Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 107 Bölüm Özeti (14 Kasım Pazar) Son Küpün Kırılmasına Ramak Kala!

Can Yoldaşım 107 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Kasım Pazar Can Yoldaşım 107 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 107 bölüm özeti
 • 14 Kasım Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 107 Bölüm Fragmanı
 • 14 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 15 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 108 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Kasım Can Yoldaşım 107 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya’nın son küpün kırılmasına ramak kala gelen basın mensupları.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 15 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 108 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 107 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 107 Bölüm Özeti

Emily’in konuşması ile başlar. Emily yarışmanın merkezine geç gittiklerini, bu sebeple içeri alınmadıklarını açıklar. Mohit Emily’e aklı olup olmadığını sorar. Zira Sandiya orada trafiği açmak için durmuş olabileceğini ama neden kendisi yarışmaya gitmediğini sorar. Emily de Sandiya’yı bırakamadığını dile getirir.

Mohit sinirlenip eşine bağırınca, araya Santos girer. “Senin beynin olsaydı eşini sınava kendin götürürdün!” diye tepki gösterir.

Minakşi Santos’un tepkisini oldukça şaşırır. Her zaman evlatlarını üstün gören ve gelinlerin sadece hizmet etmek için olduğuna inanan Santos, Emily’i kayırması ile şok olur.

Santos Sandiya’ya neden Emily’yi dinlemediğini sorarken, Minakşi de Suraj’ın bu yarışma için ortaya koyduğu mücadeleyi nasıl olurda unutabileceğini, zira bu yarışma için son küpü garanti ettiğini unutup unutmadığını sorar.

Minakşi artık ortada bir yarışma olmadığı için Suraj’ın garanti ettiği küpün kırılması gerektiğini söyler. Santos Minakşi’ye hak verir. Gidip ondan son küpü de getirmesini ister. Minakşi etekleri zil çalarak son küpü getirip Santos’un eline verir.

Santos küpü kaldırıp tam yere atacağı sırada, evin hizmetçisi Chaturi dışarıdan kapıyı çalar. Herkes bir anda kapıya yönelir. Mohit kapıyı açtığında, Chaturi basın mensuplarını içeri alır. Chaturi gelen basın mensuplarının yarışma ile ilgili geldiklerini söyler. Rathi ailesi gelen basın mensuplarının neden geldiğini anlayamazlar.

Can Yoldaşım 107 Bölüm Özeti (14 Kasım Pazar) Santos Sandiya'ya Kızar

Kameraman kayda girer. Muhabir de Sandiya’nın 10 yarışmacıdan biri olarak seçildiğini söyleyince, ev halkı şok olur. Mohit Sandiya’nın yarışmaya katılamadığını ama nasıl son 10’a kaldığını sorar.

Muhabir yarışmayı tertipleyen komite, yarışmaya katılanların vatandaşlık bilinci olup olmadığını test ettiğini, Sandiya da bu testi geçenlerden biri olduğunu söyleyince, Minakşi Santos’un yanına gider. Esprili bir dille, “Bu küp anlaşılan 7 canlı. Kolay kolay kırılmayacak” diyerek küpü Santos’un elinden alır. Suraj ile Sandiya buna çok sevinir.

Kameraman Rathi ailesine Suraj ile Sandiya’nın ambulansın hemen hastaneye gidebilmesi için nasıl mücadele ettiğini gösteren gizli kamera görüntülerini izletir. Emily’in o anlar da morali bozulur.

Muhabir Emily Rathi’nin de elemeleri geçtiğini açıklayınca, Emily’in de yüzü güler. Zira o da yarışmaya gitmek yerine, Sandiya ile Suraj’ı orada beklemesi, yarışmanın eleme turunu geçmesini sağlamıştır. Bu haberi duyan herkes çok ama çok mutlu olur.

Basın mensupları evden ayrıldıktan sonra Arun, Sandiya’ya karşı eleştiride bulunan herkese tepki gösterir. Emily az önce Sandiya’yı suçlarken, şimdi Sandiya sayesinde yarışmaya kabul edildiğini dile getirir. Emily Sandiya’yı suçladığı için pişman olur. Herkesin içinde Sandiya’dan özür diler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Ertesi gün Suraj banyo yapıp odaya gelir. Sandiya ile Suraj önceki gün yaşadıklarını değerlendirir. Bu sırada Suraj saçını tarar. Sandiya Suraj’ın saçına bakıp önce güler. Daha sonra onun saçını tarar. Bu sırada içeri Chotu gelir. Suraj’ın saçını Sandiya’nın taradığını görünce gülümser. Hemen kendi saçını bozup, yengesinin taramasını ister. Suraj ona kızar. Gidip ders çalışmasını ister. Suraj ondan gitmesini ister. Chotu da giderken kapıda yengesine ustası Suraj’ın ona bir sürprizi olduğunu açıklayıp oradan kaçar.

Suraj sürprizi mahvettiği için sinirlenir. İçinde pasta olan kutuyu Sandiya’ya verir. Suraj Sandiya’ya elleri ile pasta yedirir. Bu sırada Emily salonda yerde düşen anahtar bulur. Santos komşu Daisa’nın anahtarı olabileceğini, torununu bırakırken düşürmüş olabileceğini söyler. Emily anahtarı alıp, anahtarlığa asar.

Evde gelinler iş yaparken, Minakşi kız bebekle resim çektirip, diziler de ve reklam filmlerinde oynayabileceğini düşünür. Bunun için aslında kendi bebeği olan ancak değiştirdiği ve Dasia’nın torunu olan Meera ile resim çektirmek ister.

Can Yoldaşım 107 Bölüm Özeti (14 Kasım Pazar) Son Küpün Kırılmasına Ramak Kala

Bu sırada dışarıda çocuklar için duyuru yapılır. Çocuk felcini önlemek için sağlık merkezine bebeklerin getirilmesi istenir. Minakşi bu durumu kendi lehine kullanıp hem Kanha hem de Meera’yı alıp, sağlık merkezine götüreceğini açıklar. Santos başkalarının çocuğunu da düşündüğü için oldukça şaşırır.

Suraj sevinçle Rathi evine girer. Sandiya’yı çağırır. Suraj’ın heyecanla Sandiya’yı çağırdığını gören Santos, oğluna ne olduğunu sorar. Bu sırada Sandiya da gelir. Eşine ne olduğunu sorar.

“Bölge emniyet müdürü aradı. Bugün 16:00 da yayınlanacak olan programı izlemesi gerektiğini söyledi!”

Deyince Santos henüz saat 16:00 olmadığını, jelebileri bitirmesi gerektiğini söyler. Suraj gitmeden önce ellerindeki unu fark eden Santos, kendi elleri ile oğlunun elini yüzünü yıkar. Emily de Sandiya’ya program hakkında bazı sorular sorar. Sandiya Emily’in programı TV’den izleyebileceğini söyler. Tam da bu sırada evdeki bazı odaların elektrikleri kesilir.

Can Yoldaşım 107. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

14 Kasım Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Emily elektriklerin kesildiğini söyler. Suraj elektrikçi çağırmaya gider. Suraj eve elektrikçi ile gelir.  Elektrikçi 3 saat süreceğini söyler. Santos oğlu ile dalga geçer. Karısının peşinden gittiğini, mahallenin esnafı değil, karısının hizmetkarı gibi davrandığını ifade eder.

Elektrikçi işi bitiremediği için Emily de programı Daisa’nın evinde izleyebileceğini düşünür. Emily Daisa’ın evinin anahtarını aldığı sırada Sandiya gelir. Emily bilerek anahtarı saklar. Sandiya gittikten sonra “Ne olursa olsun bu yarışmayı kazanmam gerekiyor” diyerek içinden geçirir.

Daisa’nın evine gider. Orada programı izleyip not alır. Ancak eve gizlice girdiği için bundan kimsenin haberi yoktur. Emily içeride TV izlerken Daisa Santos’un evine gelir. Anahtarını ister. Ancak bulamazlar. Santos ile Daisa Santos’un evine giderler. Orada Emily’in TV izlediğini görünce şok olur. Daisa Emily’e ne zaman evine geldiğini sorar. Santos da hemen eşyaları koyması için kendisi gönderdiğini açıklayıp, suçu üzerine alır. Daisa da bu durum üzerinde durmaz.

Santos ile Emily dışarı çıkar. Emily kaynanasından özür diler. Program sınav ile alakalı olduğu için kesinlikle izlemesi gerektiğini ifade der. Santos da neden Sandiya’yı çağırmadığını sorar. Emily Sandiya’nın gelmeyeceğini bildiği için çağırmadığını açıklar.

14 Kasım Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Yarışma Düzenler

Emily Bu yarışmayı kesinlikle kazanması gerektiğini, Sandiya kazanmasa bile hayatında çok fazla bir değişiklik olmayacağını ama kendisi kazanmadığında tüm hayatı mahvolacağını söyleyince, Santos Emily’in ne kadar iddialı olduğunu görür. İçten içe hoşuna bile gider.

Santos Rathi konağına girerken son kalan küpe bakar. Emily kazanırsa Mohit’in itibarını kurtaracağını, Sandiya kazanırsa Suraj’ın ezileceğini düşünür. Bundan dolayı Emily’in kazanmasını ister. Arun da her iki gelinin iddialı olduğunu, daha ilk baştan birbirlerine düşmesini istemez. Kendince bir plan yapar.

Arun Sandiya ile Emily’i yanına çağırır. Yarışın evde başladığını, evde bir yarışma düzenleyeceğini açıklar. Herkes Arun’un sözlerine dikkat kesilir.

“Minakşi’den ücretsiz sari alan bu yarışı kazanacak”

Herkes Minakşi’nin bedavaya günahını bile vermeyeceğini söylerken, Sandiya ile Emily deneyeceklerini açıklar.

Can Yoldaşım 107 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 108 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Yarışmaya neden gidemediklerini sorar
 • Mohit Emily’in kendi başına gitmesi gerektiğini ifade eder
 • Santos, Emily’in yanında yer almadığı için Mohit’e kızar
 • Emily suçu Snadiya’ya atar
 • Santos son küpü kıracakken basın mensupları gelir
 • Sandiya’nın elemeleri geçtiğini söyler
 • Yarışmayı düzenleyen komite Vatandaşlık bilinci ile alakalı sınavı Sandiya’nın geçtiğini söyler
 • Emily çok üzülür.
 • Gazeteci Emily’in de geçtiğini açıklar
 • Arun evdeki rekabeti kırmak adına Sandiya ile Emily’e bir yarışma düzenler
 • Arun Minakşi’nin dükkânından bedava Sarı alanın yarışmayı kazanacağını söyler

Can Yoldaşım 107 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Kasım Pazar Can Yoldaşım 107. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Kasım Can Yoldaşım 107 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 108 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 107 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 15 Kasım Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 108 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu