Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 100 Bölüm Özeti (7 Kasım Pazar) Chavi Kopya Çekerken Yakalanır!

Can Yoldaşım 100 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 7 Kasım Pazar Can Yoldaşım 100 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 100 bölüm özeti
 • 7 Kasım Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 100 Bölüm Fragmanı
 • 7 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 8 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 101 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 7 Kasım Can Yoldaşım 100 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya’nın düşürdüğü notları sınav anında çalıp, kopya çeken Chavi yakalanır. Chavi sınavdan atılır. Evde Chavi yengesine iftira atar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 8 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 101 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 100 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 100 Bölüm Özeti

Bölüm, tüm aile sabah poja töreni yapması ile başlar. Hristiyan dinine inanan Emily’in elinde poja tepsisi ile gelmesine herkes çok ama çok şaşırır. Üstelik Emily sari giyerek gelmesi, Minakşi’yi şaşırtır. Hem de komik göründüğünü söyler. Minakşi alay ederken, Mohit’in canı sıkılır.

Sandiya, Emily’e neden sari giydiğini, neden değiştiğini sorar. Emily de hayatının değiştiğini, buna ayak uydurmak istediğini, sariyi de çok beğendiği için giymek istediğini söyledikten sonra Sandiya’ya nasıl göründüğünü sorar. Sandiya da iyi göründüğünü söyler.

Erkekler yemek masasında bir araya gelir. Suraj gelir gider hesapları yaparken, Vikram düğün harcamalarının ne kadar tuttuğunu sorar. Arun da çok pahalı olduğunu, birçok ekstra giderleri olduğunu açıklar.

Mohit abisine düğün sırasında kaybettiği paranın iki katını kazanabilecekleri hisse senetleri hakkında bilgi verince, Minakşi’nin gözleri açılır. Suraj geriye kalan parayı riske atmak istemediğini, Chavi’nin evliliği için harcayacaklarını söyleyip, Mohit’e kapıyı kapatır. Santos da Mohit’in hazır paraya göz dikmemesini, artık evli olduğunu daha fazla para kazanması gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 100 Bölüm Özeti (7 Kasım Pazar) Chavi Sınav Kağıtlarını Çalar

Yemek sırasında Chavi’ye bir telefon gelir. Chavi’nin birden gözü açılır. 3000 Rupi vereceğini söyleyince, Minakşi Santos’u gaza getirir. Chavi de not almak için harcayacağını söyleyip, herkesi ikna etmeye çalışır. Oysa Chavi sınav da çıkacak olan final sorularını satan kişiden, sınav kağıdını para karşılığında almak için sözleşir.

Santos, paranın miktarı çok olduğunu, not için yengesinden yardım almasını ister. Ancak Chavi yengesinin çok detay verip kafasını karıştırdığını, o sebeple sınavda işine yarayacak bilgilerin yazıldığı nota ihtiyacı olduğunu söyler.

Chavi, Suraj’dan yardım ister. Suraj Chavi’nin sözlerine inanır. Santos’un da onayı ile Suraj Chavi’ye istediği parayı verir. Chavi parayı alır almaz dışarı çıkar.

Sandiya Chavi’nin söylediklerine alınır. Zira Chavi, yengesi Sandiya’nın çok detaylı not tuttuğu için anlamadığını söylediği için Sandiya ikinci sınavda Chavi için kısa özet hazırlar.

Suraj Sandiya’nın yanına gelir. Yemek için aşağıya gelmesini ister. Sandiya Chavi için not hazırladığını söyler. Suraj da Chavi not satın almak için dışarı çıktığını söyleyince, Sandiya’nın canı sıkılır. Sandiya ile Suraj yere düşen kağıtları alırken, romantik anlar yaşanır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Emily düğünde takılan paraları bir araya getirip kocası Mohit’e verir. İstediği hisse senedine yatırmasını ister. Mohit parayı aldığını kimseye söylememesini ister.

Sandiya, Chavi’ye tuttuğu notları vermek için odasına gider. Bu sırada Chavi arkası dönük bir şekilde arkadaşı ile telefonda konuşmaktadır.

“Kızım bu defa sınavdan 100 alacağım!”

Dediğini duyan Sandiya şaşırır. Tuttuğu notları yatağın üzerine koyarken, sınav kağıdını görünce şok olur. Hemen Sandiya sınav kağıdını alır. Üzerinde yazan tarihleri görünce şok olur. Sınav sorularının sızdırıldığını anlar. Bu sırada Chavi telefon konuşmasını bitirip arkasını döndüğünde, Sandiya’yı görünce şok olur.

Can Yoldaşım 100 Bölüm Özeti (7 Kasım Pazar) Chavi Kopya Çekerken Yakalanır

Sandiya ona sınav sorularını para karşılığında alıp almadığını sorarken, Chavi odasına izinsiz girdiği için yengesini azarlar. Sandiya bu defa alttan almaz. Chavi’ye kızar. Sandiya, sorularla ilgili meseleyi okul müdürüne aktaracağını açıklar.

Chavi, Dilip ile evlenmek için okulu bitirmesi gerektiğini, bu notlara ihtiyacı olduğunu söylerken, içeri Santos gelir. Chavi hemen yengesine iftira atar.

“Anne yengem bana müsaade etmiyor. Arkadaşımdan aldığım notları okumamı istemiyor!”

Diyerek iftira atınca, Sandiya Santos’a gerçekleri söyler. Santos kızına soruları çalıp çalmadığını sorar. Chavi de arkadaşının hazırladığı notlar olduğunu ileri sürer.

Chavi evlenmek için okulu tamamlamak istediğini, o notlara da ihtiyacı olduğunu söyleyince, Santos Sandiya’dan notları Chavi’ye vermesini ister. Sandiya haksızlığa boyun eğmeyeceğini söyleyip, notları yırtar. Suraj da Chavi’nin yanına gidip, hile ile mutlu olunamayacağını söyler. Bunun üzerine Santos şöyle der.

“Zaten hanımını kayıracağını ve onu destekleyeceğini biliyordum. Ancak eşin Sandiya her zaman doğru iş yapmıyor!”

Diyerek Suraj’a tepki gösterir.

Can Yoldaşım 100. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

7 Kasım Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya’nın yırttığı kağıdı Santos Chavi’den toparlamasını ve bir araya getirip içeriğini okumasını ister. Bunu duyan Sandiya şok olur. Chavi hemen yırtılan kağıtları birleştirmeye başlar. Santos çocuklarının geleceği, doğru ya da yanlışa bağlı olmadığını, evlenmesine hiçbir şeyin engel olmasına izin vermeyeceğini söyler.

Santos kızının adeta kopya çekmesine göz yumulmasını ister. Evliliğine bir engel olması halinde sorumlusunun Sandiya olacağını söyleyip, hedef gösterir. Sandiya odasına gidip okul müdürüne bir sonraki gün yapılacak sınav sorularının ortalıkta gezdiğini söyler. Suraj bunu duyar.

Minakşi esmer olan bebeğe pudra sürüp beyazlatmaya çalışır. Arun da bebekken annesi devamlı pudra döktüğünü ama hala esmer biri olduğunu söyler.

7 Kasım Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Chavi Yengesine İftira Atar

Ertesi gün Chavi sınav da çıkacağını düşündüğü soruları ezberler. Sabah annesinin kutsamasını alır. Akabinde Sandiya gelir. Santos Sandiya’ya surat yapar. Sandiya’nın canı sıkılır.

Sandiya ile Chavi sınav salonuna gelirler. Sandiya ile Chavi arka arkaya otururlar. Önde Sandiya, hemen arkasında ise Chavi oturur. Sandiya Chavi ile sohbet etmek isterken, Chavi onunla konuşmaz. Öğretim görevlisi sınav kağıtlarını dağıtır. Chavi sınav kağıdını görünce şok olur. Zira çalıştığı kağıt değildir.

Chavi çalıştığı sorular yerine bambaşka soruları görünce şok olur. Uzun bir süre sorulara bakakalır. Sandiya da soruların değiştiğini görünce, Santos’un söylediği sözler aklına gelir. “Chavi’nin evlenmesin de hiçbir engel istemiyorum!” sözleri kafasında çınlar.

Sınav başlar. Chavi hiçbir şey bilmediği için kağıda ne yazacağını da bilemez. Sandiya verilen kağıtları bir bir doldurmaya başlar. Hatta gözetmenden fazla kağıt alıp, soruları cevaplamaya çalışır. Sandiya’nin kağıdı yanlışlıkla yere düşer. Lakin Sandiya bunu fark etmez. Chavi, Sandiya fark etmeden kağıtları çalıp, kendi kağıtların arasına koyar. Oradan bakıp, soruları cevaplamaya çalışır.

Gözetmen Chavi’den şüphelenir. Arkasından gidip onun kopya çektiğini tespit edince, hemen Chavi’nin kağıtlarına el koyar. Sandiya’nın yere düşen kağıtlarını gözetmen yeniden Sandiya’ya verir. Chavi ise sınıftan ve sınavdan atılır. Chavi annesine ne söyleyeceğini kara kara düşünmeye başlar.

Chavi ağlayarak Rathi evine girer. Santos kızına neden ağladığını sorar.  Chavi, hiçbir şey yapmadığını söyler. Ağlayarak da herkesin inanmasını ister.

Belli bir süre sonra içeri Sandiya girer. Sandiya, Chavi’ye sınavını sorar. Minakşi Chavi’nin kopya çekmesi için ona kağıt verip vermediğini sorar. Sandiya şok olur. Sandiya sinirle Chavi’ye döner. Bu sırada içeri Suraj gelir. Chavi hemen abisine sarılıp, yalan söylemediğini ekler. Yengesi ona kopya çekmesi için kağıtları verdiğini iddia eder. Santos defalarca yalan söyleyen Chavi’nin bu defa doğru söylemesini sinirli bir şekilde söyler. Ancak Chavi yine yalan söyler. Sandiya ise Chavi’nin yalan söylediğini açıklar.

Can Yoldaşım 100 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 101 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

7 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Emily sari giyer
 • Mohit paraları hisse senedine yatırmak ister
 • Suraj ve Santos Mohit’in teklifini reddeder
 • Emil düğündeki takılan paraları kocasına verir
 • Mohit tüm parasını hisse senedine yatırır
 • Chavi sınavda çıkacak olan soru kağıdını satın alır
 • Sandiya bunu fark eder
 • Sandiya soru kağıdını yırtıp okul müdürüne bilgi verir
 • Chavi sınav öncesi hazırlandığı sorular yerine başka sorular çıkar
 • Suraj’ın kız kardeşi Chavi yengesinin yere düşen kâğıdından kopya çekerken yakalanır
 • Suraj’ın bacısı Chavi, sınavdan atılır
 • Chavi eve gelince yengesine iftira atar

Can Yoldaşım 100 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 7 Kasım Pazar Can Yoldaşım 100. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 7 Kasım Can Yoldaşım 100 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 101 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 100 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 8 Kasım Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 101 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu