Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Recai Kim? (Hikmet’in Dedesi) Usta Oyuncu Recai Rolüyle Bizim Hikaye’de!

Fox Tv denilince ilk akla gelen dizilerden olan Bizim Hikaye oyuncu kadrosuna usta bir isim dahil olacak. Bizim Hikaye 59. bölümde diziye dahil olacak oyuncu dizide Hikmet’in dedesi Recai karakterine hayat verecek.

Bizim Hikaye Recai kimdir sorusu ile yazımıza başlayacak olursak; Recai, Hikmet’in dedesidir. Oldukça varlıklı olan Recai torununa tüm mirasını bırakmak istemiş ve araya araya Fikri’nin kapısını çalmıştır.

Fikri içeri buyur edince Recai Hasipoğlu olarak kendini tanıtan Hikmet’in dedesinin elinde bulunan tek bilgi 18 yaşında olduğudur. Bu bilgi ışığında onu arayan Recai, Fikret’in ben Hikmet demesi üzerine şaşırır.

Fikri’nin rol yapması üzerine Fikret büyüme sorunum var, üvey baba elinde büyüyemedim diye ağlama rolü yapar. Duygu sömürüsü ile Recai Bey’i bakalım inandırmayı başarabilecekler mi hep birlikte izleyeceğiz.

Bizim Hikaye Hikmet’in dedesi Recai’nin gerçek adı Can Kolukısa. Yılların tecrübesine sahip oyuncu 1934 doğumlu. Eskişehir’de dünyaya gelen oyuncu 85’e yakın yapımda rol almıştır. Bu süreçte pek çok ödül alan oyuncu Sorbonne Tiyatro Bölümü mezunudur.bizim hikaye recai kim can kolukısa resmi Son olarak “Vatanım Sensin” dizisinde Hristo karakterine hayat vermiş olan oyuncu ayrıca “Taş” adlı sinema filminde rol almıştır. 

“Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisi hekimbaşı olarak seyirciyle buluşan Can Kolukısa, “Kasap Havası” adlı sinema filminde Semih’in babasına hayat vermiştir. “Çalsın Sazlar” filminde Hacı dede, “Ah Neriman” dizisinde Kazım karakterleriyle ekranlara gelen oyuncu bir döneme damgasını vuran bir dizi olan “Hanımın Çiftliği” dizisinde Yasin Ağa rolünü canlandırmıştır.

“Yabancı Damat” dizisinde Kosta; “Asmalı konak” dizisinde Topal Hayri; “Yılan Hikayesi” dizisinde muhtar; “Kapıcılar Kralı” filminde Fehmi karakteri ile seyirciden tam not almıştır. Unutulmaz rollerinden bir diğeri de “Züğürt Ağa” adlı yapımda canlandırdığı kahya rolüdür.  Oyunculuk dışında yapım konusunda da tecrübe sahibi olan oyuncu “Süper Baba” dizisinin yapımcıları arasındadır. 

85 yaşında olan usta oyuncu, 1964 senesinde yazar olan Pınar Kür ile dünya evine girmiş ancak daha sonra ayrılma kararı almıştır. Şu anda 51 yaşında olan Emrah Kolukısa’nın babasıdır. Bizim Hikaye dizisinde Recai karakterine hayat verecek Can Kolukısa hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından oyuncunun katıldığı bölümün fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Can Kolukısa Bizim Hikaye Dizisi Recai Kim Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu