Oyuncu Kadrosu

Cam Tavanlar Leyla Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Cam Tavanlar Leyla Kimdir? Hangi oyuncu Show TV’nin yeni dizisi olan Cam Tavanlar dizisi Leyla karakterini canlandırıyor? Cam Tavanlar dizisi bayan baş rol oyuncusu kim? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

9 Haziran 2021 tarihinde başlayan Show TV’nin yeni dizisinde zorluklar karşısında bir bayanın nasıl mücadele ettiğini, iş hayatında bayanların nasıl zorluklarla ayakta kalabildiğini konu alan, bazı olayları derinlemesine anlatan dizide bayan baş rol oyuncusu olan ve dizide Leyla karakterini canlandıran oyuncu ve bilgilerini bu yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Cam Tavanlar Dizisi Leyla Kimdir - Bensu Soral
Cam Tavanlar Dizisi Leyla Kimdir – Bensu Soral Resmi

Cam Tavanlar Leyla; Çocukluk yıllarından beri ayakta kalmaya çalışan, başkalarının baktığı ve büyüttüğü Leyla kendisini okumaya ve iş hayatına yaşamaya adamıştır. En iyi üniversitede en iyi şirketlerde çalışıp kariyerinin zirvesinde yerine bir erkeğin geldiğini gören Leyla, tüm kariyerine en baştan başlamaya karar verecek.

=> Cam Tavanlar Cem Kimdir? Öğrenmek için tıklayınız.

Cam Tavanlar Leyla Kimdir

9 Haziran Çarşamba günü başlayan Show TV’nin yeni yaz dizisinde Cam Tavanlar Leyla rolüne hayat veren oyuncunun gerçek adı Bensu Soral’dır. En son 2017 yılında İçeri dizisi ile oldukça iyi sükse yapan Bensu Soral’ın ablası Hande Soral  da tıpkı kendisi gibi profesyonel oyuncudur.

Cam Tavanlar Leyla - Bensu Soral
Cam Tavanlar Leyla – Bensu Soral Resmi

Bensu Soral Kimdir; 23 Mart 1991 tarihinde Bursa ilinde dünyaya gelmiştir. Soral “Yol Ayrımı” dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir. “Vicdan” dizisi ile kariyerine devam eden güzel oyuncu “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde baş rolde yer almıştır.

“Boynu Bükükler” dizisinde de rol almış olan Soral, bunun yanında “Organize İşler Sazan sarmalı” adlı sinema filminde baş rolde yer almıştır. Tüm bu dizilerin yanın sıra 2016 yılında  “İçerde” dizisinde canlandırdığı Melek rolü ile yıldızı parlamıştır.

Sadece oyunculuk değil aynı zamanda müzik kliplerinde ve reklam filmlerinde yer alan Bensu Soral, Murat Dalkılıç’ın “Kader” şarkısının klipinde rol almıştır.

Bensu Soral Oynadığı Diziler

 • Cam Tavanlar (Leyla) – 2021
 • İçerde (Melek) – 2016 / 2017
 • Tatlı Küçük Yalancılar (Aslı) – 2015
 • Boynu Bükükler (Miray) – 2014
 • Vicdan (Müge) – 2013
 • Yol Ayrımı (Ayşe) – 2012

Bensu Soral Cam Tavanlar Leyla rolünü dizinin sonuna kadar devam ettirecek. Dizinin alacağı reytinglere göre Cam Tavanlar dizisi sezon dizi bile olma ihtimali var. Bensu’nun hayat verdi Leyla rolünden kısa bir kesit alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Dizi çok güzel başladi devamida güzel olur Işşallah
  Kizda çok güzel
  hepsine başarilar devami saçmalamadan devam eder umarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu