Bizim Hikaye Usta Oyuncuyu Konuk Etti

Fox Tv’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye seyirciden tam not almayı başaran dizilerden biri. Başrollerinde Hazal Kaya,  Burak Deniz ve Reha Özcan gibi sevilen usta oyuncuların bulunduğu dizinin 28 Eylül’de yayınlanan 3.bölümünde diziye usta oyuncu Suna Selen de katıldı.  Fikri banka kartının tarihi geçmesi nedeniyle tekrar banka kartı çıkarttırmak ister. Ancak eve kart teslimi için gelenleri gönderen Filiz, babasının büyük tepkisini alır. Çözüm olarak ise alzeimer hastası olan bir hastayı halası olarak tanıtmak isterler. Zira Fikri’nin halası 12 yıl önce vefat etmiştir. Zeliha Hala rolünde davranacak olan kişi kimdir, hangi dizilerde rol almıştır, bu ve bunun gibi pek çok sorunuzun cevabı haberimizin devamında…

1 Temmuz 1939 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, gerek tiyatro gerekse film ve dizi sektöründe pek çok yapımda yer alıp adından söz ettirmeyi başarmıştır. Beşiktaş Devlet Konservatuvarı mezunu olan oyuncu, hukuk, resim, felsefe ve sosyoloji konusunda da eğitim almıştır.

Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Selen’in anneannesi 50 tl’nin arka tarafındaki Fatma Aliye Hanımdır. Daha önce modellik de yapan oyuncu, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler filmindeki cadıya hayat vererek hafızamızda yer edinmiştir. Zincirbozan, Newyork’ta Beş Minare, Kara Murat Moranın Ateşi, Devrimden Sonra, Hayat Devam Ediyor adlı yapımlarda yer almıştır. İki kez evlenmiş olan Suna Selen’in iki çocuğu vardır. İlk evliliğini Münir Özkul ile yapmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın