Oyuncu Kadrosu

Boğaziçi Rapsodi Dizisi Konusu Oyuncuları Tam Liste

Çok yakında Kanal D ekranlarının merakla beklenen gençlik dizisi Boğaziçi Rapsodi dizisi daha başlamadan merak uyandırdı. Peki Kanal D ekranlarının yaz dizisi olan Boğaziçi Rapsodi dizisinin konusu ne? Boğaziçi Rapsodi’nin oyuncuları kimler? İşte tüm bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Boğaziçi Rapsodi Konusu

Şubat ayı itibariyle çekimlerine başlanılan yaz dizisi Boğaziçi Rapsodi adından da belli olduğu üzere İstanbul’da çekiliyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi seyirci ile buluşmak için gün saymakta. Dizinin konusuna gelecek olursak dizi, daha önce yayınlanan Medcezir’e benzemekte. Yönetmen Mine Tugay daha önce yönetmenliğini üstlendiği Medcezir’deki gibi bir proje ile bizlerle. Dizide ana tema Ömer adında üniversiteli bir gencin aşkı.

boğaziçi rapsodi dizi resmi

Ömer, savcı olan babası Ali Koşaner ve annesinin bir trafik kazasında kaybedince yalnız kalmamak için İstanbul’da yaşayan amcasının yanına taşınmak zorunda kalır. Amcası ise İstanbul’da adını duyurmuş zengin iş adamlarından biridir. Kemal Koşaner yeğeni Ömer’i İstanbul’a getirdiğinde hem kendi ailesinde hem de tüm Boğaziçinde bu durum konuşulur. Bir anda Ömer’in hayatında yeni bir sayfa açılır. Hem kendisine düşman gözüyle bakan kuzeni Kaan ile mücadele etmek zorunda kalan Ömer, hem de tutku dolu bir aşka kapılır. 

Boğaziçi Rapsodi Oyuncuları

Güzide Balcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Boğaziçi Rapsodi dizisi oyuncuları her geçen gün netlik kazanmakta. İşte en güncel liste sizlerle.

1. Mine Tugay

boğaziçi rapsodi mine tugay resmi

Temmuz 1978, Konya doğumlu olan güzel oyuncuyu en son gördüğümüz dizi Paramparça adlı dizidir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan, Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk konusunda yüksek lisansını da tamamlamış olan oyuncunun daha önce rol aldığı diziler; Kapalı Çarşı, Çilek Kokusu, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Medcezir, Kalp Hırsızı, 5’er Beşer, Behzat Ç., Gülbeyaz, Şen Yuva.

2.Ege Aydan

boğaziçi rapsodi ege aydan resmi

Haziran 1958, Ankara doğumlu olan tecrübeli oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son olarak Dayan Yüreğim adlı dizide seyirci karşısına çıkan oyuncunun daha önce rol aldığı diziler ise şöyle; Asmalı Konak, Kavak Yelleri, Ömre Bedel, Boynu Bükükler, Behzat Ç., Kördüğüm.

3. Ayçin İnci

boğaziçi rapsodi ayçin inci resmi

Mayıs 1980, İstanbul doğumlu olan oyuncuyu izlediğimiz dizi O Hayat Benim adlı dizi olmuştur. Bu dizide Zuhal olarak bizlerle buluşmuştu.

4. Serhat Tutumluer

boğaziçi rapsodi serhat tutumluer resmi

Haziran 1972, Eskişehir doğumlu olan usta oyuncu son olarak Vatanım Sensin adlı dizide rol almıştır. Daha önce rol aldığı diziler Oyunbozan, Filinta, Umutsuz Ev Kadınları.

5. Serel Yereli

boğaziçi rapsodi serel yereli resmi

Nisan 1995, İzmir doğumlu olan genç oyuncu Yeditepe Üniversitesi Taiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Bodrum Masalı adlı dizide rol almıştır.

6. Başak Daşman

boğaziçi rapsodi başak daşman resmi

Nisan 1981, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi mezunudur. Daha önce Kıvılcım, Asmalı Konak, Üzgünüm Leyla, Çemberimde Gül Oya, İntikam, Doktorlar, Kara Ekmek, Parmaklıklar Ardından, Rüzgarın Kalbinde adlı yapımlarda yer almıştır.

7.Erdem Şanlı

boğaziçi rapsodi erdem şanlı resmi

8. Özgür Daniel Foster

boğaziçi rapsodi özgür daniel foster resmi

Oyuncu hakkında detaylı bilgiler yakın zamanda eklenecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu