Dizi Haberi

Börü Sinema Filmi Vizyon Tarihi Açıklandı! Börü Final Nasıl Olacak? İşte Börü Filminin Afişi Ve Vizyon Tarihi

Star TV de 6 bölümü yayınlanan ve final bölümü sinemalarda yayınlanacağı daha ilk günden belli olan Börü vizyon tarihi belli oldu. Çıkan afişi de inceleyeceğimiz yazımızda Börü sinema filmi ne zaman vizyona girecek ve final nasıl bitecek? İşte merakla beklenen Börü final yakında sizlerle olacak. Bizde kısa bir özet geçeceğiz.

Börü Vizyon Tarihi Açıklandı! Börü Final Ne Zaman?

Bildiğiniz üzere Star TV ekranlarında 26 Şubat Çarşamba günü gelmişti. Daha öncesine gittiğimizde ise 15 Temmuz günü harika bir fragman ile Star TV de yayınlanacağı açıklanırken bir çok kişiyi heyecanlandırmayı başaran Börü, bence Star TV’nin yanlış seçimi ile Çarşamba gününe koyulmasından dolayı reytinglerde beklentilerin altında kalsa da Börü sinema filmi için gişe de beklentileri karşılayacak bir alt yapı oluşturduğunu düşünüyorum.  

Börü Vizyon tarihi açıklamadan önce önce konusuna bakacak olursak, birbirlerine vatan sevgisi ile bağlı Özel harekatçı polislerin doğuda ülke topraklarını korumak için elinden geleni yaparken aslında yakınlarında hemde çok yakınlarında daha tehlikeli ve iki yüzlü insanlara karşı savaşan ve ülkeyi korumaya amaç edinen özel harekat polislerinin hikayesidir. Dizi ve film için doğuda çatışmada görev almış polisler ile röportaj yapıp aksiyon sahneleri ile yaralanma sahnelerini daha gerçekçi verebilmek için bir çok polislerle röportaj yapıldığını ve oyuncuların da belli bir eğitimden geçtiğini biliyoruz.

Börü ne zaman sinemalar da yayınlanacak şeklinde oldukça sitemize yorum gelmişti. Bizler o zaman 2018 Eylül – Ekim ayı gibi yetiştirilmeye çalışıldığını söylemiştik. Ancak montaj ve bazı durumların nüksetmesi ile nihayet Börü vizyona ne zaman gireceği belli oldu. Börü 28 Aralık da sinemalarda olacak.Boru vizyon tarihi ve boru afiş resmi 1

Yukarıda ki resim Börü sinema filmin afişidir. Aslında bu afiş bile bize çok şey anlatıyor. 15 Temmuz hain darbe girişimini simgeler nitelikte bir resim ile sinema filminde Börü finali bu sahne ile bitecek.

Bu ülke hepimizin ve bana değmeyen bin yaşasın demeyen kahraman özel harekat polislerimiz canları pahasına düşmana haine dur dediği sinema filminde halkında desteği elbette unutulmamış. Bu arada, aradan uzun zaman geçtiği için [mavibuton]Börü oyuncuları[/mavibuton] kim olduklarını unutmuş olabilirsiniz. Bu yüzden mavi butona tıklayıp Börü oyuncu kadrosunu görebilirsiniz.

Börü Sinema Filmi Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu