Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Filiz’in Avukatı Kimdir? Gerçek Adı Ne? Beni Affet’in Cüneyt’i Bizim Hikaye Kadrosunda

Med Yapım imzalı bizim Hikaye dizisine yeni sezonda bir karakter daha eklendi. Baş rollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan’ın rol aldığı Bizim Hikaye yeni sezonda oyuncularına yenilerini ekleyerek yola devam etmekte. Bizim Hikaye Filiz’in avukatı rolüyle Murat Danacı diziye dahil oldu. Murat Danacı Kaç yaşında nereli ve daha önce nerede oynadığını bu yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Bizim Hikaye Kadrosuna (Filiz’in Avukatı) Beni Affet Dizisinin Cüneyt’i Dahil Oldu

14 Eylül 2017 Perşembe günü yayın hayatına başlayan Bizim Hikaye dizisi 7 Haziran 2018 tarihinde 37. bölümü ile sezon finaline girdi. Geçtiğimiz sezon Finalinde Filiz’in evinde kendisinin haberi olmamasına rağmen uyuşturucu çıkması ve polislerin yakalaması ile hakim tarafından 17 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Ancak karar kesinleşmediği için iyi bir avukat ile suçsuzluğunu ispatlamak ister.

Barış, ceza evi aracına Filiz’i uğurladığı sırada bayan bir avukat Barış’ın yanına gelir. Tülay ise baronun gönderdiği avukat sanıp siz yeni avukat mısınız diye sorar. Ancak gelen bayan avukat hayır ben Barış’ın eşiyim deyince işler iyice sarpa sarar. Filiz artık çocukların başında Barış’ın kalmasına müsade etmez ve kendisini kurtaracak bir avukat aradığı sırada Murat Danacı’nın canlandırdığı avukat Filiz’in suçsuzluğuna inanıp onu kurtarmak için elinden geleni yapacak. 

25 Ağustos itibariyle çekimleri başlayan Bizim Hikaye dizisinde son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet’te rol alan Murat Danacı Filiz’in avukatı rolüyle diziye katıldı. Peki Murat Danacı kimdir? Kaç Yaşında? Daha önce hangi dizilerde rol adlı? Bu soruların cevapları yazımızda sizlerle.

Temmuz 1976 yılında Manisa ilimizde hayata gözlerini açan Murat Danacı Aslan burcudur. Oyunculuk üzerine Eskişehir de bulunan Anadolu Üniversitesi Devlet konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. İlk kez kamera karşısına 2005 yılında bölüm oyuncusu olarak katılan Murat Danacı 2009 yılında hesaplaşma 2010 yılında ise kalp ağrısı dizileri ile adını duyurmayı başarır.bizim hikaye murat danacı resmi2011 yılında ise ülke çapında tanınan bir oyuncu olmasına neden olan Star TV ekranlarında yayınlanan Beni affet adlı günlük dizide Cüneyt karakterini başarı ile canlandırmıştır. Bizim Hikaye adlı dizi de Filiz’in avukatı rolü ile gelmeden önce en son Beni Affet dizisinde oynadı. Şu an 42 yaşında olan Murat beyi bölüm oyuncusu olarak Bizim Hikaye de izleyeceğiz.

Bizim Hikaye Yeni Sezon İlk Fragmanı (38. Bölüm Fragmanı)

https://www.youtube.com/watch?v=QyVdIZ1Vj0k

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu