan Esra Bezen Bilgin, “Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü”nden başarı ile mezun olmuştur.  Mezuniyetin ardından İzmit Şehir Tiyatrosu’nda görev almaya başlayan güzel oyuncu, pek çok tiyatro oyununda yer aldı. 2004 senesinde ise Korkuyorum Anne adlı sinema filmiyle adını duyurmayı başardı. Daha önce Kusursuzlar, Silsile, Ana Yurdu adlı sinema yapımlarından yer alan Esra Bezen Bilgin, oyunculuk konusunda iki kez ödül almış bir isimdir. 

Bizim Hikaye Filiz’in Annesinin Diziye Geldiği Sahne

 

https://www.youtube.com/watch?v=vU9hpWFvkbQ

 

Esra Bezen Bilgin Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu