Bizim Hikaye Sorumsuz Baba Fikri Kimdir? Gerçek Adı?

Fox Tv ekranlarına 14 Eylül Perşembe günü saat 20:00’da başlayan Bizim Hikaye dizisi. Shameless dizisinin Türkçe uyurlaması olan Bizim Hikaye dizisi baş rollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan gibi güçlü bir oyuncu kadrosunu barındırmakta.

Bizim Hikaye Fikri Kim?

Fox tv ekranlarında hafta içi Perşembe günü yayınlanan Bizim Hikayede iyilerin olduğu gibi kötü karakterlerin de olduğu sürükleyici bir dizi olan Bizim Hikayede izleyenlerin büyük bir çoğunluğu hatta tamamı Fikri’den nefret etmektedir. Çünkü Fikri karakteri çocuklarına bakmayan sorumsuz hatta onların sırtından geçinmeye çalışan baba olmayı hak etmeyen biri olması çok büyük etken. Ayrıca çalıştığı insanların bile malını çalabilecek kadar aşağılık biri. Gurur kibir hak getire ne gezer. Evin bir ihtiyacı var mı yok mu diye sormak orada kalsın çocuklarını dolandırmayı bir marifet sanan sorumsuzun biri olarak karşımıza çıkmıştır. Bu rolü canlandıran Reha Özcan ise o kadar usta oynuyor ki bizi bu karakteri gerçek sanmamıza sağladı. 

Bizim Hikaye Reha Özcan Kimdir? Kaç Yaşındadır?

1965 yılında Bingöl’de dünyaya geldi. Liseyi Kartal Anadolu Lisesi’de okudu. Üniversite eğitimi olarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesini 1987 yılında tamamladı. İlk ekranların karşısına “Naciye Kimi Sevmez” adlı dizi ile çıkmıştır. Bir çok tiyatro da oynamıştır. Antalya, İstanbul ve Trabzon Devlet Tiyatrolarında görev yapmıştır. Usta oyuncu yengeç burcudur. İnsanları güldürmeyi sanırım burcundan almış olmalı. Arkadaşlık ve dostluk Reha Özcan için çok önemlidir.

Bizim Hikaye (Fikri) Reha Özcan Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın