Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 102 Bölüm Özeti (9 Kasım Salı) Sandiya Santos’un Amacını Öğrenir!

Can Yoldaşım 102 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 9 Kasım Salı Can Yoldaşım 102 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 102 bölüm özeti
 • 9 Kasım Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 102 Bölüm Fragmanı
 • 9 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 10 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 103 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 9 Kasım Can Yoldaşım 102 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Santos’un asıl amacı onun polis olmasını istemediği için türlü türlü işler yaptığını fark eder.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 10 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 103 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 102 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 102 Bölüm Özeti

Bölüm, Santos’un Rathi evine gelmesi ile başlar. Sandiya, Chavi hakkında gerçeği söylemek için Santos’un gelmesini adeta dört gözle beklemektedir. Sandiya kaynanası ile Chavi meselesini konuşmak isterken, Emily Santos’un ayaklarına ilaç yaptığını, isterse sürebileceğini söyler. Santos da bacakları ağrımadığını söylese de Emily onun ağrıdığını, defalarca acı çektiğini söyleyip sürmeye başlar. Sandiya sabırla sıra kendisine geleceği zamanı bekler.

Minakşi bebeğini tapınağa götürme bahanesi ile dışarı çıkmak isterken, Santos tarafından durdurulur. Nereye gittiğini sorar. Minakşi çaldığı tatlıların kutusunu yok etmek için tapınağa gideceği konusunda yalan söyleyip, kutuları bebek eşyalarının arasında kaçırmak ister. Santos’un engeline takılan Minakşi, tapınağa daha sonra gitmesini, dükkânda Vikram’a yardım etmesini söyler.

Sandiya Santos’a Chavi meselesini açmak isterken, Chavi parasının bittiğini söyleyip, annesinden para ister. Sandiya yine anlatacağını ifade edemez.

Herkes konuştuktan sonra Sandiya konuşmak ister. Ancak bu sırada Minakşi’nin bebeği ağlar. Santos bebeğin altını değiştirmesini ister. Sandiya hemen yanda duran sepetin içinden temiz bez arar. Minakşi sepetin içinde sadece bez değil, aynı zaman da Suraj’ın dükkânından çaldığı tatlılar olduğu için panik yapar. Hemen sepeti Sandiya’nın önünden çeker. Sandiya bu duruma çok şaşırır.

Can Yoldaşım 102 Bölüm Özeti (9 Kasım Salı) Suraj'ın Dükkanına Fareler Girer

Sandiya Chavi hakkında ki gerçeği açıklayacağı sırada, dışarıdan bağırma sesleri duyulur. Rathi ailesi hemen dışarı çıkar. Suraj’ın dükkanının önünde toplanan kalabalığı gören Rathi ailesi, hemen oraya gider. Suraj’ın dükkânı adeta yağmalanmıştır.

Minakşi, hırsızların işi olduğunu söylerken, Vikram kasada paranın durduğunu, ayrıca tatlıların tamamının da çalınmadığını, dolayısı ile hırsızlık işi olmadığını açıklar. Sandiya, hırsız meselesi olmadığını, farelerin içeri girip her şeyi yağmalamasından dolayı kaynaklandığını ama içeri farelerin nasıl girdiğini merak eder. Suraj da kapıyı kilitlediğini defalarca söyler.

Santos Suraj’ın akşam dükkanın kepenklerini kapatırken gördüğünü söylemesi üzerine Sandiya, başka biri akşam gelip kapıyı açtığını, lakin o kişinin kim olduğunu sorgulamaya başlar. Minakşi yakalanma korkusu ile panik olur. Sadece Minakşi değil, Chavi içeri girip telefon ettiği için, Emily de içeriden baharat almak için gizlice gidip açtığı için bütün bunlar kendi yüzünden olduğunu düşünür. Üçü birbirinden habersiz korkar.

Sandiya kapıyı gece gelip açan dışarıdan biri olmadığını, aileden biri gelip dükkanı açtığını, sabah Suraj dükkanının anahtarını bulamadığını hatırlamasını ister. Santos düşününce, Sandiya’ya hak verir.

Suraj tatlıları yetiştirmesi için 3 saati kaldığını, elindeki tüm tatlıları fareler yediğini, bunun yanında ham maddeyi de fareler tükettiği için toptancılara gidip malzeme alması gerektiğini söyler.

Santos, Suraj dışında evdeki herkesi salona toplar. Gerçeği şimdi itiraf etmesini, aksi halde gerçeği kendisi öğrenmesi halinde başına kötü şeyler geleceğini açıklar. Chavi bir taraftan, Emily bir taraftan panik olurken, Minakşi de “bu işten nasıl yırtarım” diye düşünmeye başlar. Sessiz kalıp, yapmadığını söyleyerek durumu idare etmeye çalışır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi, gerçeği söylemeyi düşünür. Ancak Suraj’ın zararını kendi sari parasından alacağını düşünüp, susmayı tercih eder. Chavi ile Emily de birbirlerinden habersiz, Suraj’ın dükkanına girdiklerini Santos’a söylememeye karar verirler. Santos evdeki Arun dahil olmak üzere herkese, tek tek gece dükkana gidip gitmediklerini sorar.

Santos polis olmak isteyen Sandiya’ya evdeki bu meseleyi çözüp çözemeyeceğini sorar. Sandiya da elinden geleni yapacağını ifade edince, Santos da şöyle der.

“Gelin bana kesin bir şey söyle. Oğlum ciddi zarara uğradı. O kişiyi bulup önüme getirecek misin?”

Bunun üzerine Sandiya en kısa zamanda bulup, önüne getireceğine dair söz verir. Minakşi korkudan ne yapacağını bilemez. Minakşi’nin yaptıklarını bilmeyen Chavi bir taraftan, Emily de bir taraftan korkar. Sandiya tam sırası diye düşünüp, Chavi’nin ayağında ki mührü açıklamak isterken, dükkanın yanına gelen temizlik görevlileri Sandiya’yı çağırır. Sandiya gerçekleri daha sonra açıklamaya karar verir.

Farelerin ilaçlanması için dükkâna gelen temizlik görevlileri işe koyulur. Sandiya bu sırada dükkanın içinde kırmızı bilezik bulur. (Cam bilezik)

Sandiya hemen geçmişe döner. Bu bileziği Arun gelinlerine almıştır. Ancak Chavi sadece gelinlere alındığı için morali bozulunca, Sandiya da kendi bileziğini Chavi’ye hediye etmiştir. Kısaca gece dükkana giren Chavi, Minakşi ve Emnily’den başkası olamayacağını anlar.

Can Yoldaşım 102 Bölüm Özeti (9 Kasım Salı) Sandiya Santos'un Amacını Öğrenir

Sandiya dışarı çıkıp meseleyi düşünürken, Minakşi de çöp dökmek için dışarı çıkar. Sandiya’nın bulduğu kırık bileziği fark eden Minakşi, hemen Chavi ile Emily’in birer bileziklerini kırar. Böylelikle evde herkesin eksik bileziği olur.

Sandiya temizlik görevlileri işlerini bitirdiğini, dükkanın iki gün ilaçlı bir şekilde kapalı kalması gerektiğini açıklar. Sonrasında gece dükkana giren kişinin, kırmızı cam bilezik taktığını açıklar. Arun hemen o bileziği kendisi gelinlerine hediye ettiğini, Chavi Sandiya’nın bileziğini aldığını hatırlar. Sandiya, Arun ve Santos üçü birlikte o sırada iş yapan gelinlere ve kızı Chavi’ye bakarlar.

Üçünün de bir bileziğinin olmadığını görür. Minakşi Sandiya’nın bulduğu delili çürütmek için hem Emily’in hem de Chavi’nin birer bileziklerini çaktırmadan kırmıştır.

Sandiya evi toplarken krem broşürü görür. Emily kremi kimin aldığını merak eder. Sandiya Chavi’nin sipariş ettiğini söylerken, aklına Chavi’nin telefonu arızalıyken nasıl sipariş ettiğini düşünür. Hemen Suraj’ın dükkanına gidip son aramaları kontrol eder. Sandiya, Chavi’nin gece dükkana gidip, sipariş verdiğini tespit eder.

Minakşi, çaldığı tatlılar kendisine zehir olduğunu, bunu Sandiya kısa sürede bulacağı için bir an evvel oradan çıkartması gerektiğini düşünür. Sandiya düşüncelere dalmış bir şekilde Rathi evine geldiğinde, yerde tatlı kırıntıları bulur. Onları adım adım takip eder. Minakşi suçu başkasına atmak için plan yapmıştır.

Can Yoldaşım 102. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

9 Kasım Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya yere düşen tatlı parçalarını takip ederek Emily’in odasına gider. Masada bitkisel ilaç yapımı için bir kitap bulur. Akabinde yerdeki karıncaları fark eder. Yatağın altına gizlenmiş bir şekilde tatlıları bulunca, Minakşi suçu Emily’e attığını düşünüp, Sandiya’yı izlemekten vaz geçer. Artık Sandiya Santos’a suçlunun Emily olduğunu söyleyeceğini düşünürken, Sandiya Emily bunu yapmış olamaz der. Sandiya kutuların üzerinde pudra fark eder. Hemen bir önceki gün, sepetin içini açmak isterken Minakşi’nin panik yaptığı o anları hatırlar.

Suraj aldığı malzemeleri eve getirir. Ev halkı ile birlikte kısa sürede yapması gereken tatlıyı yapar. Minakşi, Sandiya’nın neden hala Emily’i suçlu ilan etmediğini merak eder.

Evin salonunda tüm aile Suraj’ın yapması gereken tatlıyı yaparken, Sandiya orada kokan bir bez fark eder. Santos için bitkisel yağ hazırlayan ve bunu da açıkça söyleyen Emily, gece boyu krem yaptığını ifade ettiği için Sandiya Emily’in gece Suraj’ın dükkanına %100 girdiğini fark eder. Ancak Minakşi de dükkana girip tatlı aldığını, Chavi de telefon etmek için girdiğini %100 kanıtladığı için dükkandan en son çıkan kişinin kim olduğunu merak eder.

9 Kasım Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Yerdeki Mumları Fark Eder

Suraj tatlıların yapımı tamamlandığını, paketleme makinası olmadığını söyleyince, Santos mumla yapılabileceğini söyler. Sandiya mutfağa gidip mum getirmek ister. Ancak mutfakta olmadığını söyler. Emily de kendi mumları olduğunu, hemen getireceğini söyler. Odasına gidip kırmızı mumları getirince, Sandiya’nın yerde gördüğü kırmızı mumların kime ait olduğunu anlar.

Emily tatlıları bitirdikten sonra odasına gider. Sandiya her an gerçeği bulup, kendisini yakalayacağını düşünürken, Sandiya Emily’in odasına gelir. Emily de panik hallerini göstermemek için düğün videosunu bilgisayardan açar. Sandiya Emily’in odasına girer.

“Tatlıcı dükkanına giren hırsızın kim olduğunu buldum!”

Deyince Emily çok korkar. Sandiya ondan gerçekleri itiraf etmesini ister. Emily inkâr eder. Sandiya delilleri ile birlikte her şeyi tek tek açıklar. Emily’i alıp dükkanın önüne götürür. Onun mumundan düşen damlacıklar olduğunu açıklayınca, Emily ağlamaya başlar. Sandiya çevredeki insanların kendilerine baktığını görünce tekrar Emily’in odasına giderler.

Emily, gerçeği açıklar. Santos’a krem yapmak için gittiğini, başka bir amacının olmadığını ağlayarak söyleyince, Sandiya gerçeği Santos’a açıklamasını ister. Emily odadan çıkar.

Sandiya da Emily’in düğün salonunda ki videosunu bilgisayarda görür. Videoda gençler şaka amacı ile içkili çikolatalar hazırladıklarını söylerken, Santos içkili çikolataları gençlerin elinden alıp, Sandiya’ya ısrarla yedirdiği görüntüleri görünce şok olur.

Santos’un Emily ile Mohit’in düğününü öne çekmesi ve sonrasında kendisine yaptıklarını bir bir hatırlayınca, taşlar da yerine oturur. Santos Sandiya’nın polis olmasını istemediği için kendisini engellemek için elinden geleni yaptığını anlayınca, adeta yıkılır. Kısaca Sandiya Santos’un amacını öğrenir.

Can Yoldaşım 102 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 103 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

9 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj’ın dükkanına hırsızın girdiği ortaya çıkacak
 • Sandiya Chavi’nin ayağında ki delili söyleyemeyecek
 • Snatos hırsızı bulması için Sandiya’dan yardım isteyecek
 • Sandiya hırsızın peşine düşecek
 • Snadiya ilk olarak dükkanda ki kırık bileziği bulacak
 • Chavi’nin sipariş ettiği kremi dükkândan aradığını bulacak
 • Emily de dükkana baharat almak için girdiğini öğrenecek
 • Sandiya Emily’in dükkanın kapısını açık unuttuğunu kanıtlayacak
 • Emily suçunu kabul edecek
 • Sandiya Emily’in düğün videosunda Santos’un asıl amacını öğrenecek

Can Yoldaşım 102 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 9 Kasım Salı Can Yoldaşım 102. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 9 Kasım Can Yoldaşım 102 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 103 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 102 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 10 Kasım Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 103 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu