Haberler

Boxun Yıldızları Erken Havlu Attı #Boxun Yıldızları Final Kararı

Tv8 ekranlarında yakın zamanda yayın hayatına başlayan Boxun yıldızları Programı Bitiyor mu? Boxun yıldızlarının bitme nedenleri neler? Hepsi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Boxun Yıldızları Bitiyor mu?

Tv 8 ekranlarında 27 ekimde yayın hayatına başlayan Bigehan Demir’in sunumu ile ünlü isimlerin ringde kozlarını paylaştığı yarışma programı Boxun Yıldızları Bitiyor mu? Boxun  yıldızları neden yok? Boxun yıldızları ne zaman final yapacak? Acunn medya tarafından ekranlara farklı bir soluk getirmeyi planlamış ve toplumun ilgisini çekebilecek ünlü isimleri yarışmaya dahil etmişti. Boxun yıldızları yarışmacıları ; Çılgın Sedat,Bülent Çetin aslan, Sami Levi, Şenol İpek, Baki Mercimek, Ateş Fatih Uçan, Ramazan Kalyoncu erkek yarışmacılar olurken, Kadın yarışmacıları ise ; Asena,Sahra Işık, Fülya Kesin, Berna Canbeldek, Aycan Demirci, Ayşıl Özanlan Boxun yıldızlarının kadın yarışmacıları olmuştu.

Boxun Yıldızları Program Resmi

Boxun yıldızları 27 Ekimde ilk bölümü ile ekranlara gelmişti. Peki Boxun yıldızları neden erken havlu attı? Bunun cevabını verebilmek için programın yayınlanmaya başladı ilk günden seyirciden aldığı izlenme oranlarına bakarak cevap verelim. İlk bölümünde 2.23 Reyting puanı ile ilk yüz arasında 26. sırada kendisine yer buldu. İkinci bölümünde ise 1.55 reyting puanı ile 37. sıraya gerilerdi. Üçüncü bölümde ise 1.37 Reytinge kadar gerileyerek ilk yüz listesinde boxun yıldızları 40. sırada kendisine yer buldu. Boxun yıldızları adlı yarışma programının tekrarları da 1 reyting değerinin altına inmesi Boxun Yıldızlarını erken final yapmasına neden oldu. Boxun yıldızlarının ekren final tarihi ise 25 Kasım veya 2 Arlık olacağı konuşulanlar arasında. Erken final nedeni ile program formatı buna uygun hızlandırılacağı için iki hafta içinde final yapması bekleniyor.

“bizim sitenin müptelası bu konuyu da çalma”

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu