Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Oyuncu Kadrosuna Sahra Şaş Katıldı Hangi Karakteri Canlandıracak?

Bizim Hikaye dizisine gelen oyunculara bir yenisi daha eklendi: Sahra Şaş. Son olarak Kadın dizisinde rol alan Sahra Şaş kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde rol adlı gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları yazımızın devamında sizlerle.

Sahra Şaş Kimdir? Bizim Hikaye Yeni Gelen Oyuncu

Son olarak Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın dizisinde Berşan karakterine hayat veren isim Sahra Şaş. 1994 senesinde güzel şehir İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu, 2013 senesinde kamera karşısına çıkmıştır.

Oyunculuk konusunda eğitim alan güzel oyuncu, daha önce de pek çok iddialı yapımda yer almıştır. İlk olarak Tatar Ramazan adlı dizi ile sektöre adım atan oyuncu büyük beğeni almayı başarmıştır. Aşkın Dili Yok, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Adını Kalbime Yazdım adlı yapımlarda yer alan güzel oyuncu Çoban Yıldızı adlı dizide baş rolde oynamıştır.

Kadın dizisinde önemli bir karaktere hayat verecek olan Sahra Şaş, yine oyunculuğu ile adından söz ettirecek bir isim. Hayata daha feminist bakmayı sağlayan, kadının isteyince neleri başaracağını gösteren dizide rol alması Sahra Şaş’ı oldukça mutlu etmiş zira kendisi de bu konuda kadına değer veren pek çok paylaşımı sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşmıştır. 

Çoban Yıldızı adlı dizide Rüveyda Zahir karakteri ile büyük beğeni alan oyuncu Martı adlı sinema filminde Mediha karakteri ile oyunculuğundan söz ettirmeyi başarmıştır. Kadın dizisinde Arif’in eskiden gönlünü verdiği ama paraya kanıp başka biriyle evlenen sonra da geri dönen Berşan karakterine hayat vermiştir.sahra şaş resmi 3Arif’in gönlüne tekrar girebilmek için çaba sarf etse de Arif artık kesin olarak onu gönlünden de gözünden de çıkarmıştır.  Bizim Hikaye dizisinde kimi canlandıracağı ise şu an için netlik kazanmadı.

Sahra Şaş Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

Güzelliği ile olduğu kadar oyunculuğu ile de büyük beğeni alan Sahra Şaş, 24 yaşındadır. Aslen nereli olduğu hakkında arama motorlarında sıkça sorulduğu için bizler de sizler için araştırdık.  Güzel oyuncu İstanbul doğumlu ve Kürt kökenlidir.

Boyu 1,65 cm dir. Kilosu ise 54 kg olan oyuncu akrep burcudur. Oyuncu hakkında merak edilen bir diğer soru ise Sahra Şaş’ın sevgilisi kim sorusu olmuş ancak oyuncunun özel hayatına dair yeterli bilgiler bulunmadığı için bu konuda da kesin bilgi vermemiz söz konusu değil. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu