Oyuncu Kadrosu

Cam Tavanlar Emre Kim? Gerçek İsmi Dizileri

Cam Tavanlar Emre kim, Cam Tavanlar Emre gerçek adı ne, Cam Tavanlar Emre kaç yaşında, dizileri ve filmleri yazımızda sizlerle!

Çarşamba akşamları yayınlanan başrollerinde Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın yer aldığı Cam Tavanlar dizisinde Emre, Leyla hakkında bilgi toplayan kişidir.

cam tavanlar emre resmiLeyla’nın hayatında kim var kim yoksa hayat hikayesini öğrenir. Otuzlu yaşlarda, başarılı bir adam olan Emre rolüne ise bakın hangi başarılı oyuncu hayat vermekte!

Cam Tavanlar Emre Gerçek İsmi Dizileri Filmleri

Aziz Caner İnan Cam Tavanlar dizisinde Emre karakterine hayat vermektedir. “Yeni Hayat” dizisinde Bekir rolüyle dikkat çeken oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

1 Haziran 1985 tarihinde  hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu, 36 yaşındadır. İkizler burcu olan oyuncu, ilk olarak tiyatro eğitimleri alıp bu yola sahnenin tozunu yutarak başlayan kişilerden.aziz caner inan resmi

2012 yılında “Rosencrantz ve Guildenstern Öldüler” isimli oyun ile bu sektöre adım atan Aziz Caner İnan, bu zaman kadar pek çok tiyatro oyununda yer aldı.

aziz caner inan resmi

2014 yılında “Garip” isimli kısa filmde oynadığı “Veysel” karakteri ile ilk kez kamera karşısında yer alan oyuncu, “Her Yerde Sen” dizisinde rol almıştır.

“Yeni Hayat” dizisinde Bekir karakteriyle dikkat çeken oyuncu Cam Tavanlar Emre rolüyle de seyirciden tam not almakta.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu