Bizim Hikaye

Bizim Hikaye Şükran Diziden Ayrıldı Mı?

Bizim Hikaye 11. Bölümde Fikri’nin eşi Şükran Diziden ayrıldı mı? Bizim Hikaye Esra bezen bilgin setten ayrıldı mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Bizim Hikaye Şükran Diziden Ayrılacak mı?

Bizim Hikaye 23 Kasım Perşembe günü ekranlara gelen 11. Bölümde  Şükran’ın yeniden çekip gitmesi çocukların çok korktuğunu başına gelir. Şükran zaten gelme sebebi İsmet’i de alıp yeni yaptığı sevgilisi Muharrem ile birlikte gitme planları yapmaktaydı. Fikri’nin girişimleri sayesinde kendisinden boşanmasını geciktirince üstüne bir de Filiz’in dişli çıkması Şükran’ı çabuk yıprattı. Muharrem ise Sevgilisi Şükran’ın kendisine ait olduğunu söylediği İsmet’in aslında Fikri’nin %100 çocuğu olduğunu öğrenmesi Şükran’ı daha fazla Fikri’nin yanında tutmasına da sebep kalmamış oldu.

filizin annesi resmi 3

Şükran Diziden ayrıldı mı?.  Şükran tamamen diziden ayrılmadı. Çünkü Fikri 9 sene boyunca Şükran’a ait alyansı saklaması bizlere ilerleyen zamanda Şükran’ı yeniden görebileceğimizin göstergesidir. Bizim Hikaye dizisine rüzgar gibi gelip rüzgar gibi kaybolan Fikri’nin eşi Şükran kim? Kaç yaşında?

Bizim Hikaye Şükran Kimdir?

Esra Bezen Bilgin, Ocak 1973 tarihinde başkentimiz olan Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Oğlak burcu olan Esra Bezen Bilgin, “Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü”nden başarı ile mezun olmuştur.  Mezuniyetin ardından İzmit Şehir Tiyatrosu’nda görev almaya başlayan güzel oyuncu, pek çok tiyatro oyununda yer aldı. 2004 senesinde ise Korkuyorum Anne adlı sinema filmiyle adını duyurmayı başardı. Daha önce Kusursuzlar, Silsile, Ana Yurdu adlı sinema yapımlarından yer alan Esra Bezen Bilgin, oyunculuk konusunda iki kez ödül almış bir isimdir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu