Oyuncu Kadrosu

Camdaki Kız Nalan Kim? Yaşı Oynadığı Diziler

Camdaki Kız dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında! Camdaki Kız Nalan kimdir, Camdaki Kız Nalan gerçek adı ne, partneri kim yazımızda sizlerle!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Camdaki Kız” eserinden uyarlanan Camdaki Kız dizisi fragmanıyla heyecan uyandırdı. Nalan adında dünya güzeli bir kızın geçmişe dair bilinmeyen sırları, aşk konusundaki arayışı, Serdar ile evliliği ve aşkı tattığı Hayri ile yaşadıklarını konu alan dizi kaçırılmaması gereken bir dizi olacak.

Camdaki Kız Nalan Gerçek Adı Dizileri

Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan rolüyle Kanal D ekranlarında olacak. Son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde Boncuk rolüyle konuk oyuncu olarak yer alan Biricik, Netflix dizisi “Fatma”da başrolde yer almıştır.camdaki kiz nalan resmi

Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da gözlerini açmıştır. 2006 yılında Antalya ilimizde düzenlenen Güzellik yarışmasında birinci olmuştur.Burcu Biricik Resmi

Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünü bitirdikten sonra oyunculuk için Bornova belediyesi Şehir Tiyatrosunda eğitim almıştır.

2006 yılında ilk ekran karşısına “Maçolar” dizisindeki rolü ile olur. Ancak hayatında çok önemli ikidi dizi ile ülke çapında tanınan bir oyuncu haline geldi .Bunlardan ilki “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Cariye” rolü ve 2013 yılında trt 1 ekranlarında yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisinde “Seda” karakterini başarı ile canlandırmıştır.

En son oynadığı dizi 2016 yılında  başlayan ve 2 sezon devam eden “Hayat Şarkısı” adlı dizide “Hülya Çamoğlu Cevher” karakterini canlandırmıştı. Ardından “Kuzgun” dizisinde başrolde yer almış ve büyük beğeni almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu