Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 106 Bölüm Özeti (13 Kasım Cumartesi) Sandiya’nın Vatandaşlık Görevi!

Can Yoldaşım 106 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 13 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 106 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 106 bölüm özeti
 • 13 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 106 Bölüm Fragmanı
 • 13 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 14 Kasım Pazar Can Yoldaşım 107 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 13 Kasım Can Yoldaşım 106 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj, Sandiya ve Emily yarışmaya giderken sıkışık trafikte kalacak. Sandiya vatandaşlık görevini yapıp yolu açsa da yarışmaya yetişemeyecek.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 14 Kasım Pazar Can Yoldaşım 107 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 106 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 106 Bölüm Özeti

Santos ile Emily’in konuşması ile başlar. Santos Emily’den Mohit’i çağırmasını ister. Emily’in de hemen aklına Mohit’in kaybettiği ziynet eşyaları gelir. Kaynanasına neden diye sorunca, Santos sinirlenir. “Oğlumu çağırmak için senden izin alacak değilim herhalde!”  diyerek tepki gösterir. Bunun üzerine Emily Mohit’e haber verir.

Mohit gelir. Santos evin giderlerini tek tek söyler. Mohit yazdıktan sonra tüm giderleri yarıya bölmesini, diğer tarafa TV için harcanan parayı eklemesini ister. Mohit eklediğini söyledikten sonra Santos, TV giderinin karşılığına kendi adını yazmasını ister. Mohit şok olur. Santos da yarışmaya karısı Emily’in de katıldığını, giderleri ortak ödemeleri gerektiğini ifade eder.

Minakşi, evde gelinler arasında kavga çıkmasını, kendisini de iyi bir gelin gibi göstermek ister. Bunun için Sandiya’nın yanına gider. Emily de zeki ve onun gibi okumuş biri olduğunu, evden yarışmaya ikinci biri olarak Emily de katılacağını, buna canı sıkılıp sıkılmadığını sorar. Sandiya herkesin katılabileceğini, canı sıkılmadığını söylerken, Chavi yengesi Minakşi’ye onun da katılmasını ister. Ancak bilgi yarışmasına değil, yemek yeme yarışmasında kesin birinci olacağını söyleyince herkes güler. Minakşi sinirle oradan ayrılır.

Can Yoldaşım 106 Bölüm Özeti (13 Kasım Cumartesi) Santos Sandiya'yı İzler

Sandiya odasına alınan TV’den uzay ve yaşam ile ilgili belgesel izleyip, oradan notlar alır. Suraj tatlı tatlı Sandiya’yı izlerken, elektrikler kesilir. Sandiya da bu sırada Suraj’ı fark eder.

Emily odasında yarışmaya hazırlanır. Minakşi de Emily’i oyalamak için oğlu Kahna’yı Emily’e emanet etmek ister. Beli ağrıdığını söyleyip, bahane uydurur. Bu sırada pencereden Minakşi’nin uyanıklık ettiğini gören Santos, gelini Minakşi’ye kızıp kendi çocuğuna kendisi bakması gerektiğini söyler. Minakşi Santos’u görünce, korkudan hemen Emily’in odasını terk eder.

Mohit, evin giderlerine katkı sağlamak için akşam mahallenin çocuklarına matematik dersi verir. Santos oğlunun ders vermesini olumlu karşılar.

Minakşi Sandiya ile Suraj’ın odasına gider. Ancak Sandiya odada olmadığını ve TV de istediği programı izleyebileceğini düşünür. Chavi de gazetede sevdiği programın başladığını görünce, hemen Sandiya ile Suraj’ın odasına gider.

Minakşi odada kayıp kumandayı ararken, yatağın arkasına geçer. Bu sırada Chavi gelir. Aynı odada birbirlerinden habersiz kumandayı aramaya başlar. Birkaç dakika sonra Minakşi ile Chavi odada karşılaşırlar. İkisi de önce birbirlerini suçladıktan sonra, birlikte TV izlemeye karar verirler. Çok geçmeden odaya Santos gelir. Chavi suçu Minakşi’ye, Minakşi de suçu Chavi’ye atmaya çalışır. Santos sinirle TV’nin kumandasını Emily’e verdikten sonra Chavi ile Minakşi’yi odadan kovar.

Akşam Sandiya evde elektrik olmadığı için Suraj’ın yanında mum ışığında ders çalışır. Suraj sesten rahatsız olabileceğini söylese de Sandiya rahatsız olmadığını, yarından sonra yarışmanın eleme turları başlayacağını, bu sebeple orada çalışması gerektiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj, Sandiya’ya eve gidip orada sessiz bir ortamda çalışabileceğini söylese de Sandiya onun yanında çalışmak kendisine çok daha iyi geldiğini ifade eder. Suraj ile Sandiya dükkanda hem mutlu olduklarını hem de yarışma için Sandiya’nın ders çalıştığını Santos görür.

Santos şiddetli yağmur yağdığı için pencereleri tek tek kapatırken, Emily ile Mohit’in odasına gelir. Bu sırada Emily de Sandiya gibi ders çalışmaktadır. Mohit Sandiya’nın daha başarılı olduğunu söyleyerek Emily’in gururunu kırar. Ancak Emily Mohit’in batırdığı parayı kazanması için çalışmaya devam eder. Bu sırada mum ışığı söner. Emily kocasından mum getirmesini ister. Ancak Mohit yorgun olduğunu bahane edip, bunu reddeder. Santos gizlice tüm bu konuşmalara şahit olur.

Can Yoldaşım 106 Bölüm Özeti (13 Kasım Cumartesi) Sandiya'nın Vatandaşlık Görevi

Santos iki oğlunun birbirinden %100 farklı olduğunu görünce canı sıkılır. Zira Suraj kendi dükkanında karısının daha iyi ders çalışması için ona çay verip rahatını düşünürken, Mohit’in kılını bile kıpırdatmaması canını sıkar. Santos mutfaktan mum alan Emily’den Mohit’i çağırmasını ister. Mohit korkarak alt kata gelir.

Mohit annesine ne için çağırdığını sorar. Santos da gaz lambası yakmasını ister. Mohit gaz lambasını yaktıktan sonra Santos’a verir. Ancak Santos şöyle der.

“Oğlum al sen bu gaz lambasını eşine götür. Zira o mum ışığında ders çalışmaya çalışıyor. Tek bir mum o odayı ışıtmaz.”

Mohit annesinin bu sözleri karşısında şok olur. Gaz lambasını alıp odasına gider. Arun da karısına şaşırdığını, gelinlerin oğullarına hizmet etmesi konusunda ki baskısını bildiğini, ama bugün oğlu Mohit’in gelinine hizmet etmesini istediğini söyleyip, onu bir türlü anlayamadığını ifade eder.

Arun hazır konu açılmışken, gelinler arasında ayrım yaptığını, biri yarışmaya katılmak istediğinde kendisine garanti vermesini istediğini ama diğer gelin katılmak istediğinde hiçbir şart koşmadığını, bu da iki gelin arasında açıkça ayrım yaptığının kanıtı olduğunu açıklar.

Arun açıkça Santos’a Emily’i destekleyip, Sandiya’nın yarışmada başarısız olmasını istediğini, bu sayede son küpü kırabileceğini ifade edince, Santos ona yanıldığını söyler. Sonrasında Emily ile Mohit’in konuşmasını tek tek anlatır. Arun duydukları karşısında şok olur. Emily’e asıl yardım etme sebebi, Emily’in sıkıntıyı kimseye söylemeden eşi Mohit’in aile içindeki itibarının bozulmaması için bu yarışmaya hazırlandığını, bu sebeple Emily’e destek olduğunu açıklar. Ancak Sandiya kişisel başarısı için, hayalini gerçekleştirmek için yarışmaya girdiğini ifade eder. Bundan dolayı onu desteklemediğini açıklar.

Santos bir tarafta Suraj ile Sandiya’yı uzaktan gösterir. Daha sonra Emily’in tek başına ders çalışmak için çabaladığını gösterir. Santos bu sebeple Emily’i desteklediğini söyler. Arun ise başarıya giden yol da eşlerin birbirine destek olması gerektiğini, Mohit’in yanlış yaptığını söylese de Santos Emily’i destekler.

Can Yoldaşım 106. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

13 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ertesi gün evde yarışmanın eleme turu için hazırlık başlar. Yarışmaya gitmeden önce Sandiya bir taraftan, Emily bir taraftan yarışmanın eleme turu için hazırlanır. Minakşi de geç kalmaları için saati geriye alır. Santos bunu fark edip, Minakşi’ye kızar.

Sandiya evden çıkmadan önce son kalan küpe bakar. Suraj da kendisine güvenmesini, geriye kalan küpün kırılmayacağını söyler.

Mohit, Emily’e gaz verir. Ancak Emily panik halde olduğunu görünce, Mohit eşine şöyle der.

“Eğer başarısız olursan, seninle tüm ilişkimi sonlandıracağım!”

Bunu duyan Emily şok olur. Her defasında Mohit, evliliklerini bitireceğini söylemesi, Emily’in canını epey sıkar.

Arabada Emily ders çalışır. Sandiya ondan sakinleşmesini, artık yarışmaya gittiklerini söyler. Emily sinirli şekilde “Kesinlikle kazanmam gerekiyor!” deyince Sandiya ile Suraj şok olur. Zira Sandiya’nın kazanmaya daha çok ihtiyacı vardır. Ancak Emily üzerinde çok baskı olduğunu söylemekle yetinir. Detay vermez.

13 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Yarışmaya Giremeden Geri Gelir

Daisa ufak bir işi olduğu için torununu Vikram’ın dükkanında bırakır. Kalabalık, meşhur olan Daisa’nın bebeği ile ilgilenir. Minakşi kalabalığı görüp oraya gidince, gerçeği anlar. Vikram’ın bebekle oynadığını görünce, iyi mi yoksa kötü mü yaptığını düşünmeye başlar.

Sandiya, Suraj ve Emily yarışmanın yapılacağı yere giderken, sıkışık trafikte mahsur kalırlar. Bir ambulans da aynı şekilde orada kalır. Sandiya arabadan inip, Ambulansın hastaneye gitmesine yardımcı olmaya çalışır. Bu sırada Suraj da ileri de yolu kapatan kişilerin kavgasını ayırır. Emily Sandiya’ya yarışmaya geç kaldıklarını söylese de Sandiya hastanın canı daha önemli der.

Sandiya bir taraftan, Suraj bir taraftan sıkışık trafiği açmaya çalışır. Emily de her dakika saatine bakıp, yarışmaya geç kalacaklarını, hemen gitmelerini ister. Lakin Sandiya ambulansın içindeki hastanın hastaneye yetişmesi daha önemli olduğunu söyler.

Emily onun son şansı olduğunu ama ona rağmen tanımadığı kişinin hastaneye ulaşması için canla başla mücadele ettiğini, bunun bir aptallık olduğunu söyler. Sandiya da bunun aptallık değil, vatandaşlık görevi olduğunu ifade eder.

Evde Santos Suraj’ın dükkanını bugün Arun idare etmesini ister. Arun da hastalığını bahane eder. Mohit Ajmer’de ki sınava gidip gelmesi en az 5 saat süreceğini söylediği anda Suraj ile beraberindekiler içeri girer. Arun neden erken geldiklerini sorar. Suraj yarışmanın kendileri için bittiğini söyler. Bunu duyan herkes şok olur.

Minakşi, ortalığı bir kat daha germek için şu ana kadar 30.000 Rupi masraf edildiğini, ayrıca gecelere kadar ders çalıştıklarını ama hepsi boşa gittiğini söyleyip dalga geçer.

Emily eleme turuna hiç katılamadıklarını, elemenin yapılacağı adrese yetişemediklerini açıklar. Santos bunu mümkün olmadığını ifade etse de Emily Sandiya’nın sıkışık trafiği açma sevgisinden dolayı geç kaldıklarını söyler. Kısaca Emily suçu Sandiya’ya atar.

Can Yoldaşım 106 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 107 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

13 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Suraj ile Sandiya’nın kenetlediğini görecek
 • Santos Mohit’in Emily’e kötü davrandığını görecek
 • Santos kend eli ile Mohit’in eşine hizmet etmesini sağlayacak
 • Arun karısını anlamadığını söyleyecek
 • Santos tüm gerçeği Arun’a anlatacak
 • Santos oğlu Mohit’e TV giderinin yarısını ödemesini isteyecek
 • Mohit Emily’e kazanamadığı takdirde, ilişkisini bitireceğini söyleyecek
 • Suraj, Emily ve Sandiya sıkışık trafik nedeniyle sınava gidemeyecekler
 • Sandiya yolu açmak için çok zaman kaybedecek

Can Yoldaşım 106 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 13 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 106. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 13 Kasım Can Yoldaşım 106 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 107 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 106 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 14 Kasım Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 107 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. kanal 7 yapımcısı kanal sahibi allah rızası için hint dizilerinin dışına çıkın sizden istedigimiz yeni diziler en iyilerini yabancı diger ülkeler deki dizileride görmek kore çin tayland bu ülkenin ne güzel dizileri var vermekten bu kadar korkmadan verin ki herkez izlesin yenilikler e açık olmanızı istiyorummm allah aşkına hint dizilerinde dışına çıkın biraz merhamet edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu