Oyuncu Kadrosu

Börü Dizisi Kaya Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Star Tv 26 Şubat Çarşamba günü başlayacak olan Börü dizisinde Kaya kimdir? Gerçek adı nedir? Yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, daha önce rol adlığı dizilerle ilgili detaylı bilgiler haberimizin devamında sizlerle…

Börü Kaya Kimdir?

Star Tv ekranlarında 26 Şubat Çarşamba günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Börü büyük bir heyecanla beklenmekte. Börü tam bir ev sineması tadında. Diğer dizilerden farkı ise tam da bu noktada başlıyor. Börü Star Tv ekranlarında toplamda altı bölüm olarak yayınlanacak. Son bölümü ise beyaz perde de seyirci ile buluşacak. Oldukça geniş ve güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan Börü, polis özel harekat polislerin oluşturduğu Börü Timinin verdiği eşsiz mücadeleyi konu almakta.

Börü dizisinin başrolünde ise Kaya karakteri bulunmakta. Sürprizlerle dolu bir geçmişe sahip olan, timin en gözükara olanlarından, yalnız kalmaktan hoşlanan Kaya zengin bir ailenin çocuğu. Kendisi de kolaj mezunu olan Kaya’nın neden böyle bir time katıldığını öğrendiğimizde gözyaşlarımızı tutamayacağız. Timin en çömezi olarak tanıyacağımız Kaya Ülgen’in gerçek adı ise Serkan Çayoğlu.

Serkan Çayoğlu Resmi 1

1987 Almanya doğumlu olan oyuncu İstanbul’da yaşamakta. 1,88 boyunda ve 85 kilo olan oyuncu Alman Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu. İlk olarak modellik ile adını duyuran Çayoğlu,  oyunculuk konusunda meraklı olduğu için Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde Ümit Çırak ve Dolunay Soysert gibi meşhur isimlerden oyunculuk konusunda eğitim almıştır. 2012 senesinde Kuzey Güney adlı dizide Rafael karakteri ile kamera karşısına geçen başarılı oyuncu, bu dizinin ardından Zeytin Tepesi adlı dizide Burak Altaylı adlı karaktere hayat vermiştir.

Serkan Çayoğlu Resmi 2

Hande Yener’in sevilen şarkılarından olan “Ya Ya Ya” adlı şarkıda rol alan karizmatik oyuncu 2014 senesinde Özge Gürel ile başrollerini paylaştığı Kiraz Mevsimi adlı dizide Ayaz Dinçer karakterine hayat vermiştir. Bu dizi ile popüler olan oyuncu bu dizideki başarısıyla pek çok ödüle layık görülmüştür. Börü dizisinde de Kaya olarak rol alacak olan Serkan Çayoğlu’nun sevgilisi Özge Gürel’dir. Bu dizide Özge Gürel de Üsteğmen Gökçe Demir karakterine hayat verecektir. Serkan Çayoğlu’nun Erkan adında ikiz kardeşi vardır. Beşiktaşlıdır. 

Serkan Çayoğlu’nun Yer Aldığı Hande Yener’in Ya Ya Ya Şarkısı Klibi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu