Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Melike Kim? Filiz’i Kıskandıran Melike’nin Gerçek Adı Bilgileri

Hazal Kaya’nın Filiz karakterine hayat verdiği Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi bizim Hikaye ekranı başındakileri başta kızdırıp sonra sevindirecek bir bölüm ile heyecanlandıracak. Filiz ve Barış ikilisinin arasına girmek için adım atan Melike karakteri Filiz’in gazabına uğrayacak.

Peki Bizim Hikaye dizisi Melike kim? Bizim Hikaye dizisinde Melike karakterine hayat verecek olan oyuncu hakkında detaylara geçmeden evvel Bizim Hikaye dizisinde Melike kim biraz bilgi verelim. Melike, Filiz’in çalıştırdığı yerde içecek tedarik etmek üzere gelen biridir. Melike geldiğinde önce Filiz ile tokalaşırken gözünün biri de Barış’ı süzmektedir.

Barış’ın eşi olup olmadığını sorunca Filiz ayrıldıklarını söyler. Barış ise artık bekar bir erkeğim diyerek Filiz’i kıskandırma planları yapar. Filiz’in deliye döndüğünü de anlayıp bekarım dışında özgürüm diyerek de iğneler. Barış ile masaya geçen Melike’yi etkilemek için havada aşk nameleri çınlıyor diyerek bu bir şeyin işareti diyerek Filiz’i çileden çıkarır.

Filiz sabretsin ama nereye kadar öyle değil mi! Melike’nin önündeki evrakları toplar ve gitmesini söyler. Barış için evli bu adam deyince Barış hayır efendim diye kendini savunsa da nafile. Melike’nin üzerine de bir kova suyu boca eder. Barış ise yanında yatmayan ve sözlerini dinlemeyen Filiz’den bir nevi intikam almak için bunu yaptığını anlatır. Filiz ayrılalım diye son noktayı koyup nereye gidersen git derken Barış kapıdan tam çıkacakken geri dönüp pat diye Filiz’i öper. 

Bizim Hikaye dizisinde Melike karakterine hayat veren oyuncu Tuğçe Sökeoğlu. Master Chef adlı programda yarışmaya damga vuran isimlerden olan Tuğçe Sökeoğlu, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Daha önce de “Gardırop Savaşları” adlı moda programında yarışmış olan Sökeoğlu, tiyatro eğitiminin ardından “Aşk Yalanı Sever” ve “Tatlı İntikam” adlı dizilerde rol almıştır.bizim hikaye melike kim tuğçe sökeoğlu resmi Son olarak Fox Tv ekranlarının sevilen bir diğer dizisi “Yasak Elma” dizisinde Yıldız’ın partisine gelen bir karaktere hayat vermiş olan güzel oyuncu “Bizim Hikaye” dizisinde Barfi arasına girmeyi başaramayanlar listesine bu bölümde eklenecek.  Bizim Hikaye dizisinde Melike rolüne hayat verecek oyuncu hakkında bu detayların ardından sizlere hemen son katıldığı “Masterchef” programından bir kesit ile veda edelim istedik. 

Tuğçe Sökeoğlu Bizim Hikaye Melike

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu