Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Hikmet’in Kız Arkadaşı Suzi Kim? Gerçek Adı Ne?


Bizim Hikaye 14. Bölümde Diziye dahil olan Suzi kim? Bizim Hikaye 14 Aralık’ta Diziye Dahil olan Suzi daha önce hangi dizide Rol Aldı? Gerçek Adı Ne? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Bizim Hikaye Suzi Kim?

Foz Tv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Bu hafta yani 14 Aralık‘ta ekranlara gelen 14. Bölümünde Suzi  karakteri kısa görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekti. Filiz önceki geçe telefonunu emanet verdiği Hikmet’tin birisine attığı ve karşısında geri gelen mesajları fark eder.

Filiz bu mesajları görür görmez hemen Hikmet’in yanına gidip mesajları gösterir. Hikmet gevelemeye abisi Rahmet’e bakmaya başlayınca Filiz sadece doğruları duymak istediğini önceki gece de bu kız yüzünden dışarıya çıktığını anladım der. Hikmet’te hala bir ses yoktur. Filiz kardeşi Hikmet’in kimlerle görüştüğünü bilmek ve aklı onda kalmaması için kız arkadaşını bir önce görmek ve tanımak istediğini söyler.

Bizim Hikaye Suzi

Hikmet peki dese de Esra’yı nasıl getirip ben bu kadını seviyorum diyecek ki. Tabi ki bunu yapamadığı için ablası Filiz’i kandırmak için Abisinin takıldı Müjde’den yardım isterler. Müjde’de Hikmet‘e yalancıktan kız arkadaşı olacak kişiyi bulur.

Bulduğu kız Suzi‘dir. Hikmet suzi’ye neden kabul ettin diye sorunca çevresinde herkes kendisini alaya aldığını hiç bir erkeğin kendisine bakmayacağını söylediği için benim artık bir erkek arkadaşım var diyebilmek için bu oyuna evet dediğini söyler. Suzi’nin dizideki bu kadar kısa olan görüntüsüne rağmen bir çok kişi merak etmiş. Bizde sizler için Bizim Hikaye dizisinde Suzi karakterine hayat verenin gerçek adını araştırdık.

Bizim Hikaye Suzi (Müge su)

Bizim hikaye dizisine 14 Aralık’ta ve dizinin 14. Bölümünde Suzi karakteri ile diziye dahil olan Müge Su‘dur. Müge genç yaşına rağmen kendisini tiyatro ve oyunculuğa adamış ve kendisini geliştirmeyi amaçlayan bir oyuncudur.

Müge için oyunculuk alanının ilk ve en önemlisi olduğunu kendi sosyal medyasından yaklaşık iki yıl önce bizlere şöyle anlatmış. Müge oyunculuk için bir yerlere gelmek ister tamda böyle bir zamanda Erdal Beşikçioğlu’nun da jüri üyeliğini yaptığı genç oyuncu seçmelerini duyar.

Bizim Hikaye Suzi Resmi

Müge hiç bir hazırlık yapmadan seçmelere katılır. Başvurular arasında seçilen ilk 15 kişi arasına girmeyi başarır. Müge seçmelerden oynayacağı tiyatro için çalışmalara başlar.

Tiyatro sadece Ülke çapında değil Yurt dışında Londra’da bir gösteri sergileyeceğini duyduğunda çok sevinir. Artık Müge oyunculuk için ilk ve en büyük adımı atar.  Oyunculuğu bu kadar içten seven biri mutlaka çok iyi yerlere gelecektir. Bizim Hikaye dizisi bir başlangıç oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu