Burak Özçivit Kim? Aslen Nereli? Kiminle Evli? Kaç Yaşında?

Diriliş Osman Dizisi Osman Bey olarak 2019-2020 sezonunda ATV ekranlarında karşımıza çıkacak olan oyuncu ve manken Burak Özçivit kim olduğunu en ince detayına kadar anlatacağız. Son günlerde sosyal medyada yanlış bilinen bir gerçeği de yer gelmişken açıklamak istiyoruz. Burak Özçivit nereli olduğuna dair yanlış bilinen bir gerçeği de buradan açıklayacağız. Yakında zamanda Erkek bir evlat sahibi olan Burak Özçivit eşi ile basından uzat bir hayat sürdüğünü biliyoruz. Şimdi dilerseniz ayrıntılara geçelim ve kariyer basamaklarını nasıl tırmandırdığına bir bakalım.Burak Özçivit - Oyuncu

Burak Özçivit, 24 Aralık 1984 yılında İstanbul ilimiz de dünyaya gelmiştir. Sosyal medyada kendi hakkında Adanalı olduğuna dair bilgiler olsa da bunların hiç biri gerçeği yansıtmamaktadır. Baba tarafından Gaziantepli olması nedeniyle aslen Gazianteplidir diyebiliriz. Şu an 34 yaşında olan esmer güzeli Burak, oğlak burcudur.

Lisans Eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümü mezunudur. Tabi öncesinde Lise eğitimini 1998 ile 2001 yılları arasında Kazım İşmen Lisesinde zorunlu eğitimini tamamlamıştır. 

Yukarıda yazdığım kısım, normal olarak henüz meşhur olmadan önce yakışıklı oyuncu ve mankenin kariyer basamaklarını tırmanmadan önceki hayatıdır. Tüm yaşamını etkileyecek olan ilk adım ise 2003 yılında katıldığı Best Model Of Turkey isimli yarışmada gelecek vaad eden manken olarak seçilmesi ile hayatında yeni bir yola girmiştir.Manken Burak Özçivit Resmi

Hemen mankenlik ajansına kayıt olmuştur. Ancak yakışıklı oyuncu ilk defa katıldığı güzellik yarışmasında istediği birinciliği alamadığı için yeniden yarışmaya 2005 yılında katılmış ve Best Of Model Turkey olarak birincilik kazanmıştır. Hemen akabinde Best Model Of World yarışmasına katılmış ve o yıl dünyanın en iyi ikinci mankeni unvanını almıştır. 

Burak Özçivit eşi Fahri Evcen ile evlenmesi ise 29 Haziran 2017 yılında Yalıda düzenlenen düğünle gösterişli bir evlilik yapmıştır. Geçtiğimiz ay, yani Nisan 2019 da ise bebek sahibi olmuştur. Burak Özçivit’in çoğununu adı ise Karan Özçivit olarak uzun süre basının gündeminde kalmıştı. Hatta bebek dünyaya gelmeden önce binlerce takipçisi olması bile gündem olmuştu.Burak Özçivit - Diriliş Osman Oyuncusu

Dilerseniz şimdi Burak’ın mankenlikten oyunculuğa başladığı yıllara dönelim. İlk dizisi hangisi? En son hangi dizilerde yer aldı? Hepsi ve daha fazlası, sizleri alt kısımda bekliyor. 

Burak Özçivit Dizileri Ve Filmleri

Burak bey ilk defa mankenlik dışında oyuncu olarak kamera karşısına 2006 yılında Eksi 18 isimli dizide, Komiser Murat karakteri ile başlamıştır. İlk sinema filminde oynaması ise 2007 yılında Musallat isimli filmde Suat karakterini canlandırması sayesinde beyaz perde ile de tanışmıştır. Şu ana kadar dünya devi firmaların reklam yüzü olan yakışıklı oyuncu Burak’ın yer Aldığı Dizi ve Filmleri hemen alt kısım da sizleri bekliyor.

Burak Özçivit’in Oynadığı Diziler

  • 2006 – Eksi 18
  • 2007 – Zoraki Koca
  • 2008 – Baba Ocağı
  • 2010 – İhanet
  • 2011 – Küçük Sırlar
  • 2012 – Muhteşem Yüzyıl
  • 2013 – Çalıkuşu
  • 2015 – Kara Sevda

Burak Özçivit Filmleri

2007Musallat
2013Zarafa
2015Aşk Sana Benzer
2016Kardeşim Benim
2017Kardeşim Benim 2

Yakın zamanda Diriliş Osman dizinin baş rolünde kendisini izleyeceğiz. Yakışıklı oyuncuya başarılar dileriz.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM