Bizim Hikaye Rahmet Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Fox Tv ekranlarına sevilen dizi Bizim Hikaye dizisi Shameless dizisinin Türkçe uyarlamasıdır. Bizim Hikaye dizisi baş rollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan gibi güçlü bir oyuncu kadrosunu barındırmakta birlikte yeni yüzler ile hikayenin gerçekçiliği artırılmıştır. Bizim Hikayenin Rahmet’i kimdir. Gerçek adı yaşı ve daha fazlası yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bizim Hikaye Rahmet Kimdir?

Fox tv ekranlarına yakın zamanda yayınlanmaya başlayan Bizim Hikaye bir çok kesim tarafında sevilen en iyi yeni dizileri arasına girdi Tabi bunu rating sonuçları da söylediklerimizi doğrular nitelikte. Evet sevilen dizi Bizim Hikaye’in kadrosundan bir kişiyi daha tanıtmaya devam ediyoruz. Bu günkü konumuz Bizim Hikayenin sevilen abisi Rahmet kimdir? Rahmet Filizden sonra dünyaya gelmiş 6 kardeşin en büyük erkeğidir. Evin yükünü her ne kadar filiz çekse de Rahmet matematik dehası kafası ile bunu nakte döndürmeyi başarabilen uyanık bir tiptir. Babası Fikri’nin Sorumsuz oluşuna aynı Filiz ablası gibi çok kızsa babasının huyunu değiştiremeyeceğini iyi bilir. Rahmet evin en büyük erkek evladı olduğu için kardeşlerini de annesi gittikten sonra filiz ile beraber büyütmüştür. Özellikle Hikmet’i kardeşi gibi değil evladı gibi görür. Sevdiği kız Müjde’ye daha açılamamış ama birlikte iş yapan ama karşısındaki Müjde’ninde kendisinden hoşlandığını bildiğini ama bir türlü açılamayan bir karakteri canlandırmaktadır.

Bizim Hikaye (Ragmet) Yağızcan Konyalı Kimdir?

“Bizim Hikaye”‘nin 6 çocuğundan birini olan Rahmet karakterine hayat vermektedir. Yağızcan Eylül 1991 Senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açan oyucu “Özel Evrim Lisesini” tamamladıktan sonra “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü” nü tamamlamıştır. Yağız İlk ekran karşısına 2006 yılı yapımı “İlk Aşk” adlı Sinema filminde “Alp” karakterine hayat vermiştir. Daha sonra altı yıl projelerde kendisi göremedik. 2012 yılında “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizinin 3. Sezonunda “Aydın” karakterine hayat verip yeniden gündeme gelir.  2013 yılında “Kor” adlı kısa filmde de oynayan yağız 2015 yılında “Adı Mutluluk” adlı dizide “Zeki” karakterini canlandırmış, buradaki performansı ile 2015 yılı yapımı “Takım: Mahalle Aşkına” adlı sinema filminde oynamış ve 52. Uluslararası Altın Portakal Film Festivalinde “Behlül Dal Jüri Özel Ödülü” nü alarak başarısını tasdik etmiş oldu. Yağız Bizim hikaye adlı dizden evvel “Ateş” adlı sinema filminde de oynayarak adını gündemde tutmaya devam etmiştir. 

Bizim Hikaye (Rahmet) Yağızcan Konyalı’nın Fotoğrafları

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın