Can Kırıkları

Can Kırıkları Zeynep Kim? Can Kırıkları Dizisi Zeynep’in Gerçek Adı Nedir? En Son Nerede Oynadı?

Çok Yakında Atv ekranlarında başlayacak olan Can kırıkları Zeynep kim olduğunu Can kırıkları Zeynep’in gerçek adı ne olduğunu Daha önce hangi dizilerde yer aldığını bu yazımızda detaylıca anlatmaya çalışacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Can Kırıkları Zeynep Kim? Dizide Zeynep’i Kim Canlandırıyor?

Yakında Atv ekranlarında normal sezonda da devam edecek ve oldukça ses getirecek bir dizi ile gündeme gelmeye hazırlanıyor. Görünüşte iki bayan polisi konu alsa da bu polisin yakın çevresi ile oldukça geniş konuya sahip olacak. Zaman zaman aksiyon dolu sahnelerle, zaman zaman da aşk sahneleri ile ekrana gelecek olan dizinin yapımcı firması Med yapım olunca ilgi ve merak da bir o kadar daha arttı.

Yönetmen koltuğunda “Kaçak” “Kırgın Çiçekler” dizisini yöneten Serkan Birinci’nin oturduğu senaristliğini Sema Ali Erol ve Mahir Ali Erol’un yaptığı Can Kırıkları dizisi yakında Atv ekranlarında olacak. İki bayan polisin maceralarını konu alacak olan diziyi, daha önce Kırgın Çiçekler gibi fenomen bir dizi ile büyük başarı elde eden NTC Medya, Can Kırıkları dizisi ile yine gündemde olmaya devam edecek.

Can kırıkları Zeynep de Leyla gibi başarıya susamış ve odaklanmış suçlulara göz açtırmayan idealist bayan polisi izleyeceğiz. Peki Can kırıkları Zeynep’in gerçek adı ne? Zeynep’i kim canlandırıyor?

Can Kırıkları Zeynep’in Gerçek Adı Ne?

Can kırıkları dizisi Zeynep‘in gerçek Adı Funda Eryiğit’dir. Funda Eryiğit, aslen Samsun’un Bafra ilçesindendir. Kendisi ise yurt dışında, Hollanda’da, dünyaya gelen oyuncu 1984 doğumludur. İstanbul da bulunan Kadir Has Anadolu Lisesi mezunu olan oyuncu üniversiteyi de İstanbul’da okumuştur. İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde eğitim alırken bir taraftan da oyunculuk konusunda kendisini yetiştirmiştir. Yine aynı üniversitenin Tiyatro Bölümünde eğitime başlayan oyuncu bu bölümden mezun olmuştur.

Can kırıkları dizisi Leyla

Poyraz Karayel dizisindeki oyunculuğu ile hafızalara kazınan oyuncu daha önce de Atv’de yayınlanmış olan Canım Ailem adlı dizide Seyhan karakteri ile de beğeni almıştır. Poyraz Karayel dizisinden sonra oyunculuğa iki yıl ara verdikten sonra Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisiyle ekranlara geri dönmüştür. Oyuncu dizi sektöründe olduğu kadar tiyatro oyunlarındaki başarısıyla da oldukça iddialı biri. Sessizlik adlı tiyatro oyunundaki oyunculuğu ile Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri’nde en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır. Zan kırıkları Zeynep (Funda Eryiğit) resmi

Yine bir diğer başarısı da Afife Tiyatro Ödüllerinde aldığı en iyi kadın oyuncu ödülüdür. Daha önce Ev, Eski Hikaye, Uçurum, İstanbul’un Altınları, Karadayı, Limonata, Tereddüt, Eksik adlı yapımlarda yer almış olan oyuncu Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde de bir başarıya daha adım atacak. Daha önce Karadayı dizisinde Belgin karakteriyle de büyük beğeni toplamıştı. En Son Funda Eryiğit, Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Evdoksiya karakterine hayat vermişti. Gelin hep birlikte bu karakteri hatırlayalım.

https://www.youtube.com/watch?v=pn1Wy3FklNo

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu