Bülent Ersoy Çukur Dizisinde Konuk Oyuncu Olacak

Show tv ekranlarında 23 Ekim Pazartesi saat 20:00 de ekranlara gelecek olan dizi şimdiden oyuncu kadrosu ve Dizinin konusu ile gündem olmaya başladı. Bülen Ersoy’da diinin konuk oyuncuları arasına şimdiden girdi. Çukur Dizisinin baş rollerini Aras Bulut İynemli ile Dilan Çiçek Deniz oynadığı ayrıca kadrosunda Perihan Savaş ,Mustafa Üstündağ ve Ercan Kesal gibi güçlü oyuncuları barındırmaktadır.

 

Çukur Adlı dizinin Konuk Oyuncusu Bülent Ersoy Olacak?

Evet yanlış duymadınız diva daha önce hiç bir dizi de kendisini konuk oyuncu olarak izlememiştik. Bizleri ilk anlamada şaşırtsa da Diva gibi büyük bir sanatçıyı izlemek keyif verecek. Peki Bülent Ersoy hangi karaktere hayat verecek? Bülent Ersoy Çukur adlı dizide kendini yanı ses sanatçısı Bülent Ersoy’u canlandıracak. Bülent Ersoy şimdilik ilk bölüm konuk oyuncusu olarak gözükse de ilerleyen zamanda dizi yapımcısının aldığı feedback ile bir kez daha dizde kendisini görebiliriz.

 

Bülent Ersoy Çukur Adlı dizide ilk bölümde oynayacak. Çukur Adlı mahallenin gücü elinde bulunduran cömert  Koçovalı İdris bey ile birlikte aynı kadrajda olacaklar. İdris bey Bülent Ersoy ile Çukur’un dertleri arasında yaşadığı sıkıntıları paylaşacak. Bülent Ersoy ise İdris Koçovalı’ya özel olarak şarkı söyleyecek.

 

Ancak Bülent Ersoy’un İdris Koçovalı için özel olarak söylediği şarkının ne olacağı bilinmemektedir. Sizce Bülent Ersoy hangi Şarkısını seslendirmeli yorumlarınızı bekliyorum. Yaptığınız yorumları yapımcı şirkete feedback olarak iletilecektir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın