Oyuncu Kadrosu

Cam Tavanlar Cem Kimdir? [Leyla’nın İlk Aşkı]

Cam Tavanlar Cem kimdir? Hangi oyuncu Show TV’nin yeni dizisi olan Cam Tavanlar Dizisi Cem karakterini canlandırıyor? İşte bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimiz de bulabilirsiniz.

9 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Show TV’nin yeni dizisi aynı zamanda yaz dizisi olan Cam Tavanlar gelecek reyting oranlarında göre sezon dizisi olarka da devam etme ihtimali olan dizide yer alan oyuncuları siz değerli okurlarımıza tanıtmaya devam ediyoruz.

Cam Tavanlar dizisi Cem kimdir - Kubilay Aka
Cam Tavanlar dizisi Cem kimdir – Kubilay Aka Resmi

Bu yazımızda Cam Tavanlar baş rol oyuncusu olan ve daha önce Çukur dizisi Celasun rolüne hayat veren oyuncu ve bilgilerini bu yazımızda sizler için hazırladık.

Cam Tavanlar Cem Kim

9 Haziran 2021 tarihinde Show TV ekranlarında başlayan Cam Tavanlar Cem rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Kubilay Aka’dır.

En son Show TV ekranlarında final yapan Çukur dizisinde Celasun rolüne hayat veren Kubilay Aka; Mayıs 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şu an 35 yaşında olan yakışıklı oyuncu Lise eğitimi bittikten sonra Havalananında çalışmaya başlayan Kubilay, çalışırken “Eskişehir Üniversitesi Havaalanı Yönetimi” bölümünü kazanır. Hem iş hem okul hayatına devam eder.

Cam Tavanlar Cem - Kubilay Aka

Cam Tavanlar dizisi Cem rolüne hayat veren Kubilay Aka; Milas havalananında iş hayatı devam ederken, kendisi dış hatlarda görevli memur olarak çalışırken arkadaşının yerini kısa bir süre bakmasını ister.

Kubilay da arkadaşını kırmaz ve yarım saatten biraz fazla zaman dilimi içerisinde Ufuk Ergin’in işlemlerini yaptığını, Ufuk bey uçağa bindikten sonra sosyal medyadan kendisine mesaj atıp “Vatanım Sensin” adlı dizi yakın zamanda oyuncu kadrosu seçimlerinin olduğunu ve kendisinin de katılmasını gerektiğini söyleyince, Kubilay Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan baş rollerinde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in yer aldığı dizide önemli bir karakter olan Ali Kemal’e hayat vermesi ile profesyonel oyunculuğa adım atar.

Vatanım Sensin dizisinin final yapması ile Show TV ekranlarında Çukur dizisinde Celasun rolü ile yıldızı parlayan yakışıklı oyuncu 4 sezon boyunca Celasun rolünü canlandırmıştır. Şimdi 9 Haziran 2021 tarihinde başlayan yaz dizisi olan Cam Tavanlar dizisinde Cem rolüne hayat vermektedir.

Cem ile Leyla’nın kısa bir videosu alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

  1. Evet o zaman saat 19:30 da gorusmek uzere Benim telefonum havuza kasti bilgisayardan yaziyorum ondan buraya yazdim.

  2. Efendim askim. Buraya yazdigina gore hala telefon almadinmi yarina kadar alsan iyi olur festival var biliyorsun.

  3. Alicagim bugun alacaktim ama telefon magazalari kapali yarin alicam. Bilgisayarin aciksa ariyacagim olurmu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu