Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 105 Bölüm Özeti (12 Kasım Cuma) Suraj’ın Garantisi!

Can Yoldaşım 105 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 12 Kasım Cuma Can Yoldaşım 105 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 105 bölüm özeti
 • 12 Kasım Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 105 Bölüm Fragmanı
 • 12 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 13 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 106 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 12 Kasım Can Yoldaşım 105 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj annesine Sandiya’nın sınavda başarılı olmasına adına garanti verir. Sandiya yarışmada başarılı olamadığı takdirde, üçüncü küpün kırılacağını ifade eder..” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 13 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 106 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 105 Bölüm Özeti

Santos’un odasında başlar. Santos ayağının kayması sonucu yaralanmış, Suraj da onun başında odada beklemektedir. Suraj oradan ayrılmak istemez. Santos ise hayırlı bir oğlu olmadığını, karısının yanına gitmesi gerektiğini söyler. Suraj ne olursa olsun oradan ayrılmayacağını, odasından çıkmasına da izin vermeyeceğini söyler. Bunun üzerine Santos dinlenmeye karar verir.

Minakşi evden çıkarken “tapınağa gidiyorum” diyerek çıksa da Vikram ile oğlu Kahna’yı da alıp, bebek reklamında oynaması için reklam setine getirmiştir. Yönetmen seçilen kız bebeğin pembe elbise giymesini ister. Son anda anlaşmazlık çıkar. Yedek olarak giden Minakşi’nin bebeği ana oyuncu olma fırsatı yakalar. Yönetmen pembe elbise giydirmek istemesi, Minakşi’nin de işine gelir. Zira pembe elbiseler içinde kimse oğlunu tanıyamayacağını düşünür.

Suraj tapınağa gider. Annesinin baskısı ile eşinin isteği arasında kalmıştır. Doğru yolu seçebilmek için tapınakta dua eder. Yaşlı bir adam ona bilgece konuşur. Suraj da bir karara varır.

Santos’un ayağı zedelendiği için evde oturduğu yerden gelinlerine iş buyurur. Arun fırsattan istifade karısının ayağa kalkamayacağını, artık daha fazla tatlı yiyebileceğini söyleyip dalga geçerken, Santos oturarak da onu işkence edebileceğini söyler.

Can Yoldaşım 105 Bölüm Özeti (12 Kasım Cuma) Minakşi Bebeğini Reklam Çekimlerine Götürür

Chavi kendisine verilen günlük işlerden rahatsız olur. Evde üç gelin olduğunu ama hala evde iş yaptığını sorgular. Santos yakında gelin olacağını, işten kaytarmaması gerektiğini öfkeyle dile getirir.

Chavi arkadaşları ile vakit geçiremediğini, uzun süredir sinemaya bile gidemediğini söyler. Evde TV olmadığı için vakit geçiremediğimi ima eder. Santos Suraj’ın karar verene kadar, evde hiçbir şekilde TV lafı edilmemesini sert bir dille açıklar.

Çok geçmeden eve Suraj gelir. Santos Chavi’nin sözlerini Suraj’a hatırlatır. Garanti verip, veremeyeceğini sorar. Suraj garanti meselesini hallettiğini söyleyince, herkes şaşırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos Suraj’a bahsettiği garantiyi nereden ve kimden aldığını açıklamasını ister. Suraj küpün yanına gider. Herkes ona bir şey yapacağını düşünür. Sandiya da gölün kenarında Suraj’ın, “Senin doğum gününe kadar bu küpün kırılmasına asla ama asla müsaade etmeyeceğim” dediği o anlar aklına gelir. Suraj küpü eline alıp şöyle der.

“Sen benden garanti istiyordun anne. Benim garantim küptür!”

Santos küpün kırılmayacağı konusunda garantisi ne olduğunu, erkenden paçaları sıvamaması gerektiğini söylerken, Suraj direk Sandiya’nın eğitim hayatına %100 etki eden küpün kırılmayacak olması, Suraj’ın garantisi olduğunu söyler.

Santos, asıl meselenin zaten küpün kırılması üzerine olduğunu söylerken, Suraj da hayatında şu an için daha değerli hiçbir şeyin olmadığını söyler. Bunun üzerine Santos Sandiya’nın yarışmaya girmesine ve evde gündelik konuları TV’den takip etmesine izin verir.

“Suraj oğlum! Eğer Sandiya başarısız olursa, Sandiya’nın bir daha polis olma hayalleri de onunla birlikte yok olacağını asla unutma!”

Diyerek Suraj’ın aldığı riski bir kez daha gözler önüne serer. Suraj ise kendisinden emin bir bakış atar.

Reklam setinde asistan aradığı bebeğin kız olması gerektiğini ama Minakşi erkek bebeği kız bebek olarak yutturmaya çalıştığını söyleyip, ona kızar. Minakşi Santos’un erkek bebek sevdası yüzünden reklam anlaşmasından olduklarını için Santos’u suçlar.

Minakşi’nin reklam anlaşmasına Daisa’nın torunu kabul edilir. Zira kız bebek istedikleri için yönetmen Daisa’nın torununu seçer. Vikram da Daisa’nın torununu çok sever.

“Allah’ım ileride bir gün, bana da bu bebek gibi kız bebek nasip et!”

Deyince Minakşi şok olur. Zira Santos’un mirasına konmak, evde sözü geçen gelin olmak için Daisa’nın erkek bebeği ile kendi kız bebeğini değiştirmiş, ancak şöhret kapısı kız bebeğe vurmuştur. Minakşi oldukça pişman olur. Lakin bebeğin kendi bebeği olduğunu söyleyemez.

Can Yoldaşım 105 Bölüm Özeti (12 Kasım Cuma) Suraj'ın Garantisi

Santos, Sandiya’nın başaracağına olan inancı varsa, Suraj’dan eve televizyon getirebileceğini, istediği gazeteye ve dergiye de abone olabileceğini sözlerine ekler.

Santos evin kurallarını oğlu Mohit’e bir kez daha hatırlatır. Evde yaşayan herkesin ziynet eşyaları, evde tek bir yerde toplandığını, düğünde takılan para ve altınları kendisine getirmesini ister.

Sandiya akşam bahçede derin düşüncelere dalar. Bir tarafta Suraj’ın düşünceleri ve iddiası, diğer taraf da kaynanasının baskısı ve düşünceleri arasında sıkışıp kalır. Suraj onun yanına gider.

“Sen bana güvenerek ortaya büyük bir iddia koydun. Ben yarışmada ya başaramazsam. O zaman ne olacak?”

Diye sorar. Aslında olacaklar çok açıktır. Zira Santos, “Eğer sınav da başaramazsanız, üçüncü küpü kıracağım” demiştir. Sandiya’nın tüm hayalleri de sonsuza dek bitecektir. Suraj Sandiya’nın sorusuna vereceği bir cevabı yoktur. Sadece ona güvendiğini ve başaracağına olan inancı tam olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 105. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

12 Kasım Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Emily, Mohit’e Santos’un ikinci defa altınlarını istediğini, işin sonu kötüye gitmeden ona gerçeği söylemesi gerektiğini ifade eder. Mohit ondan sessiz kalmasını, eşlik vazifesini yapmasını ister. Zavallı Emily de Mohit’e yaranmak için Mohit’in dediklerini yapacağını açıklar.

Ertesi gün Minakşi yerleri süpürürken eve televizyon gelir. Minakşi Suraj’ın eve izinsiz TV satın aldığını düşünüp, hemen Santos’un yanına gider. Suraj eve izinsiz TV aldığını söyler. Santos da haberinin olduğunu söyler.

Minakşi kaynanasına, Suraj’ın neyi garanti olarak verdiğini sorar. Santos da maddi karşılı az ancak, manevi karşılığı Suraj için paha biçilmez olan Sandiya’nın son küpünü riske attığını söyleyince Minakşi sevinir. Zira yakında üçüncü küpünde kırılacağını düşünür.

Suraj evde herkesin TV izleyebileceğini söylerken, Santos TV’nin yozlaşmaya neden olduğunu, Sandiya’nın gireceği yarışma için alındığını, bu nedenle Suraj ile Sandiya’nın odasına monte edilmesini ister. Çok geçemeden Chavi, yarışma için görevlinin geldiğini, hemen gelmesi gerektiğini söyleyip, onu çağırır.

12 Kasım Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Mohit Emily'e Kızar

Yarışma için görevli gelir. Kayıt işlemleri sırasında Minakşi ona ödül miktarını sorar. Görevli de 50.000 Rupi olduğunu söyleyince, Emily’in bir anda gözleri ışıldar. Zira Mohit’in kaybettiği parayı bu sayede geri alabileceğini düşünüp, görevliden kendisini de yarışmaya kaydetmesini ister. Bu duruma herkes şaşırır.

Mohit’in bile iznini almadan bir anda yarışmaya katılmayı isteyen Emily’e hem Mohit hem de Santos kızar. Santos evdeki kimseye danışmadan ani bir karar verdiğini ifade ederken, Mohit de karısının ne için bu yarışmaya girmek istediğini anlayamadığı için ona herkesin içinde kızar.

Mohit ile Emily yalnız kalınca, Emily kaybolan parayı kazanmak için bu riski aldığını söyler. Mohit ise karısına teşekkür etmek yerine, onu küçük düşürmek için yarışmaya katıldığını söyler.

Emily yarışmaya kaydolsa da bunu gidip Santos ile herkesin içinde konuşur. Yarışmaya ailenin gururu için katılmak istediğini, aileden bir kişi katılırsa kazanamayabileceklerini ama iki kişi ile şansı katlayacaklarını ifade eder. Santos gelinlerin katılabileceklerini söyleyince herkes şok olur.

Mohit annesi Santos’un kararının değişmesi karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Santos aslına Emily’in yarışmaya katılmasını istemez. Lakin Emily ile Mohit arasında ki konuşmaları duyması, Santos’un kararı değiştirmesine neden olmuştur.

Can Yoldaşım 105 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 106 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

12 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Tapınağa gider
 • Minakşi’nin bebeği reklam seçmelerinde seçilmez
 • Daisa’nın torunu reklam çekimlerine seçilir
 • Vikram kız bebekleri olması için dua eder
 • Suraj garantisinin küp olduğunu açıklar
 • Santo Suraj’ın garantisini kabul eder
 • Suraj eve TV alır
 • Santos Mohit’ten altınları getirmesini ister
 • Emily altınlar olmadığı için ani bir karar alır
 • Emil Sandiya ile birlikte yarışmaya girmek ister
 • Santos Emily’in yarışmaya katılmasına önce karşı çıkar

Can Yoldaşım 105 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 12 Kasım Cuma Can Yoldaşım 105. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 12 Kasım Can Yoldaşım 105 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 106 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 105 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 13 Kasım Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 106 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Aslında okuyan var uzun süre yazılmadığı için bıraktılar okumayı eğer yazılırsa okurum bekliyorum

  1. Geçenlerde denedim ama yine okuyan olmadığı için bıraktık. Yeniden bir plan yapalım o halde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu