E.D.H.O

Burcu Biricik Meryem Karakterini Mi Oynayacak? Hangi Rolü Canlandıracak?

Edho oyuncu kadrosuna dört kadın oyuncu katılacak. Bunlardan biri Burcu Biricik olacak. Burcu biricik edho Meryem  karakterini mi canlandıracak? Hikayeye nasıl dahil olacak? Şu an için belirsizliğini korusa da güzel oyuncu edho oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Burcu Biricik Hangi Karakteri Canlandıracak?

12 haziran 107. Bölüm ile sezon finaline giden Raci Şaşmaz ile Bahadır Özdener’in senaryosunu kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın olduğu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonda oyuncu kadrosuna 4 bayan oyuncu dahil olacak.

Akıllara hemen Burcu Biricik Meryem karakterinin yerine mi gelecek? diye merak edenler olabilir. Şu an için duyduğumuz fısıltılara göre Burcu Biricik Meryem karakterinin yerine gelmeyecek. Hikayenin akışına göre bölüm oyuncusu olarak değil, uzun süre edho kadrosunda yer alacağını öğrendik. Şu an için ne yapım şirketinden ne de Burcu hanım tarafından edho oyuncu kadrosuna dahil olduğu ile ilgili her hangi bir açıklama gelmediğini özellikle söylemeliyim. Hal böyle olunca Burcu Biricik’in edho kadrosunda hangi rolü canlandıracağı şimdilik sır gibi saklanıyor. İlerleyen günlerde Burcu hanımın hangi karakteri canlandıracağını bu yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. En son 8. Gün dizinde Hayati ile Şehnaz’ın kızı Bahar karakterini canlandırmıştı. Edho kadrosuna dahil olan Burcu Biricik kimdir? Hangi dizi veya filmlerde rol aldı? Tüm bunlar sizleri bir alt paragraf da bekliyor.

Edho Oyuncu Kadrosuna Dahil Olan Burcu Biricik Kimdir?

Burcu, Mayıs 1989 yılında hayata  07 plakalı ilimiz olan Antalya’da gözlerini açmıştır. burcu hayatını değiştiren ve yıldızının parlamasını sağlayan 2006 yılında Antalya ilimizde düzenlenen Güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünü bitirdikten sonra oyunculuk için Bornova belediyesi Şehir Tiyatrosunda eğitim almıştır. Burcu bu eğitiminden sonra bir kaç tiyatro oyununda kendisini göstermeyi başarır. Burcu Biricik Resmi2006 yılında ilk ekran karşısına “Maçolar” dizisindeki rolü ile olur. Ancak hayatında çok önemli ikidi dizi ile ülke çapında tanınan bir oyuncu haline geldi .Bunlardan ilki “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Cariye” rolü ve 2013 yılında trt 1 ekranlarında yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisinde “Seda” karakterini başarı ile canlandırmıştır.

En son oynadığı dizi 2016 yılında  başlayan ve 2 sezon devam eden “Hayat Şarkısı” adlı dizide “Hülya Çamoğlu Cevher” karakterini canlandırmıştı. Edho oyuncu Kadrosuna katılan ama Meryem karakterinin yerine gelemeyen Burcu Biricik kim olduğunu bu yazımızda sizlere tanıttık.

Edho 108. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=nw16ibo5lWA

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu