Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Hikmet Ölecek Mi? Nejat Uygur Bizim Hikaye Dizisinden Ayrılıyor Mu?

Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye Hikmet öldü mü? Yada ölecek mi? şeklinde sosyal medya çalkana dursun. Biz kulis bilgilerden elde etiğimiz çok özel bilgileri birazdan paylaşacağız. Bizim Hikaye dizisi hikmet ölecek mi? Yoksa sadece bir fragman algısı mı yapılıyor? Bu sorunun cevabını verirken nihayet Filiz ile Barış yada Savaş barıştığını görüyoruz. Gerçekten de barıştılar mı? İşte merak uyandıran 29 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek olan 49. bölümde olacak olayları anlatıyor olacağız. Hadi başlayalım.

Hikmet (Nejat Uygur) Bizim Hikaye Dizisinden Ayrılıyor Mu?

Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nejat Uygur, Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı gibi oyuncuların yer aldığı Foz TV’nin perşembe günleri yayınladığı ve reytinglerde oldukça iyi konumda olan Bizim hikaye dizisinde beklenmedik bir olay olan Hikmet bıçaklanıyor. Sosyal medyada bu olay resmen çığ gibi büyümüş ve artık Hikmet yoksa bende dizi izlemeyeceğim şeklinde söyleyenlerin ardı arkası kesilmediği görünce bizlerde bu konuya yani Bizim Hikaye Hikmet ölecek mi? Yoksa sadece fragmanda abartılan bir olay mı? Yada algı mı yapılıyor? Hepsine cevap vereceğiz.

Bildiğiniz üzere geçen sezon Barış’ın yada Savaş’ın artık nasıl söylerseniz, babası tarafında Filiz’e kurulan tuzak sonrasında Filiz kendisini ceza evinde bulmuştu. Ceza evine kaldığı sürece yanında ona yani Filiz’e en çok destek olan Çiğdem oldu.

Filiz’in masum olduğu anlaşılınca ceza evinden çıkarken Filiz, Çiğdem’i yanına çağırmış, Çiğdem de gidecek yeri olmadığı için can dostum dediği Filiz’in evinde kalmaya başlamış ve onlardan biri gibi olmuştu ki 29 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek 49. bölümde Hikmet’i Çiğdem’in eski kocası bıçakladığını görünce bir çok kişi Hikmet ölecek mi? diye meraklanmış.Bizim Hikaye Hikmet (Nejat Uygur) resim 1

Bu konuyu yani Hikmet ölecek mi? Yoksa yaşayacak mı? önce delilleri ile cevaplayacağım. Daha sonra kulislerden gelen bilgileri aktaracağım. Dikkat ederseniz Çiğdem, yardım çığlıklarını duyan bir çok kişi onu kurtarmaya giderken Hikmet de gidiyor ve Çiğdem’in kocası tarafından gerçekten de bıçaklanıyor. Ancak sonrasında çevreden gelenlerin görüntüsü net olmasa da dikkatli bakıldığında belli oluyor ve Hikmet tek bıçak darbesi ile hemen hastaneye kaldırılacak ve net bir şekilde söylemeliyim ki Hikmet ölmeyecek.

Bu arada Bizim [mavibuton]Hikaye Hikmet[/mavibuton] kim olduğunu merak ediyorsanız ilgili sayfamıza geçmek için mavi butona basınız. Dizi zaten uyarlama dizi olduğu için orjinal dizide de böyle bir ayrılık veya ölüm sahnesine rastlayamadık. Kulislerden gelen bilgiler ise bu sonucu doğrular bilgiler almaktayız. 

Bizim Hikaye Hikmet’in Yaralandığı Sahne

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu