Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 10 Bölüm Özeti (9 Ağustos Pazartesi) Senin Gibi Abim Yok!

Can Yoldaşım 10 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 9 Ağustos Pazartesi günü ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 10 bölüm özeti
 • 9 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 10 Bölüm Fragmanı
 • 9 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 10 Ağustos Salı Can Yoldaşım 11 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 9 Ağustos Can Yoldaşım 10 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> 10 Ağustos Salı Can Yoldaşım 11 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 10 Bölüm Özeti

Bölüm evdeki kargaşanın ertesi günü başlar. Evin hizmetçisi Chaturi, Sandiya’yı alıp Suraj’ın dükkanına götürür. Dükkanın bereketini artırmak adına dükkana dini anlam ifade eden figürler çizmesini ister. (Bu bir gelenek. tıpkı evlerin girişine çizilen rangoli gibi…)

Sandiya artık dünyaya ile bağlantısı kopmuş gibi davranır. Sadece söylenen emirleri yerine getirip bir an evvel kendi dünyasına dönmeye gayret eder. Bunun içinde hızla dini figürü yapıp, ayrılmaya çalışırken Suraj’ın çırağı Sandiya’nın dükkana ilk gelişi olduğunu, bundan dolayı yükte hafif pahada ağır hediye vermesi gerektiğini söyler. Suraj da bunun üzerine altın bir kolye hediye eder. Sandiya kolyeyi alıp duygusuz bir şekilde oradan ayrılır.

Sandiya odasında gider. Orada bu zaman kadar yaşadıklarını düşünür. Daha sonra Divali kutlaması için giyinmesi gerektiğini ahtırlar. Hemen kalkıp Santos’dan fırça yememek için dolabını açsa da bir anda aklına polis olma ve hayalleri gelince canı sıkılır. Dolabın kapısını sert bir şekilde kapatır.

Bu sırada içeri giren ve Sandiya’ya değil, onun ayaklarına bakan Suraj’ı görünce şaşırır. Suraj Sandiya’ya kulağında ki küpesinin yere düştüğünü söyler. Sandiya yine istemsiz bir şekilde küpeleri almaya çalışırken, Suraj ile çarpışır. Sonrasında Sandiya küpelerini takar.

Can Yoldaşım 10 Bölüm Özeti (9 Ağustos Pazartesi) Senin Gibi Abim Yok

Santos tüm aileyi dua etmek için mandirinin önüne çağırır. Lakin Meenakshi, Santos tarafından evden kovulmak üzereyken araya girenler nedeniyle şimdilik evde kalmaya devam edeceği için dua törenine katılmaz. Meenakshi kaynanası Santos’un sinirlenmesinden çok korkar. Suraj, Vikram’ın karısı Meenakshi’nin dua töreni sırasında orada olmadığını fark edince evin hizmetçisine sessizce şöyle der.

“Chaturi, yengemi de buraya getir.”

Bu sözleri duyan evin hizmetçisi Santos’dan fırça yiyeceğini bildiği halde Suraj’ın dediğini yapar. (Eve para getiren Suraj olduğu için) Meenakshi utana sıkıla sessizce dua yapmak için ailenin diğer üyelerinin arasına karışmak için gelirken Santos fark eder ve der ki;

“Dur orada! Aramızda günahkar birinin olmasını asla istemiyorum!”

Suraj hemen devreye girip annesine, yengesi Meenakshi’nin de evin bir üyesi olduğunu, onunda törene katılması gerektiğini söylemesine rağmen, Santos dua törenin Suraj ve Sandiya’nın yönetmesini ister. Yeni gelin Sandiya ile birlikte Suraj duayı yönetir. Meenakshi ise bir adım geri de gözleri yaşlı bir şekilde olanları izler.

Dua töreni sonrasında Sandiya kocasının ayaklarına dokunmak istemez. Ancak çevreden gelen uyarıları dikkate alıp Suraj’ın ayaklarına dokunur. Suraj, tören sonrasında işine döner. Orada Sandiya’nın kendisine geldiğini hayal eder.

Can Yoldaşım 10. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Akşam yemeğinde Suraj, yengesi Meenakshi’nin gelmediğini fark edince Suraj kardeşi Chjavvi’den gidip yengesini çağırmasını ister. Ancak Chavvi, “çok istiyorsan yemeği sen götür. Ben götürmem” deyince, Suraj yengesi için yemek koymaya başlar. Bu sırada Sandiya çoktan Meenakshi için tabağa yemek koyup odasına götürür. Odada Meenakshi kocasi Vikram’a yalvardığını görünce şaşırır. Zira aynı suçu beraber işledikleri halde Vikram işin içinden sıyrıldığını, Meenakshi de kocası onu affetmesi için yalvardığını görünce anlayamaz.

Suraj yengesi için tabağa yeme koyarken evin hizmetçisi Chaturi gelir. Sandiya çoktan yemeği Meenakshi’ye götürdüğünü söyleyince Suraj’ın yüzünden hafif bir tebessüm olur.

Can Yoldaşım 10 Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'nın Küpesini Verir

Meenakshi, Sandiya’nın getirdiği yemekten istemez. Onun yalancı olduğunu, kaynanasına kendisini kötülediğini söyleyerek Sandiya’ya iftira atar. Sonrasında evde Santos’un hoşuna gitmeyen bir iş yaptıklarında bir anda en kötü kişi olduğunu, evde ki gelinler hayvandan farkı olmadığını söyleyip, içini döker.

Ertesi gün Sandiya duştan çıkar. Hemen kıyafetlerini giymeye çalışır. Bu sırada kolyesi saçına takılır. Suraj bunu fark edip yardım etmek isterken Sandiya yardımı reddedip başının çaresine kendisi bakınca, Suraj’ın da kafası karışır.

Suraj, hırsızlık olayını polise bildirdiklerini, polis de kısa süre önce çalışmalarına başladığını annesi Santos’a bildirir. Hemen Mohit araya girer. Çocukluk arkadaşını devreye soktuğunu, yakında hırsızı bulacaklarını söylese de hırsızın eve girmesinde ihmali olduğu için Santos Mohit’e de kızgındır. Mohit annesinden defalarca özür diler. Suraj da ısrar edince Santos gelinin altınlarını bulmasını, onu affedeceğini söyler.

Mohit annesinin affettiğini duyunca hemen para koparmak için bilgisayar kursuna gitmek istediğini, eğer kursa giderse ayda 25 hatta 30 Lakh kazanabileceğini söyler. Sandiya da bu anı uzaktan izler. Santos, Mohit’in para istemesine red cevabı verir.

9 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Mohit’in gerçek yüzünü bilmediği için Sandiya hemen kaynanasının yanına gidip şimdi verecekleri paranın miktarının büyük olduğunu ama sonrasında Mohit de evi geçindirmek için para kazanacağını, bu sebeple onu bilgisayar kursuna göndermesini ister. Santos ise aynen şöyle der.

“Gelin senin fikrini sormadık. Eğer gelin sen ne düşünüyorsun diye sorarsam konuş”

Deyip yeni gelini Sandiya’yı da tersler. Sandiya’nın canı sıkılır. Suraj, Sandiya’ya annesinin evine gelenek gereği gideceklerini söyleri. Sandiya da evlilik sonrasında ki ritüelleri gerçekleştirmek üzere kendi başına gideceğini söyler. Bunu duyan Santos sinirlenir. Sandiya’nın artık evli olduğunu, bu tarz yerlere yalnız gidemeyeceğini söyler.

Mohit ile Sandiya evden ayrılır (Suraj’ın dükkanda işi olduğunda dolayı) yolda Sandiya hep hayallerinin peşinden gitmesini ister. Lakin Mohit yengesine şöyle der.

“Evde üç öğün yemek yiyor, altı ayda kıyafet alınıyor. Onun dışında bizlere hiç bir şey yapılmıyor. Her isteğimiz bir şekilde reddediliyor. Dış dünyadan haberi olmayan insan senin isteklerini nasıl anlasın?”

Deyince Sandiya’nın aklına hemen polis olma ve bu konuda Suraj ve ailesinden destek alma konusu gelir. Kendi evlatlarının hayallerini gerçekleştirmeyen bir aileye gelin gittiği için canı çok ama çok sıkılır. Mohirt yengesinin yüzünün bir anda düştüğünü görünce hemen ondan özür diler. Sandiya yolda taksiyi durdurup Mohit’in üniversiteye gitmesini, geriye kalan işleri kendisi tek başına yapacağını söyler.

9 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Meenakshi İle Konuşur

Sandiya ailesinin evine gelir. Henüz ABD’ye gitmeyen ve onun için hazırlık yapan abisinin karşısına çıkar. Ankur kardeşi Sandiya’nın sinirli olduğunu görünce çekinir. Sandiya içeri girince şöyle der.

“Kendimi sizlere tanıtayım. Ben üniversite mezunu hayalleri olan, polis olmak isteyen Sandiya. Yakın zamanda ne iş yaptığını bilmediği ama sonradan tatlıcı olduğunu öğrendiği Suraj’ın karısıyım!”

Sandiya abisine hakaretler eder. Kendi çıkarı için evşeneceğ iadamın mesleğini kendisinden sakladığını söyler. Eşinin mesleğini öğrendiğinden beridir. Adeta yaşayan bir ölüye dönüştüğünü açıklar.

Bu sırada Suraj da annesi Santos’a gidip Mohit için bilgisayar kursuna gitmesi konusunda izin vermesini ister. Lakin Santos boşa zaman kaybı olduğunu, tatlı dükkanında ona işi öğretmesinin daha çok para getireceğini söyler. Meenakshi bu konuşmayı duyunca Sandiya’nın çok zeki olduğunu, onun nasıl kullanacağını bildiğini Vikram ile paylaşır.

Bu sırada abi ile kardeşin konuşması devam eder. Sandiya abisine son söz olarak şöyle der.

“Abi artık sen benim için ölüsün! Senin gibi bir abim yok benim!”

Bu sırada Suraj, Sandiya’nın baba evine girer. Ankur, Suraj’ın her şeyi duyduğunu düşünüp panik olur.

Suraj onları yolcu etmek için geldiğini söyler. Dolayısı ile dışarıda konuşulanları duymadığı anlaşılınca Ankur derin bir nefes alır. Ankur babasından kalma evi satmasına Suraj şaşırır. Çocukluklarının geçtiği evi satmasının yanlış olduğunu söyler. Ancak Ankur kiracı ile uğraşmak istemediğini söyler. Sandiya ve Suraj, Ankur ile Ankita’yı yolcu eder.

Can Yoldaşım 8 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 11 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

9 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya evde ölü gibi davranır
 • Santos gelini Meenakshi’y affetmez
 • Meenakshi tüm olanların sorumlusu Sandiya olduğunu söyler
 • Mohit kendisini affettirmeyi başarır
 • Mohit bilgisayar kursuna gitmek ister
 • Santos buna izin vermez
 • Sandiya kaynanasına Mohit için ricacı olur
 • Santos, Sandiya’yı azarlar
 • Sandiya abisi Ankur ile yüzleşir

Can Yoldaşım 10 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 9 Ağustos Pazartesi Can Yoldaşım 10. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 9 Ağustos Can Yoldaşım 10 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 11 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 10 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu sizlerle paylaşabilmek için 10 Ağustos Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 11 Bölüm fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Ablajim ozet Ucn tešekkur ederim 11 12bolumleri bekliyorus bas tacim ozetleri lutfen yazarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu