Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 104 Bölüm Özeti (11 Kasım Perşembe) Suraj ile Santos Karşı Karşıya Gelir!

Can Yoldaşım 104 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 11 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 104 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 104 bölüm özeti
 • 11 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 104 Bölüm Fragmanı
 • 11 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 12 Kasım Cuma Can Yoldaşım 105 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 11 Kasım Can Yoldaşım 104 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Sandiya’nın polis olmasını isterken, Santos da gelinin Sandiya’nın ev hanımı olmasını istediği için Santos ile Suraj karşı karşıya gelir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 12 Kasım Cuma Can Yoldaşım 105 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 104 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 104 Bölüm Özeti

Tapınağın kenarında Suraj ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Sandiya’nın Polis Memuru olduğu günün, sadece hayallerini gerçekleştirmeyeceğini, aynı zamanda Suraj olarak hayatının da en mutlu günü olacağını açıklar. Suraj sadece polis olmakla kalmayıp, polislik mesleğinde de yükselip makam sahibi olmasını, herkesin ona saygı göstermesini istediğini açıklarken, Sandiya Suraj’ın bu konuşmaları karşısında derin düşüncelere dalar. Bir taraf da ailesi, diğer tarafta Suraj’ın kendisi ile birlikte kurduğu hayaller vardır.

Suraj konuşurken, Sandiya’nın babası da aynı yerde Sandiya’ya polis olma sevgisini aşıladığı yer olduğunu fark edip, geçmişe döner. Babasına defalarca polis olacağını, suçluları yakalayacağına dair söz verdiği o anlar gözünün önüne gelir.

Arun Santons’un düşüncelere daldığını görünce, ona ne olduğunu sorar. Santos da kızının düğün hazırlıkları konusunda endişe ettiğini söyleyerek yalan konuşur. Arun da yıllardır yanında yer aldığını, ne için endişe ettiğini çok iyi bildiğini, Sandiya’nın kırdığı iki küpten dolayı mutlu olması gerektiğini, gerçeği kızacak olsa da söylemesi gerektiğini ifade edince, Santos sinirle dışarı çıkar.

Santos tekrar geri gelir. Arun’un söylediklerine cevap vermek ister. İkinci küpü kırarken çok mutlu olduğunu açıklar. Gelini asla ama asla bir polis olmasını istemediğini, oğluna hizmet edecek bir eş istediğini söyler.

“Oğlunun kalbini kırıp, gelininin hayallerini yok ederek onlara nasıl mutluluk vereceksin?”

Santos, çocuk ağlarken ona acı ilaç verildiğini, onun ağzı belli bir süre acıdığını ama sonunda şifa bulduğunu söyler. Kısaca Santos yaptıkları belli bir süre Suraj’a acı verse de sonrasında mutluluğu yakalayacağını söyler.

Can Yoldaşım 104 Bölüm Özeti (11 Kasım Perşembe) Arun Santos'a Tepki Gösterir

Sandiya Santos’un tüm konuşmasını kapıdan istemeden de dinler. Santos’un söylediklerini duyan Sandiya’nın canı çok sıkılır. Elinde su ile Suraj’ın yanına gider. Ona su getirdiğini söyler. Lakin Santos’un söylediklerinden Suraj’a bahsetmez.

Suraj, Sandiya hayallerine ulaştığında kendisine polisin eşi Suraj diyeceklerini, o zaman gururla yürüyeceğini söylerken, Sandiya’nın kafası karışır. Bir taraf da Santos’un düşünceleri, diğer taraf da Suraj’ın düşünceleri arasında kalır.

Suraj’ın dükkanı ikinci günün sonunda dualarla açılır. Poja töreni yapılır. Rathi ailesi de tören de hazır bulunur. Dua sonrasında Santos Minakşi’ye parasad hazırlayıp hazırlamadığını sorar. Minakşi bebeği bahane ederken Emily hazırladığını söyleyerek gelir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi tapınağa gitmek için izin ister. Santos başka yere gitmeden hemen gidip gelmesini ister. Arun Suraj’ın dükkanından eve doğru giderken, karşı komşularının henüz okumadığı gazeteyi çalar. Bu sırada komşusuna suçüstü yakalanır.

Komşusu Arun’un hırsız olduğunu söyleyip, gazeteyi de istemediğini söyler. Santos kendisini rezil ettiği için Arun’a kızarken, Arun da salonun ortasında çaldığı gazetedeki haberleri yüksek sesle okuyup, Santos’u sinir etmeye çalışır.

Arun daha önce Mohit’in çok para kazanacağını söylediği yatırım fonunun kapatıldığını, polis de bu fon aracılığı ile vurgun yapanları yakaladığını söyleyince, Emily şok olur. Zira Emily tüm parasını Mohit’e vermiş, Mohit de tüm parasını bu fona aktarmıştır.

Can Yoldaşım 104 Bölüm Özeti (11 Kasım Perşembe) Suraj ile Santos Karşı Karşıya Gelir

Suraj gazete dağıtıcısına günlük tüm gazete ve dergilerden eve getirmesini ister. Birkaç saat sonra gazete dağıtıcısı birçok gazeteyi Rathi evine bırakır. Santos bu kadar gazete istemediklerini söyleyip, iade etmesini isterken, Suraj gazeteleri kendisi aldığını açıklar. Santos şaşırır ve neden bu kadar gazete aldığını sorar.

“Sandiya gündemi takip etsin diye aldım!”

Bu sözleri duyan Santos içinden “Sandiya asla polis olamayacak” diye geçirir.

Suraj, Polis olmanın kolay olmadığını, gündeme dair soruların da geldiğini, şimdiden Sandiya’nın çalışmasını istediği için gazeteyi ve dergileri aldığını ifade eder. Minakşi gazetelerin ve dergilerin parasının çok olduğunu söyleyip, Santos’u gaza getirir.

Santos ile Suraj’a masraflar konusunda tartışırken, elinde kablo ile bir adam gelir. TV kablosu takacağı için yüklü miktar da para isteyince, Santos TV kablosunu takmasını kimin talep ettiğini sorar. Görevli kişide Suraj Rathi deyince Santos şok olur. Suraj teknoloji dükkanına gidip TV almak istediğini ama henüz sipariş vermediğini söylerken, Santos da Suraj’ın parayı israf ettiği için alay eder.

Can Yoldaşım 104. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

11 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Chavi bir taraftan, Minakşi bir taraftan eve TV alınmasını desteklerken, Arun da Suraj Santos’un onayı olmadan eve hiçbir şey almayacağını söyleyerek oğlunu destekler.

“Bu eve asla ama asla TV giremez!”

Diyerek tepkisini ortaya koyar.

Santos, Suraj’ın denizi görmeden paçaları erken sıvadığını, gelini ile doğum gününe kadar yaptığı anlaşmanın halen devam ettiğini, doğum gününe kadar üç küpten ikisinin şimdiden kırıldığını, geriye kalan son küpün kırılmayacağının bir garantisinin olup olmadığını sorar. Hatta işi daha da ileri götürüp, Sandiya için boşa masraf etmemesini bile söyler.

Santos evin geçimini, gelen paralarla kendisi sağladığını, bir aile üyesi için eve alınacak olan TV, evin 6 aylık giderlerine eş değer olduğunu, bundan dolayı asla buna izin vermeyeceğini söyler. Suraj annesine karşı gelir. Sandiya’nın polis olabilmesi için gündemi takip etmesi gerektiğini, bundan dolayı kestirip atmadan düşünmesini istese de Santos öfkeyle hayır der.

Suraj TV’nin parasını bulacağını söylemesi üzerine Santos Chavi’nin düğün giderleri için biriktirilen paradan 30.000 Rupi azalacağını, bu parayı kefil karşılığında ona vereceğini söyler. Bu sayede eve TV alınabileceğini açıklar. Suraj bunu kabul eder. Santos paranın Chavi evlenmeden geri gelmesi karşılığında vermeyi kabul eder.

11 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Ayağı Kayar

Suraj dükkânda hiç olmadığı kadar çalışmaya başlar. TV için kaybedilen parayı, Chavi’nin düğününe kadar biriktirmeyi planlar. Sandiya da Suraj için endişelenir. Suraj’ın yanına gidip gerçekleri söylemesi gerektiğine karar verir. Zira gerçekleri söylediğinde, Suraj’ın masraf etmesine de gerek olmayacağını düşünür.

Sandiya Suraj’ın dükkanına gider. Suraj Sandiya’nın rekabetten endişelendiğini düşünüp, merak etmemesini, hem parayı hazırlayacağını, hem de polis olma hayallerini gerçekleştireceğini söyleyip, ona garanti verir.

Emily kapanan fonda kalan parayı nasıl kurtaracağını Mohit’e sorar. Mohit de paranın peşinden koştuğunu söyleyince, Emily Sandiya’ya konuyu açmayı teklif eder. Mohit bunu duyunca sinirlenir.

“Eğer birine bu konudan bahsedersen seni boşarım!”

Diyerek Emily’in başka birine bu mevzuyu söylemesine engel olur.

Sandiya, Suraj’a tüm bunlara son verecek bir şey diyeceğini söyler. Suraj dikkatle dinlerken, Santos’un ayağı kayıp düşer. Çıkan sesi duyan Sandiya ile Suraj hemen yardıma koşar. Santos oğlu Suraj’a tepkilidir. Onun dokunmasını dahi istemez.

Can Yoldaşım 104 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 105 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

11 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’nın polis olmasını ister
 • Sandiya Suraj’in hayalleri ile Santos’un hayalleri arasında kalır
 • Arun Santos’un hata yaptığını açıklar
 • Sandiya, Santos ile Arun’un konuşmalarını duyar
 • Santos’un açıkça gelinin polis olmasını istemediğini duyar
 • Sandiya, Santos’un söylediklerinden kimseye bahsetmez
 • Mohit fona yatırdığı fonun battığını öğrenir
 • Emily fona yatırılan parayı kurtarmak için Sandiya’ya söylemek ister
 • Mohit fon meselesini kimseye söylememesini söyler
 • Suraj eve gazete alır
 • Suraj eve TV almak ister
 • Suraj ile Santos karşı karşıya gelir.
 • Santos oğluna küser

Can Yoldaşım 104 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 11 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 104. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 11 Kasım Can Yoldaşım 104 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 105 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 104 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 12 Kasım Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 105 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu