Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 1 Bölüm Özeti (31 Temmuz 2021) Sandiya’nın Hikayesi Başlıyor!

Can Yoldaşım 1 Bölüm Özeti ve fragmanı için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Bu yazımızda;

 • Can Yoldaşım 1 bölüm özeti
 • Can Yoldaşım 1 Bölüm Fragmanı
 • 31 Temmuz Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 1 Ağustos Can Yoldaşım 2 Bölüm Fragmanı

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 31 Temmuz Can Yoldaşım Özeti vererek konuya başlayalım.

=> Can Yoldaşım 2 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 1 Bölüm Özeti

Masum dizisinin bitimi ile 31 Temmuz Cumartesi günü başlayan Can Yoldaşım 1 Bölüm Özeti; Bölüm 10 yıl önce başlar. Okul çıkışında Sandiya ve en yakın arkadaşı ile birlikte okul çıkışında, okul arkadaşlarının biri ağacın üzerindeki kuşların yuvasını bozmaya çalışır. Sandiya bunu fark edin aşağı inmesini, aksi halde gelip kendisi oradan indireceğini söyler.

=> Can yoldaşım Konusu Ne Öğrenmek için tıklayınız

Çocuk Sandiya’nın kız olduğunu, ağaca tırmanamayacağını söyleyince, Sandiya sinirle ağaca çıkıp, kuşların yuvasını bozmaya çalışan arkadaşını bilerek ağaçtan düşürür. Çocuk erkek gibi ağaca çıkan Sandiya’dan çok korkar. Bu sırada Sandiya’nın babası Arvind ile annesi Kanchan olayı görür. Sandiya eve geldiğinden annesi tarafında fırça yese de babası ses etmez. Hatta annesi Kanchan babasına da kızıp, kızı Sandiya’yı şımartmamasını ister.

Can Yoldaşım 1 Bölüm Özeti - Sandiya Polis Olmak İster

Sansiya’nın erkek kardeşi ve abisi Ankur, Sandiya’nın kız değil erkek olduğunu söyler. Sandiya bunun üzerine abisine bir bir soru sorar. Abisi, Sandiya’nın soruları karşısında dona kalır. Arvind de kızının zeki olması ile övünür. Bu duruma ise annesi Kanchan sinir olsa da baba olarak Arvind araya girip, çocukların bu yaşlar da böyle davranmasının çok normal olduğunu söyler.

10 Yıl Sonra….

Sandiya en yakın arkadaşı ile pazar yerinde gezerken ABD’den gelen turistlerin çantasını hırsızın biri alır. Kadın çevresine İngilizce olarak hırsız var yardım edin diye bağırır. Çevredekiler çok fazla İngilizce bilmediği için olaya tepki vermezken, polis olmak için İngilizceyi çok iyi öğrenen Sandiya, hemen kadının yardım çağırısına koşar.

“Benim çantamı kız halinde sen mi kurtaracaksın”

Deyince, Sandiyta sinir olsa da adamın arkasından gidip hırsızı yakalar. Hırsızı tutup kadının ayaklarının dibine bırakır. Hırsız Sandiya’nın korkusu ile ABD’li turistten özür diler. Sonrasında Sandiya kadınların da hem kendisini hem de başkalarını koruyabileceğini söyler.

Soraj, kendisine ait tatlı dükkanında nasıl tatlı yapılacağını biraz geveze çırağına öğretir. Soraj işlerine henüz yeni başlamışken, tapınağa gitmesi gerektiğini hatırlar. Hızla annesini de alıp tapınağa gider.

Kanal 7 CAN YOLDAŞIM OYUNCU KADROSU İÇİN TIKLAYINIZ

Kaderin cilvesi, Sandiya ile annesi Kanchan da tapınağa gider. Dua sırasında Sandia’nın şalı, Soraj’ın yüzünü örter. Soraj gözleri kapalı dua ederken yüzüne gelen şalı fark edip gözlerini açtığında, Sandia’yı ilk defa görür.

Sandia ile annesi Kanchan, birlikte sari dükkanına giderler. Sari dükkanını Soraj’ın ailesi işletmektedir. Özellikle Karan ile Meenakshi sari dükkanında çalışır. Sandiya hem kendisine hem de yengesine kıyafet beğenirken, Meenakshi yardım eder.

Sandiya, akşam polislik sınavına hazırlanırken elektirler kesilir. Hemen babası Arvind’in yanına gider. Babası evde tek mum kaldığını, bu sebeple elektriklerin hiç kesilmeyeceği yere kızının götüreceğini, orada ders çalışabileceğini söyler.

31 Temmuz Cumartesi Can Yoldaşım 1. Bölüm Özeti - Sandiya Ders Çalışır

Soraj, tatlı dükkanında bir günde yetiştirilmesi neredeyse imkansız tatlı siparişi alır. Çırağı ile birlikte gece geç saatlere kadar tatlıyı yaparken elektrikler kesilir. Lakin tatlının tamamını yetiştirmeyi başarır. Soraj yolda giderken bir kızın ışıklarının altına ders çalıştığını görünce ona tatlı vermek ister.

Sandiya derslerine o kadar fazla odaklanmıştır ki yanına gelen birisini fark edemez bile. Soraj da sesini bilerek çıkartmaz. Sansiya’nın arkasına tatlıyı bırakıp gider. Sandiya son anda arkasında tatlı olduğunu fark eder. Kim koydu diye çevresine bakınırken, uzakta motosikletle giden tatlıcıyı fark eder.

Sandiya arkadaşının düğününe gider. Orada babasına ve ailesine karşı davranışları, Sumani’nin dikkatini çeker. Sandiya’nın abisi bu durumu fark eder. Hemen kadının yanına gelip konuşur. Ertesi gün Ankur, Sandiya’ya görücü geleceğini haber verir. Sandiya sinirle “Ben Polis olacağım! Evlenmek istemiyorum” diye çıkışır. Sandiya’nın bu çıkışına öncelikle babası, daha sonra da annesi destek verir.

Can Yoldaşım 1 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 2 bölüm içerisinde sizleri bekliyor olacak.

31 Temmuz Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Dizi 10 yıl geriden başlar
 • Sandiya’nın çocukluk yıllarında nasıl biri olduğunu gösterir
 • Dizide 10 yıl ilerleme olur
 • Sandiya yoldan geçen kapkaççıyı yakalar
 • Kendisine gelen görücüyü kabul etmez
 • Saroj’ın annesi Sandiya’yı görüp beğenir
 • Sandiya’nın tüm huyları, Santos’un istediği gelin kriterlerinin tam tersidir
 • Soraj ilk defa Sandiya ile tapınak da karşılaşır

Can Yoldaşım 1 Bölüm Fragmanı

31 Temmuz Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında Masum dizisinden sonra başlayan ve ilk bölümü ile ekrana gelen Can Yoldaşım 1 Bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir.

Can Yoldaşım 2 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

1 Ağustos Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can yoldaşım 2 Bölüm fragmanı eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. MENDE IZLEYORYM INTIRNED ÜSTI BILEN HEPSINI IZLEYORYM CÜNKI BELARUSYADA ENŞALLA 10 15 GÜNDEN dönýorym .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu