Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 101 Bölüm Özeti (8 Kasım Pazartesi) Sandiya’nın İlk Küpü Kırılır!

Can Yoldaşım 101 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 8 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 101 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 101 bölüm özeti
 • 8 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 101 Bölüm Fragmanı
 • 8 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 9 Kasım Salı Can Yoldaşım 102 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 8 Kasım Can Yoldaşım 101 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos, Sandiya’nın bilerek Chavi’ye kopya verdiğine kanaat getirip, Sandiya’nın ilk büyük hatasını yaptığını söyleyerek ilk küpü kırar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 9 Kasım Salı Can Yoldaşım 102 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 101 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 101 Bölüm Özeti

Bölüm, Chavi’nin Sandiya’ya iftira atması ile başlar. Sandiya kağıtları kendisine bilerek gösterdiğini, evlenebilmesi için yaptığını söyler. Sandiya ise herkesin ona inanmamasını, Chavi’nin yalan söylediğini bir kez daha tekrar eder. Suraj da gerçeği merak eder.

Sruaj aslında eşi Sandiya’nın doğru söylediğini ama evdeki herkes Sandiya’ya inanması için kardeşi Chavi’ye, “Yalan söylemek hiç de iyi bir şey değil. Doğru bazen zarar verse de her zaman gerçeği söylemelisin” der. Chavi yine yalanını devam ettirir.

Chavi bilerek verdiğini söylerken, Sandiya kendi cevap kağıdının nasıl Chavi’nin eline geçtiğini açıklayamaz. Zira alırken görmediği için buna bir cevabı yoktur. Bunun üzerine Minakşi, Sandiya’nın işgüzar tavırları ile Chavi’nin hayatı mahvoldu der.

Minakşi’nin gaz vermesi ile ortalık bir anda karışır. Sahtekâr din adamının yalan söylediğini bir anda ortaya çıkaran Sandiya, Chavi kendi kağıdını alırken fark etmemesi inandırıcı olmadığını söyleyip, Sandiya’nın bilerek soruların cevaplarını Chavi’ye verdiğini iddia eder.

Sandiya sadece sorulara odaklandığını, alırken görmediğini açıklar. Arun Sandiya’nın yanın da yer alır. Suraj da aynı şekilde Sandiya’nın tarafını tutar. Sandiya’nın bu zamana kadar hiç yalan söylemediğini iddia ederken, Minakşi hemen araya girip, Chavi de Santos’un kızı olduğunu, Santos gibi ahlaklı biri oldğunu söyleyip, hem yalakalık yapıp hem de ortamı bir kat daha karıştırır.

Santos her ne olursa olsun Sandiya’nın dikkat etmesi gerektiğini ifade eder. Minakşi de hemen Sandiya’nın üç büyük hatasından biri olduğunu, şimdi küpü kırması gerektiğini ifade edip, Sandiya’nın üç küpünden birini getirir. Santos da büyük bir hata olduğunu kabul eder. Suraj ile Sandiya şok olur. Chavi de yalan söylemesinin buralara kadar varabileceğini hesap etmediği için Chavi de şaşırır.

Can Yoldaşım 101 Bölüm Özeti (8 Kasım Pazartesi) Sandiya İle Santos Karşı Karşıya Gelir

Sandiya, Santos’un küpü kırmadan önce asla yalan söylemediğini, kimseye bilerek kopya vermediğini açıklamaya çalışırken, Minakşi de Santıos’un kararını sorgulayan bir gelin olduğunu söyleyip, Santos’a gaz verir. Bunun üzerine Santos elindeki küpü kırar ve herkes şok olur.

Minakşi ilk küpün kırılmasının ardından çok mutlu olur. İlk küpün kırılması tam olarak 4 ay sürdüğünü, geriye iki küpün kaldığını ve yaklaşık 8 ay süreceğini, böyle giderse Sandiya polis olduktan sonra ortaya atılan iddianın da bir anlam taşımadığını, zira bu süre zarfında Sandiya çoktan polis olacağını söyler. Sonrasında aradaki zamanı kısaltması gerektiğini, yine patavatsız tavırları ile söyler.

Chotu Sandiya’nın doğum günü yaklaştığını açıklar. Minakşi Sandiya’ya karşı oluşturduğu havanın bozulmaması için Chotu’yu dışarı göndermek ister. Santos Minakşi’nin söylediklerini düşünür. Sandiya’nın büyük bir hata yapması 4 ay sürdüğünü, bu hataları yine bu zaman dilim aralığında yaparsa çoktan polis olacağını anlar.

Santos Minakşi’nin söylediklerine hak verir. Santos, Sandiya’nın doğum günü gelmeden geriye kalan iki hatayı da yapması gerektiğini, doğum gününde ona asla polis olamayacağını göstermesi gerektiğine kanat getirir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos Sandiya’nın doğum gününe kadar geriye kalan iki küpün kırılabileceğini, o tarihe kadar kırılmadığında aralarında ki çekişmenin galibi belli olacağını söyler. Kısaca Santos Sandiya’nın polis olma hayallerini, Sandiya’nın doğum gününe kadar yok etmeyi planlar.

Santos, Chavi’ye üniversiteye gideceğini, onun da yanında gelmesini, okul müdürüne yalvarıp bu işi çözmeye çalışacağını söyler. Chavi gerçeklerin ortaya çıkacağını düşünüp, annesine engel olmaya karar verir. Okul müdürü okulda olmadığını, sınav sonuçları da çoktan kaydedildiğini söyler.

Santos, Dilip’in annesi gelinini okumuş ve mezun olmuş bir şekilde gelin edeceğini defalarca söylemiştir. Chavi kopya çekip mezun olamadığı için, Dilip de nişanı atabileceği aklına gelen Santos’un canı sıkılır. Suraj da bunun üzerine Dilip ve ailesi ile konuşup, meseleyi anlatacağını, onları ikna edeceğini söyler.

“Karının hata yaptığını kabul ediyorsun Yani!”

Suraj karısı Sandiya’nın hiçbir hata yapmadığını, buna rağmen Chavi’nin geleceği kararmaması adına erkek tarafı ile konuşacağını söyleyince Santos sinirlenip, sağa sola bağırır.

Suraj annesinin bu tepkisinin arkasında, Chavi’nin söylediği yalan ile her seferinde Sandiya’nın karşı tarafında olmayı seçen annesinin, bu duygusu olduğunu bilir. Bu durumu düzeltebilmek adına son bir umut Chavi’nin yanına gider. Baskı altında yalan söylemiş olabileceğini, şimdi doğruyu söylemenin tam zamanı olduğunu söyler. Lakin Chavi kararını değiştirmez.

Can Yoldaşım 101 Bölüm Özeti (8 Kasım Pazartesi) Sandiya'nın İlk Küpü Kırılır

Sandiya sinirle evden çıkıp pazara gider. Suraj bunu durdurmak istese de Sandiya Suraj’a tepki gösterir. Chotu ile Suraj bir oyun eder. Chotu’nun yüzüne siyah leke sürüp, Sandiya’nın yanına gönderir. Chotu motosikletten düştüğünü, Suraj’ın kızacağını söyler.

Sandiya, Suraj’a kızacağını söylediği sırada Suraj gelir. Sinirle motosikleti çalıştırırken canı yanar. Sandiya hemen yardıma koşar. Sandiya öfkeyle karar verdiğini Suraj’a söyleyince, Suraj da hemen kendisi de sabah öfkeyle aynı şeyleri yaptığını açıklar. Suraj da Sandiya’nın öfkeyle ani kararlar aldığını, dolaylı yoldan anlatır.

Suraj, insanlar öfkelendiklerin de hem kendisine hem de çevresine istemeden de olsa zarar verdiklerini söyler. Sandiya ile Suraj konuşurken Chotu’nun yüzündeki lekelerin kaybolduğunu, keyifle dondurmasını yediğini görünce Suraj’a bütün bunları bilerek mi yaptın diye sorar. Suraj da öfkeden kendisini kaybettiğini, bundan dolayı bir oyun oynadığını itiraf eder.

Sandiya kendisinin öfkelenme sebebi Santos’un doğum gününe kadar kıracağı küplerden ziyade, bugün kırdığı ve tamamen bir iftiraya dayandırdığı meseleyi gerçek gibi algılayıp, kırması zoruna gittiğini, bundan dolayı sinirlendiğini söyler. Suraj, zaman kaybetmeden gerçekleri ortaya çıkarmaları gerektiğini, bu konuda ona güvendiğini ifade eder.

Mohit Emily’e hediye alır. Santos hediyeleri görünce çok kızar. Yakın zamanda düğünde bir çok kıyafet geldiğini, lüzumsuz para harcadığını, gidip bunları iade etmesini, aile bütçesine katkı sağlaması gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 101. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

8 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya sinirle Chavi’nin odasına gider. Chavi izinsiz odasına girdiği için yengesine tepki gösterirken, Sandiya onunla konuşmak istediğini söyler. Chavi de konuşacak bir şey olmadığını, odasından çıkması gerektiğini söyler. Lakin Sandiya sinirle şöyle der.

“Asla ama asla sessiz kalmayacağım! Üzerime bir iftira attın. Bu iftiranın temelsiz ve yalandan ibaret olduğunu kanıtlayacağım. Bu gelin kaynana arasında ya da gelin görümce arasında bir mesele olmaktan çoktan çıktı. Bu doğru ile yalanın bir meselesi oldu!”

Deyince Chavi içten içe korkar. Zira Sandiya defalarca yalan söyleyenlerin yalanını ortaya çıkardığını çok iyi bilir.

Sandiya, doğruyu söylediğini kanıtlamak için her yolu denemekten de asla çekinmeyeceğini açıklar. Şimdi gerçeği söylemekten çekindiğini ama gerçekler ortaya çıktığında, hem kopyacı hem yalancı konumuna düşeceğini sözlerine ekler.

Chavi akıl almak için arkadaşını arar. Arkadaşı da Sandiya ne söylerse söylesin kanıtlayamayacağını, sınav görelisi de eve gelip her şeyi açıklamayacağı için bu konuda rahat olmasını ister. Chavi bu sözlerden sonra rahatlar.

Mohit, Emily’e kızar. Erkenden evlendiği için Santos da erken yaşta kendisinden para istediğini, öncesinde böyle bir derdi olmadığını söyler. Bu sözleri duyan Emily ise kırılır ve ağlar. Evde uyum sağlamak adına her şeyi yaparken, Mohit’in en başta kendisine karşı geldiğini ve hiç desteklemediğini düşünür.

8 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Delil Bulur

Chavi bir dergide krem ​görür. Onu sipariş etmek için ev telefonu ile aramak ister. Ancak onun çalışmadığını fark eder. Hemen Vikram’ın dükkânından aramaya gider. Minakşi de gece Suraj’ın dükkanından tatlı çalar. Sabah kalktığında Suraj kendi dükkanının anahtarını bulamaz. Herkes evin içinde aramaya başlar.

Chaturi dükkanın yedek anahtarının olduğu yere bakarken, Minakşi yakalanmamak adına Santos’u yanına çağırır. Gözüne bir şey gittiğini söyleyip, dikkatin başka yöne kaymasını ister. Chaturi yedek anahtarı verir. Suraj evden ayrılır.

Suraj ayrıldıktan sonra bir anda konu Sandiya ile Chavi mevzusuna gelir. Sandiya her zaman olduğu gibi gerçekleri söylediğini, şimdide yalan söylemediğini dile getirince, Santos ona gerçekleri kanıtlaması için hodri meydan der.

Minakşi gece Suraj’ın dükkanından çaldığı tatlı kutularına yatağın altından çıkarıp, kendince iyi bir iş başardığını söyler.

Chavi kapı girişinde parmaklarına pembe oje sürerken Sandiya elinde süt tenceresi ile içeri girer. Diğer elinde tuttuğu zarf yere düşer. Chavi’den yardım ister. Chavi elinin ojeli olduğunu söyleyip vermek istemez. Sandiya sütü koyduktan sonra alacağını söyleyip giderken, Chavi Sandiya’yı durdurur ve zarfı verir. Bu sırada Chavi’nin ayağının sarılı olduğunu görünce şüphelenir.

Sandiya Chavi’nin nasıl yaralandığını öğrenmek için hemen pansuman çantası getirir. Chavi’nin ayağını pansuman yaparken hem yara izine hem de sargı bezinin üzerindeki mühre bakar. Sandiya sınav kağıdında ki kendi soru kitapçığının mührünü görünce şok olur. Gerçeği açıklamak için eline imkân geçtiğini, Santos tapınaktan geldiğinde, ona kanıtları ile her şeyi anlatmayı düşünür.

Can Yoldaşım 101 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 102 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

8 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Chavi suçunu kabul etmeyecek
 •  Snadiya sinirle evden çıkacak
 • Suraj Sandiya’nın sinirle karar almaması için oyun edecek
 • Snadiya Sruaj’ın şkazı ile akıllıca davranmaya başlayacak
 • Snadiya Chavi’nin yüzüne gerçekleri ortaya çıkaracağını söyleyecek
 • Minakşi Suraj’ın tatlılarını çalacak
 • Santos, Sandiya’nın bilerek kopya verdiğine inanacak
 • Santos Sandiya’nın üç küpünden birini kıracak
 • Sandiya buna çok üzülecek

Can Yoldaşım 101 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 8 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 101. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 8 Kasım Can Yoldaşım 101 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 102 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 101 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 9 Kasım Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 102 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu