Dizi Haberi

Börü Dizi Müziği # Börü Jenerik Müziği

Börü dizisi Satar TV ekranlarına 28 Şubat Çarşamba günü izleyici karşısına çıktı. Dizinin başında çalan müziğin adı ve sözlerini bu yazımızda sizler ile paylaşacağız. 

Börü Dizi Müziği

Star Tv Börü dizinin çok uzun zamandır reklamını yapıyor. Biz izleyicilerde merakla bekliyorduk. Çünkü aynı yapımcı dağ filminde çok güzel iş çıkartmıştı. O yüzden dizinin bekleyişi uzun sürdü. Dizi toplamda 7 bölüm yayınlanacak. İlk altı bölüm dizi şeklinde 7. bölüm ise sinemalarda yayınlanacak. Bizler keşke bu dizi de Savaşçı gibi devam etmeydi diye aklımdan geçmedi değil. Ancak yapımcı sinema tadında bir yapım ortaya koymuş. Ancak gün olarak en rekabetin olduğu güne koyması bence dizinin kaybına olmuş. Çünkü Çarşamba günü hem Reyting rekortmeni Diriliş  hem de son zamanların yükselen yıldız Sen Anlat Karadeniz dizisinin aldığı üst düzey reytingler ilk başlayan diziye pek fazla şans vermeyeceği kanaatindeyim.

Dizi bu kadar reytingi yüksek diziler arasında ilk bölüm olmasına rağmen 4.79 reyting puanı ile altıncı sırada yer aldı. dizi hakkında kısa bir özet geçtikten sonra dizinin başlangıcında çalan ve Börü dizinin jenerik müziği olan “Yanmış İçinden” şarkısı çalr. Bizler de bu şarkının öncelikle sözlerini ardından video klibini siz okurlarımıza paylaşacağız.

Börü Jenerik Müziği Sözleri 

2016 yılında Adamlar grubu tarafından Rüyalarda buluşuruz albümü içinde olan Yanmış İçinden şarkısı Börü dizinin jenerik müziği ve başlangıçta çalan müziktir. Şimdi sözlerini ekleyelim. 

“Akar zaman yakar zaman
Kirli temiz eksik tamam
Yuvarlanıp yokuşlardan
Duraklarda duruyorum
*****************************
Duyduğumu bağırmadan
Fazlasına bağırmadan
Gece gündüz arasında
Mekikleri dokuyorum
********************************

Yanmış içinden Söylenmez dile gelmez
Kuyunun dibinde
Çalar eski bir şarkı
Yanmış içinden
Merhemi yok bulunmaz
Gizden gölgeden
Yürür yarası saklı
*******************************
Elimdeki kartlar bunlar
Aynada gördüğüm kafam
Başka kafamdaki adamdan
Olsun Devam ediyorum”
*******************************

Börü Jenerik -Yanmış İçinden-

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu