Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 103 Bölüm Özeti (10 Kasım Çarşamba) Sandiya Suçu Üstlenir!

Can Yoldaşım 103 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 10 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 103 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 103 bölüm özeti
 • 10 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 103 Bölüm Fragmanı
 • 10 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 11 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 104 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 10 Kasım Can Yoldaşım 103 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos Sandiya’nın ikinci büyük hata yaptığını söyleyip, ikinci küpü de kırar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 11 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 104 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 103 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 103 Bölüm Özeti

Sandiya’nın düşünmesi ile başlar. Zira Santos’un bir taraftan okumasını istemediği için yaptıklarını düşünürken, diğer taraftan da sınava girmesi için üniversitenin kapısında güvenlik görevlisine yalvarışını hatırlar. Sandiya yaşananları tekrardan hatırlamaya başlar. Santos sınav bitiminde dua etmesi, bu işleri bilerek yapıp, sonrasında pişman olduğunu anlar.

Suraj, Sandiya’nın polislik sınavında başarılı olabilmesi için polis şefi ile sohbet eder. Polis şefi TV’den haber kanallarını takip etmesini ister. Suraj televizyonda sadece eğlence olduğunu söylemesi üzerine, polis şefi TV’de sadece eğlence değil, yanı zamanda güncel olaylardan da bahsedildiği haber kanallarını gösterir.

Sandiya’nın odasına Chaturi gelir. Sandiya Chaturi’ye herkesi salona toplamasını, dükkana kimin girdiğini açıklayacağını söyler. Chaturi koşarak oradan ayrılır.

Chaturi’nin çağırdığını duyan Chavi panik olurken, Minakşi de her ne kadar Emily’e suçu atsa da Sandiya’nın işi belli olmaz diye düşünüp, tüm parasını evin değişik yerlerine tek tek saklar. Zira Santos para istediğine parasının olmadığını bahane etmek ister. Santos herkesi salona çağırır.

Can Yoldaşım 103 Bölüm Özeti (10 Kasım Çarşamba) Santos Sandiya'dan Gerçekleri Söylemesini İster

Herkes salonda toplanır. O gün gece Suraj’ın dükkanına giren Emily, Chavi ve Minakşi korkudan ne yapacaklarını bilemez. Mohit de işten gelir. Herkes pür dikkat Sandiya’nın vereceği ismi ve öne süreceği delilleri bekler. Sandiya uzun süre sessiz kalır. Santos Sandiya’dan ismi açıklamasını ister.

Suraj ile Chotu motosikleti tamirciye götürürler. Motosikleti yolda tamir ettikten sonra Suraj televizyon fiyatlarını öğrenmek için Samsung mağazasına gider. Suraj orada bir tanesini beğenir. Ancak Santos’un onayı olmadan sipariş vermek istemez.

Rathi evinde Santos ismi bir kez daha açıklamasını isteyince, Sandiya aradığı kişi karşısında olduğunu söyler. Herkes üzerine alınır. Santos uzatmadan isim vermesini isteyince Sandiya şöyle der.

“O kişi bu evin gelini!”

Deyince Chavi “Yırttım!” diye içinden geçirir. Minakşi “Aha da beni yakaladı!” derken Emily de daha önce Sandiya kendisini yakaladığı için Santos ile iyi ilişki kuramadan, evde istenmeyen gelin olacağını düşünüp, korkmaya başlar.

Santos öfkeyle Minakşi’ye bakar. Onun üzerine yürümek isterken, Sandiya Minakşi değil der. Minakşi derin bir oh çektikten sonra gevezeliğe başlar. Geriye sadece Emily kaldığını söyler.

Santos öfkeyle Emily’e rotasını çevirir. Sandiya “bu hatayı yapan Emily de değil!” deyince herkesin kafası karışır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya tüm suçlunun kendisi olduğunu, kapıyı kendisinin açık bıraktığını söyleyince, Santos ona inanmaz. Suçu üzerine aldığını bilir ve der ki, “O gün bize kırık bilezik getirmiştin. Senin orada olduğuna dair bir delilin var mı?” der.

Sandiya, kırık bileziği kendisi koyduğunu, hedef şaşırtmak için yaptığını, bu sayede üzerindeki şüpheleri kaldırdığını söyleyince, evdeki herkes şok olur.

Santos Sandiya’ya bağırırken içeri Suraj girer. Suraj duyduklarına inanamaz. Bir yerde yanlış bir şey olduğunu söyler. Santos da ailenin önemli bir meselesinde ciddiyetsizlik gösterip, adeta dalga geçtiğini ifade eder.

Suraj Sandiya’nın asla böyle bir şey yapmadığını, ona gerçekleri söylemesi için yanına kadar gider. Suraj gözlerine bakarak gerçek kişinin adını sorar. Santos da her olaydan bir bahane çıkarır. Sandiya ailenin güvenini zedelediğini, bunun büyük bir hata olduğunu söyleyip, Sandiya’nın geriye kalan iki küpünden birisi, bugün kırılacağını açıklar. Bunu duyan herkes şok olur.

Can Yoldaşım 103 Bölüm Özeti (10 Kasım Çarşamba) Sandiya Suçu Üstlenir

Suraj, Sandiya’nın neden yalan söylediğini bir türlü anlamadığını, çocukluk hayali küplerin kırılmamasına bağlı olmasına rağmen, neden onların kırılması için istekli olduğunu bir türlü anlayamadığını düşünür. Sandiya’nın gerçek ismi vermesini istese de Sandiya gerçek ismi vermez.

Santos oğlu Suraj’a karısı suçu kabul ettiği halde neden kabullenmek istemediğini sorar. Suraj da annesine, Sandiya bu hatayı gerçekten yapmış olsaydı sesini dahi çıkarmayacağını, ancak Sandiya bir sebepten ötürü yalan söylediğini ve suçu üzerine aldığını, bundan dolayı inanmak istemediğini söyler.

Suraj gece dükkana gittiğini kanıtlamasını ister. Bu sırada bir kurye gelir. Kurye Suraj’ın uluslararası yarışmada çektirdiği resmi getirir. Arun hemen o resim çerçevesi geçenlerde kırıldığını söyler. Sandiya da gece onu almak için dükkana girdiğini bahane eder.

Sandiya gece o resmi almak için eline kırmızı mum alıp gittiğini söyleyince, Santos gururlanarak şöyle der.

“Oğlum başka bir kanıt ister misin? Emily git bana Sandiya’nın küpünü getir!”

Deyince Emily suçun kendisine ait olduğunu ama cezayı Sandiya’nın çekeceğini öğrenince şok olur. Küpü getirmek istemez. Mohit Emily’in peşinden gider. Neden küpü getirmek istemediğini sorar. Emily de kocası Mohit’e bir şey açıklamak istediğini söyler.

Can Yoldaşım 103. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

10 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Emily gerçeği Mohit’e itiraf eder. Minakşi de laf dinler. Emily’in o gece dükkana gittiğini, Sandiya da bunu üstlendiğini kulakları ile duyar. Mohit karısına sessiz kalmasını, masrafı Santos kendilerine ödetebileceğini söyler. Emily bunun doğru olmadığını söyler. Mohit ondan kesinlikle susmasını ister.

Emily istemeden de olsa küpü getirir. Santos büyük bir zevkle küpü kırar. Sandiya o anları adeta ruhsuz bir varlık gibi izler. Küp kırıldıktan sonra herkes dağılır. Minakşi gülümser ve ikinci küpün kırılması bu defa 4 ay sürmediğini, yakında diğeri de kırılıp, Sandiya’nın hayalleri yok olacağını düşünür.

Sandiya, Santos’un yaptıklarının arkasında onun polis olmasına kalpten karşı olduğunu bilir. Bundan dolayı hayallerinden vaz geçer. Duvardaki anne ve babasının resmine bakıp, onlardan özür diler. Hayallerini gerçekleştiremediğini söyler.

10 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Yaşadıklarını Düşünür

Emily Sandiya’nın odasına gelir. Ondan özür diler. Kendi yaptığı hatanın cezasını çektiğini ifade eder.  Sandiya da özür dilemesine gerek olmadığını, bunu büyük gelin olarak yapmak zorunda olduğunu açıklar.

Dilip ile annesinin geldiğini gören Minakşi, herkesi bu konuda haberdar eder. Santos Dilip’in annesi gelir gelmez, Chavi’nin sınav sonucunu soracağını, ona ne diyeceğini düşünmeye başlar. Sandiya onları içeri davet eder. Dilip’in annesi içeri girer girmez, gelini Chavi’nin sınavı nasıl geçti diye sorar. Emily araya girip, Chavi suçiçeği hastalığına yakalandığını, bundan dolayı sınava giremediği için korktuğunu söyler.

Dilip’in annesi mezun olduktan sonra oğlu ile evlendireceğini ama bu durum onun bir suçu olmadığını, dolayısı ile son sınavını evlendikten sonra da verebileceğini söyler. Arun onları akşam yemeğine kalmalarını ister. Ancak Dilip ile annesi çarşıda işleri olduğunu söyleyip ayrılırlar.

Santos yalan söylemeyi sevmediğini ama bugün Chavi’nin hayatını kurtardığını söyler. Arada Sandiya’ya da laf çarpar. Arun da uzun süredir Suraj’ı göremediğini, nerede olduğunu merak ettiğini söyler.

Suraj, tapınağın önünde Ganj nehrine bakarak ağlar. Eşinin polis olma hayalleri ellerinden kayıp gittiğini, bu konuda Sandiya’nın isteksiz tavırları canını epey sıkar.

Sandiya Suraj’ı merak eder. Telefonunu arar. Ancak Suraj cevap vermez. Bunun üzerine Sandiya telefon kulübesine gidip, Suraj’ı arar. Suraj telefonun sesini yine duymaz. Orada oynayan bir kız çocuğu, Suraj’ın telefonunun çaldığını söyler. Suraj telefonu açtığında, karşısında Sandiya olduğunu anlar. Sandiya nerede olduğunu sorar. Suraj da bulunduğu yerin adresini verir.

Çok geçmeden Sandiya gelir. Suraj ağladığını gizlemek için oradaki çocuklarla oyun oynadığını, oyuna Sandiya’nın da dahil olmasını istediğini söyler. Birlikte çocuklar gibi oyun oynarlar.

Oyun bittikten sonra Suraj, Sandiya’nın hayalinden vaz geçmemesini, bu aynı zamanda kendi hayali olduğunu söyler. Santos herhangi bir bahane öne sürüp, son küpü de kıracağını bildiği için Suraj’ın hayalinin bir anda yıkılacağını düşünür.

Can Yoldaşım 103 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 104 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

10 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya gerçekler karşısına yıkılır
 • Santos’un kendisine iyi davranmasının koca bir yalan olduğunu anlar
 • Sandiya Suraj’ın dükkanına giren kişiyi açıklayacağını söyler
 • Ev halkı Salonda toplanır
 • Snadiya Suraj’ın dükkanına giren kişinin kendisi olduğunu söyler
 • Suraj bunlara inanmaz
 • Sandiya yaldan delil uydurur
 • Santos ikinci büyük hata kabul eder
 • Santos Sandiya’nın ikinci küpünü kırar

Can Yoldaşım 103 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 10 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 103. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 10 Kasım Can Yoldaşım 103 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 104 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 103 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 11 Kasım Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 104 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu