Oyuncu

Can Büyükaltay Kimdir? Hekimoğlu Dizisine Yeni Oyuncu!

Can Büyükaltay kimdir sorusunun yanıtını bulabileceğiniz bu yazıda oyuncunun yaşı, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler de sizlerle!

Karga Seven Pictures imzalı Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz’ın kadrosunda yer aldığı Kanal D dizisi Hekimoğlu dizisinde rol alacak olan Can Büyükaltay Kimdir işte yanıtı!

Can Büyükaltay Hayatı Yaşı Dizileri

Daha önce “Muhteşem İkili”, “Şampiyon” dizilerinde rol almış olan ve yeni sezonda Hekimoğlu oyuncu kadrosunda yer alan Can Büyükaltay, oyunculuk yapmadan önce dövme sanatçısı olarak Adana’da çalışmaktadır. Burak Şimşek Adana’ya film festivaline gittiğinde Can Büyükaltay’ı keşfeden kişi olur. talat can buyukaltay resmi

Adanalı olan oyuncu, menajer Burak Şimşek tarafından keşfedildikten sonra dizi sektörüne adım atmıştır. “Muhteşem İkili” dizisinde Alper rolüyle ekranlara gelen oyuncu daha sonra TRT 1 dizisi olan kadrosunda Tolgahan Sayışman’ın olduğu “Şampiyon” dizisinde rol almıştır. can buyukaltay kimdir resmi

Asıl adı Talat Can Büyükaltay olan, “Şahsiyet” dizisinde rol almış olan oyuncu yeni sezonda Karga Seven Pictures yapımı “Hekimoğlu” dizisinde rol alacaktır. Dizinin 18. bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacaktır.

Can Büyükaltay Dizileri ve Filmleri

  • Hekimoğlu – 2020
  • Şampiyon – 2019
  • Muhteşem İkili (Alper) – 2018 / 2019
  • Şahsiyet – 2018

Can Büyükaltay Nereli?

Başarılı oyuncu Adanalıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu