Oyuncu Kadrosu

Börü Dizisi Teğmen Gökçe Demir Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Star Tv 26 Şubat Çarşamba günü başlayacak olan Börü dizisinde Gökçe Demir kimdir? Gerçek adı nedir? Yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, daha önce rol adlığı dizilerle ilgili detaylı bilgiler haberimizin devamında sizlerle…

Börü Teğmen Gökçe Kimdir?

Star Tv ekranlarında 26 Şubat Çarşamba günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Börü büyük bir heyecanla beklenmekte. Börü tam bir ev sineması tadında. Diğer dizilerden farkı ise tam da bu noktada başlıyor. Börü Star Tv ekranlarında toplamda altı bölüm olarak yayınlanacak. Son bölümü ise beyaz perde de seyirci ile buluşacak. Oldukça geniş ve güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan Börü, polis özel harekat polislerin oluşturduğu Börü Timinin verdiği eşsiz mücadeleyi konu almakta.

Teğmen Gökçe Demir karakteri de oldukça dikkat çekici bir karakter. F16 savaş uçağı pilotu olan Gökçe Demir, yapılması gereken bir iş varsa hemen harekete geçen, biraz çabuk sinirlenen bir yapıda bir üsteğmen. Börü dizisinde Gökçe Demir‘e hayat veren kişi Özge Gürel. 1987, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu aslen Silivrili. Lise yıllarında Silivri’de eğitim alan oyuncu, Beykent Üniversitesi Ticaret Bölümü nü kazanmasına rağmen bu bölümde eğitimini tamamlamamıştır.

Özge Gürel Resmi 1

Oyunculuk konusunda eğitim alan Özge Gürel, kamera karşısına Kızım Nerede adlı dizi ile geçmiştir. Kızım Nerede adlı dizide Zeynep karakteri ile seyirciyle buluşan oyuncu daha sonra muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır. Huzur Sokağı adlı dizide Melisa karakterine hayat vermiş olan oyuncunun yıldızının parladığı dizi ise Medcezir dizisi olmuştur. Bu dizide Ada karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır. 2014-2015 yılları arasında ise Kiraz Mevsimi adlı dizide kadın başrol oyuncusu olarak seyirci ile buluşmuştur. Bu dizide Serkan Çayoğlu ile rol almıştır.

Özge Gürel Resmi 2

1,69 boyunda olan oyuncu 56 kilodur. Börü dizisinde Gökçe Demir karakterine hayat verecek olan Özge Gürel’in sevgilisi ise aynı dizide Kaya Ülgen rolü ile izleyiciyle buluşacak olan Serkan Çayoğludur. En son rol aldığı dizi ise yine Star Tv de yayınlanmış olan Dolunay adlı dizidir. Bu dizide Can Yaman ile başrolleri paylaşmış ve Nazlı karakterine hayat vermiştir. Annesi ev hanımı olan oyuncunun babası ise emeklidir. Oyuncu halen dans, şan, diksiyon dersleri almaya devam etmektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu